Háztartási nagygépek / Mosogatógépek / Szabadonálló mosogatógépek / Keskeny mosogatógépek / Electrolux ESG42310SW










✖










Electrolux ESG42310SW GlassCare 700 Szabadonálló keskeny mosogatógép, 45 cm
Raktáron
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fehér
Energiaosztály: D
Teríték: 10 terítékes
Inverter motor
Zajszint: 45 dB
Súly: 40 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Electrolux ESG42310SW
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Electrolux ESG42310SW GlassCare 700 Szabadonálló keskeny mosogatógép, 45 cm leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Glasscare 700 szabadonálló keskeny mosogatógép, 45 cm |
| Márka | Electrolux |
| Cikkszám | ESG42310SW |
| Típus | Keskeny mosogatógépek |
| Teljes név | Electrolux ESG42310SW GlassCare 700 Szabadonálló keskeny mosogatógép, 45 cm |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | D |
| Melegvízre köthető | Nem |
| Teríték | 10 terítékes |
| Inverter motor | Igen |
| Zajszint | 45 dB |
| Súly | 40 kg |
| Termék jellemzők | |
| Programok száma | 8 program |
| Hőmérsékletek száma | 4 |
| Programok | 160 perc, 60 perc, 90 perc, Auto Sense, ECO, tisztító program, gyors 30 perc, öblítés–tartás |
| WIFI kapcsolat | Nem |
| Kijelző típusa | LED |
| Opciók | ExtraHigiénia funkció, GlassCare, ExtraPower |
| Motor típus | inverter |
| Zsanérok | normál |
Termékjellemzők |
|
| Az üvegpoharak extra figyelmet igényelnek a mosogatás során. A felső kosárban található SoftGrips gumikarok finoman, de stabilan rögzítik a poharakat. A SoftSpikes gumitüskék pedig arról gondoskodnak, hogy ne törhessenek el, és ne karcolódhassanak meg. | |
Dupla forgású szatelit vízkar |
|
| A hagyományos szórókarral ellentétben a dupla forgású szatelit vízkar 5 irányból permetezi a vizet az edényekre. Ezért minden edény tiszta lesz mind a felső, mind az alsó kosárban. | |
A QuickLift kosár magassága állítható, hogy könnyebben hozzáférjen az edényekhez |
|
| Akár be–, akár kipakolni kell az edényeket, a QuickLift kosár segítségével kényelmesen megteheti. Még ha nagy méretű fazekakkal van is tele, a QuickLift rendszer lehetővé teszi a kosár magasságának állítását, hogy könnyen hozzáférjen az edényekhez. | |
SoftGrips és SoftSpikes – védelem a finom üvegholminak |
|
| A SoftGrips és a SoftSpikes rögzítőelemeknek köszönhetően többé már nem kell a legtörékenyebb poharakat sem kézzel mosogatnia! Lágy anyaga gyengéden és biztonságosan rögzíti és tartja a poharakat, így azok nem repednek, nem törnek el. | |
Ragyogó tisztaság minden alkalommal |
|
| A hagyományos szórókarral ellentétben a dupla forgású szatelit vízkar 5 irányból permetezi a vizet az edényekre. Ezért minden edény tökéletesen tiszta lesz minden alkalommal. | |
Eltávolítja a vírusok és baktériumok több mint 99,9999%–át* |
|
| Az ExtraHigiénia funkció használatával az edények higiénikusan tiszták lesznek. Az ExtraHigiénia funkció aktiválásakor az utolsó öblítési szakaszban 69°C–ra melegíti fel a vizet a gép, amelyet legalább 10 percig fenn is tart. A forró víz elpusztítja, majd eltávolítja a vírusok és baktériumok több mint 99,9999%–át*, ezzel fertőtleníti az edényeket. | |
Jellemzők |
|
| Szabadonálló kivitel | |
| AutoOff – automatikus kikapcsolás | |
| Egyéb kijelzés: késleltetett indítás 1h–24h, szárítás, extra fertőtlenítés, GlassCare, választott program, öblítőszerhiány, öblítés, só hiány, tisztítási fázis, XtraPower | |
| Szárítás: AirDry | |
Teljesítmény |
|
| Motor típus: inverter | |
Beépítés |
|
| Bejövő vízcső védelme: Aqua Control | |
| Bejövő vízcső hossza (cm): 150 | |
| Készülék súlya kiegészítőkkel, csomagolás nélkül (kg) : 39.5 | |
| Magasság (mm) : 850 | |
| Mélység (mm) : 615 | |
| Szélesség (mm) : 446 | |
Energia |
|
| Energiaosztály (mosás ciklus): D | |
| Súlyozott energiafogyasztás / 100 ciklus (kWh): 63 | |
| Vízfogyasztás Eco programban / ciklus (l): 9.9 | |
| Eco program időtartama: 4:00 | |
| Zajkibocsátási érték: C | |
| Zajszint dB(A): 45 | |
| Max. villamos teljesítményfelvétel (W): 1950 | |
| Tisztítási teljesítmény index: 1.121 | |
| Szárítási teljesítmény index: 1.061 | |
Egyéb jellemzők |
|
| Termékkód (PNC): 911 054 093 | |
| Programok száma: 8 program | |
| Hőmérsékletek száma: 4 | |
| Programok: 160 perc, 60 perc, 90 perc, Auto Sense, ECO, tisztító program, gyors 30 perc, öblítés–tartás | |
| WIFI kapcsolat: Nem | |
| Kijelző típusa: LED | |
| Opciók: ExtraHigiénia funkció, GlassCare, ExtraPower | |
| Zsanérok: normál | |
| Felső kosár jellemzői: Borospohár rögzítő gumigyűrű, 2 SoftSpikes tüskesor, lehajtható pohártartók, Műanyag fogantyú | |
| Alsó kosár jellemzői: 2 foldable plate racks, Plastic coloured handle | |
| Evőeszköz kosár: van | |
| Evőeszköz tartó polc: nincs | |
| Felső mosogatási szint: Nincs | |
| Alsó szórókar típusa: Szatelit szórókar | |
Electrolux ESG42310SW termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Electrolux ESG42310SW termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Electrolux ESG42310SW GlassCare 700 Szabadonálló keskeny mosogatógép, 45 cm
Raktáron
Kosárba
Electrolux ESG42310SW GlassCare 700 Szabadonálló keskeny mosogatógép, 45 cm

172 900 Ft
Kosárba
string(4) "3093"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek

















Szállítás
Fizetés
Electrolux ESG42310SW használati útmutató letöltése PDF-ben
Electrolux ESG42310SW műszaki adatlap letöltése PDF-ben
Electrolux ESG42310SW energiahatékonyság (letölthető)




















