







✖








Bosch 060197C100 GAS 12-25 PL nedves/száraz porszívó
Rendelésre
Elektromárkabolt ár: 82 900 Ft
Kosárba
Súly: 9 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
060197C100termékhez
060197C100termékhez
Bosch 060197C100 GAS 12-25 PL nedves/száraz porszívó leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Gas 12-25 pl nedves/száraz porszívó |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 060197C100 |
| Típus | Takarítógépek |
| Teljes név | Bosch 060197C100 GAS 12-25 PL nedves/száraz porszívó |
| Súly | 9 kg |
| Termék jellemzők | |
| Egyenletesebb szívóerő az innovatív szűrőtisztító technológiának köszönhetően. | |
|
|
| További adatok | |
| Névleges felvett teljesítmény | 1 250 W |
| Max. felvett teljesítmény | 1 250 W |
| Súly* | 9 kg |
| Tartálytérfogat nettó | 21 l |
| Feszültség, elektromos | 230 V |
| Bruttó tartálytérfogat | 25 l |
| Nettó víztartály-térfogat | 15 l |
| Porzsáktérfogat, nettó | 20 l |
| Porosztály, nedves/száraz porszívók | L |
| Porosztály | L |
| Szűrőfelület | 2 300 cm² |
| Légáramlási sebesség (turbina) | 65 l/s |
| Vákuumnyomás (turbina) | 200 mbar |
| Kerekek száma | 4 |
Bosch 060197C100 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 060197C100 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 060197C100 GAS 12-25 PL nedves/száraz porszívó
Rendelésre
Elektromárkabolt ár:
82 900 Ft
82 900 Ft
Kosárba
Bosch 060197C100 GAS 12-25 PL nedves/száraz porszívó

82 900 Ft
Kosárba
string(4) "3214"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek











Használati

Szállítás
Fizetés




















