




✖





Bosch 06019E5100 GAS 15 nedves/száraz porszívó
Rendelésre
Elektromárkabolt ár: 72 900 Ft
Kosárba
Súly: 6 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
06019E5100termékhez
06019E5100termékhez
Bosch 06019E5100 GAS 15 nedves/száraz porszívó leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Gas 15 nedves/száraz porszívó |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 06019E5100 |
| Típus | Takarítógépek |
| Teljes név | Bosch 06019E5100 GAS 15 nedves/száraz porszívó |
| Súly | 6 kg |
| Termék jellemzők | |
| Nedves- és szárazporszívó | |
|
|
| További adatok | |
| Névleges felvett teljesítmény | 1 100 W |
| Súly* | 6 kg |
| Tartálytérfogat nettó | 10 l |
| Feszültség, elektromos | 230 V |
| Bruttó tartálytérfogat | 15 l |
| Nettó víztartály-térfogat | 8 l |
| Szűrőfelület | 2 300 cm² |
| Légáramlási sebesség (turbina) | 53 l/s |
| Vákuumnyomás (turbina) | 270 mbar |
| Kerekek száma | 4 |
Bosch 06019E5100 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 06019E5100 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 06019E5100 GAS 15 nedves/száraz porszívó
Rendelésre
Elektromárkabolt ár:
72 900 Ft
72 900 Ft
Kosárba
Bosch 06019E5100 GAS 15 nedves/száraz porszívó

72 900 Ft
Kosárba
string(4) "3214"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek








Használati

Szállítás
Fizetés




















