



















✖




















Bosch BGL41HYG2H porszívó
Raktáron
Elektromárkabolt ár: 68 500 Ft
Kosárba
Szín: Fehér
Súly: 6 kg
Zajszint: 69 dB
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
BGL41HYG2Htermékhez
BGL41HYG2Htermékhez
Bosch BGL41HYG2H porszívó leírása:
Serie 4, Porzsákos porszívó, ProHygienic, Fehér, BGL41HYG2H
ProHygienic – Nagy teljesítmény és tisztább levegő az allergiások számára is.
- 10 év motorgarancia: folyamatosan magas teljesítmény a német Bosch motortechnológiának köszönhetően.
- Résszívó és mini kárpitszívó a készülék oldalába rejtve.
- Újrafelhasználható UltraAllergy higiénikus szűrő: kiváló szűrés – kifejezetten allergiásoknak kifejlesztve.
- Teljesítményszabályozás: optimális eredmény bármely padlótípuson, pontos teljesítményszabályozással és briliáns motorkezeléssel.
- AirFresh porzsák: hatékonyan közömbösíti a szagokat – ideális háziállat–tulajdonosoknak.
Teljesítmény
- 10 év garancia a motorra: állandó kiváló teljesítmény, amelyet a Németországból származó Bosch motortechnológia nyújt.
- PowerProtect System: a hosszantartó szívóhatásért, még tele porzsák esetén is
- A PowerProtect porzsák nagy teljesítményt biztosít még akkor is, amikor a porzsák már tele van, így kevesebbszer kell azt cserélni ezzel csökkentve az üzemeltetési költségeket
- Az akár 60%*** nagyobb szívóhatás és a legjobb hatásfok elérése érdekében javasoljuk a PowerProtect porzsák használatát: Type G ALL (BBZ41FGALL)
- Zajszint: 69 dB(A)
- UltraAllergy filter: kifejezetten allergiásoknak ajánlott. Elérhető vele az A porvisszabocsátási osztály. Mosható.
- AirFresh porzsák: hatékonyan közömbösíti a szagokat a tiszta levegő érdekében – ideális állattulajdonosoknak.
- Porzsák: Type G ALL
- Átkapcsolható görgős szívófej
- Keménypadló szívófej – a kemény felületű padlók gyengéd, ugyanakkor alapos tisztítására
- Integrált tartozékrekesz: kényelmes tárolás a kisebb tartozékok számára
- Extra hosszú résszívó
- Matrac szívófej
- Ergonomikus kézifogantyú
- Teleszkópos szívócső
- 4 terelőgörgő
- Elektronikus szívóerő–szabályozás forgatógombbal
- Porzsák–telítettség kijelzés
- Automatikus kábelfeltekerés
- Hatósugár: 11 m
- Parkoló– és tárolóállás
- Tömeg: 4.5 kg (szívótartozék nélkül)
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | porszívó |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | BGL41HYG2H |
| Típus | Porszívók |
| Teljes név | Bosch BGL41HYG2H porszívó |
| Szín | Fehér |
| Porzsák | Igen |
| Súly | 6 kg |
| Zajszint | 69 dB |
| Termék jellemzők | |
| Márka | Bosch |
| Product series | Serie 4 |
| Nemzetközi kereskedelmi név | BGL41HYG2H |
| Cikkszám | 000000000000408445 |
| EAN–kód | 4242005484928 |
| Készülékszín | Fehér |
| Biztosíték | 10 |
| Feszültség (V) | 220–240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50/60 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 800.0 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | EU–csatlakozó, földelés nélkül |
| Készülék magassága (mm) | 265 TPU00034 |
| Szélesség (mm) | 295 TPU00034 |
| Mélység (mm) | 410 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 315 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 365 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 575 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 6.2 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 7.4 TPU00013 |
| Szívócső anyaga | Fém |
| Teleszkópcső | Igen |
| Szűrőrendszer | Porzsákos |
| Szőnyeg– és keménypadló szívófej | Átkapcsolható görgős szívófej |
| Szőnyegkefe | Mechanikus |
| Hasznos porzsák–/portartály térfogat (l) | 4.0 TPU00023 |
| Zajszint (dB (A) re 1 pW) | 69 TPU00054 |
| Szűrőtartó telítettség–jelzés | Mechanikus |
| Mosható szűrő | Mosható |
| Szűrő ellenőrző jelzés | nem |
| Működési hatósugár | 11 TPU00028 |
| Szívócső parkoló állás | Igen |
| Szívócső tároló állás | Igen |
| Kerekek száma | 4 terelőgörgő |
| Tároló tartozék | A készülékbe építve |
| Beépített tartozék | 1 x Résszívó, 1 x Kárpitszívófej |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | BBZ156HF, BBZ41FGALL, BBZAFGALL |
Bosch BGL41HYG2H termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch BGL41HYG2H termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch BGL41HYG2H porszívó
Raktáron
Elektromárkabolt ár:
68 500 Ft
68 500 Ft
Kosárba
Bosch BGL41HYG2H porszívó

68 500 Ft
Kosárba
string(4) "3070"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek























Használati
Adatlap

Szállítás
Fizetés




















