


















✖



















Bosch BGB41PET1 porszívó
Raktáron
Elektromárkabolt ár: 79 900 Ft
Kosárba
Szín: Piros
Súly: 7 kg
Zajszint: 75 dB
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
BGB41PET1termékhez
BGB41PET1termékhez
Bosch BGB41PET1 porszívó leírása:
Serie 4, Porzsákos porszívó, ProAnimal, Vörös, BGB41PET1
Gyorsabban porszívóz, mint ahogy kedvence hullajtja a szőrét.
- 10 év motorgarancia: folyamatosan magas teljesítmény a német Bosch motortechnológiának köszönhetően.
- Résszívó és mini kárpitszívó a készülék oldalába rejtve.
- AirFresh porzsák: hatékonyan közömbösíti a szagokat – ideális háziállat–tulajdonosoknak.
- HEPA higiénikus szűrő: magas szűrés a tisztább elszívott levegőért; fenntartható és újrafelhasználható
- Teljesítményszabályozás: optimális eredmény bármely padlótípuson, pontos teljesítményszabályozással és briliáns motorkezeléssel.
Teljesítmény
- 10 év garancia a motorra: állandó kiváló teljesítmény, amelyet a Németországból származó Bosch motortechnológia nyújt.
- PowerProtect System: a hosszantartó szívóhatásért, még tele porzsák esetén is
- A PowerProtect porzsák nagy teljesítményt biztosít még akkor is, amikor a porzsák már tele van, így kevesebbszer kell azt cserélni ezzel csökkentve az üzemeltetési költségeket
- Az akár 60%*** nagyobb szívóhatás és a legjobb hatásfok elérése érdekében javasoljuk a PowerProtect porzsák használatát: Type G ALL (BBZ41FGALL)
- Zajszint: 75 dB(A)
- Mosható HEPA higiéniai szűrő: megfelelő védelem az allergiásoknak is. Ennek segítségével elérhető a legjobb A porvisszabocsátási osztály.
- AirFresh porzsák: hatékonyan közömbösíti a szagokat a tiszta levegő érdekében – ideális állattulajdonosoknak.
- Porzsák: Type G ALL
- Átkapcsolható szívófej
- AirTurbo Pro fúvóka: erőteljes léghajtású turbókefe a háziállatok szőrének és rostjainak hatékony eltávolítására minden padlóról.
- Integrált tartozékrekesz: kényelmes tárolás a kisebb tartozékok számára
- Extra hosszú résszívó
- Teleszkópos szívócső
- Ergonomikus kézifogantyú
- Automatikus kábelfeltekerés
- Hatósugár: 11 m
- 4 terelőgörgő
- Elektronikus szívóerő–szabályozás forgatógombbal
- Porzsák–telítettség kijelzés
- Porzsákkapacitás: XL
- Parkoló– és tárolóállás
- Tömeg: 4.5 kg (szívótartozék nélkül)
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | porszívó |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | BGB41PET1 |
| Típus | Porszívók |
| Teljes név | Bosch BGB41PET1 porszívó |
| Szín | Piros |
| Porzsák | Igen |
| Súly | 7 kg |
| Zajszint | 75 dB |
| Termék jellemzők | |
| Márka | Bosch |
| Product series | Serie 4 |
| Nemzetközi kereskedelmi név | BGB41PET1 |
| Cikkszám | 000000000000408435 |
| EAN–kód | 4242005483983 |
| Készülékszín | Tornádó piros |
| Biztosíték | 10 |
| Feszültség (V) | 220–240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50/60 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 800.0 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | EU–csatlakozó, földelés nélkül |
| Készülék magassága (mm) | 265 TPU00034 |
| Szélesség (mm) | 295 TPU00034 |
| Mélység (mm) | 410 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 320 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 370 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 585 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 6.8 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 7.9 TPU00013 |
| Szívócső anyaga | Fém |
| Teleszkópcső | Igen |
| Szűrőrendszer | Porzsákos |
| Szőnyeg– és keménypadló szívófej | Átkapcsolható görgős szívófej |
| Szőnyegkefe | Mechanikus |
| Hasznos porzsák–/portartály térfogat (l) | 4.0 TPU00023 |
| Zajszint (dB (A) re 1 pW) | 75 TPU00054 |
| Szűrőtartó telítettség–jelzés | Mechanikus |
| Mosható szűrő | Mosható |
| Szűrő ellenőrző jelzés | nem |
| Működési hatósugár | 11 TPU00028 |
| Szívócső parkoló állás | Igen |
| Szívócső tároló állás | Igen |
| Kerekek száma | 4 terelőgörgő |
| Tároló tartozék | A készülékbe építve |
| Beépített tartozék | 1 x Résszívó, 1 x Kárpitszívófej |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | BBZ156HF, BBZ41FGALL, BBZAFGALL |
Bosch BGB41PET1 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch BGB41PET1 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch BGB41PET1 porszívó
Raktáron
Elektromárkabolt ár:
79 900 Ft
79 900 Ft
Kosárba
Bosch BGB41PET1 porszívó

79 900 Ft
Kosárba
string(4) "3070"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek






















Használati
Adatlap

Szállítás
Fizetés




















