

















✖


















Bosch WQG243DNBY hőszivattyús szárítógép
Alacsony készlet (2 db)
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmazza. A beüzemelés mosógépet nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fehér
Kapacitás: 9 kg
Energiaosztály: C
Zajszint: 64 dB
Súly: 53 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
WQG243DNBYtermékhez
WQG243DNBYtermékhez
Bosch WQG243DNBY hőszivattyús szárítógép leírása:
Serie 6, Hőszivattyús szárítógép, 9 kg, WQG243DNBY
A hőszivattyús szárítógép az AutoDry szenzornak köszönhetően tudja, amikor a ruhái elkészülnek megelőzve a túlhevítést, amivel védi a ruháit is.
- AutoDry: automatikusan az Ön által kiválasztott szárazsági szintig szárítja ruháit.
- EasyClean Filter: hatékony szárítás és könnyű karbantartás.
- Féltöltet opció: optimalizálja a szárítási beállításokat (töltet és programhossz) kis töltet esetén is.
- Ágyneműprogram két irányba forgó dobbal: tökéletes szárítási eredmény még vegyes töltet esetén is.
- Klímabarát szárítógép a legkörnyezetbarátabb anyaggal (R290).
Energiatakarékosság és teljesítmény
- Energiahatékonysági osztály¹: C
- Energiafogyasztás²: 110 kWh
- Töltetsúly³: 9 kg
- Program hossza³: 3:00 h:min
- Zajkibocsátási osztály: B (A-tól D-ig)
- Zajszint³: 63 dB (A) re 1 pW
- Kondenzációhatékonysági osztály: B (A-tól D-ig)
- Kondenzációhatékonyság³: 88%
- Alapprogramok: pamut, kímélő
- Ágynemű program: csökkenti a nagyméretű ágyneműhuzatok összegabalyodását a két irányba forgó dobnak köszönhetően.
- Speciális programok: pamut, ing/blúz, Pamut Eco, tolltöltetű anyagok, finom/selyem, törölköző, mix, szuper 40 perc, sportruha szárítás, szintetikus anyagok, gyapjú, meleg időprogram, ágynemű huzat
- Max. 120 perc vasaláskönnyítés a program végén
- Féltöltet opció: optimalizálja a szárítást kisebb terhelés esetén
- TouchControl gombok: vasalásszáraz, szekrényszáraz, szekrényszáraz+, időzítés, gyűrődésmentesítő program, kímélő, jelzés, indítás / utántöltés / szünet, féltöltet, 24 órás időzítés
- EasyClean szűrő
- EcoSilence Drive motor
- AutoDry szárítás vezérlés
- Nagy LED kijelző a hátralévő idő és az akár 24 órás késleltetett indítás kijelzésére, a programfutás jelzésére és a speciális funkcióknak.
- Töltetsúly-ajánlás
- Ciklus-számláló: számolja az elvégzett programokat
- Könnyen forgó választógomb
- Sensitive Drying System: nagyméretű, nemesacélból készült dob textilkímélő kialakítással és emelőlapátokkal.
- AntiVibrációs oldalfalak: nagyobb stabilitás és kiegyenlítettebb dobmozgások
- Gyapjúszárító kosár: nincs
- Belső dobvilágítás: nincs
- Kondenzvíz-kivezető szett
- Gyermekzár
- Hangjelzés a program végén
- Üvegablak, az ajtó színe: fekete
- Ajtónyitás iránya: jobbra nyíló
- Fém ajtózáró kar
- 85 cm-es pult alá csúsztatható
- Méretek (Ma x Szé): 84.2 cm x 59.8 cm
- Készülék mélysége: 61.3 cm
- Készülék mélysége, ajtóval: 64.8 cm
- Készülék mélysége, nyitott ajtóval: 109.6 cm
- Hőszivattyús technológia környezetbarát R290-es hűtőközeggel.
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Hőszivattyús szárítógép |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | WQG243DNBY |
| Típus | Hőszivattyús kondenzációs szárítógépek |
| Teljes név | Bosch WQG243DNBY hőszivattyús szárítógép |
| Szín | Fehér |
| Kapacitás | 9 kg |
| Energiaosztály | C |
| Zajszint | 64 dB |
| Súly | 53 kg |
| Termék jellemzők | |
| Termékcsoport | Szárítógép |
| Márka | Bosch |
| Product series | Serie 6 |
| Nemzetközi kereskedelmi név | WQG243DNBY |
| Cikkszám | WQG243DNBY |
| EAN-kód | 4242005523207 |
| Kezelőelemek | Forgató vezérlés |
| Levehető munkalap | nem |
| Betekintő ablak | Üvegablak |
| Ajtó típus | N/A |
| Készülékszín | Fehér |
| Fűtés típus | Elektromos |
| Teljesítményigény (W) | 600 W |
| Biztosíték | 10 |
| Feszültség (V) | 220-240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 145.0 cm |
| Dugós csatlakozó típusa | EU-csatlakozó, földelt |
| A lábak maximális állíthatósága | 15 mm |
| Készülék magassága (mm) | 842 mm |
| Szélesség (mm) | 598 mm |
| Mélység (mm) | 613 mm |
| Mélység 90 fokban nyitott ajtóval (mm) | 1096 mm |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 890 mm |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 630 mm |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 670 mm |
| Nettó súly (kg) | 53.0 kg |
| Bruttó súly (kg) | 53.9 kg |
| Energiafogyasztás elektromos szárító, teljes töltet - ÚJ (2010/30/EU) | 1.65 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (2010/30/EC) | A++ |
| Energiafogyasztás elektromos szárító, részleges töltet - ÚJ (2010/30/EU) | 0.93 kWh |
| Kondenzáció hatékonysági osztály - ÚJ (2010/30/EU) | B |
| Súlyozott éves energiafogyasztás, elektromos szárító - ÚJ (2010/30/EU) | 202.0 kWh/év |
| Pamut kapacitás (kg) - ÚJ (2010/30/EU) | 9.0 kg |
| Energiafogyasztás bekapcsolt üzemmódban - ÚJ (2010/30/EU) | 0.30 W |
| Villamosenergia-fogyasztás kikapcsolt üzemmódban (W) | 0.30 W |
| Zajszint (dB (A) re 1 pW) | 64 dB re 1 pW |
| Standard pamut program | Pamut Eco |
| Standard pamut programidő teljes töltetnél | 180 min |
| Standard pamut programidő részleges töltetnél | 112 min |
| Súlyozott programidő | 141 min |
| Átlagos kondenzációs hatékonyság teljes terhelésnél | 88 % |
| Átlagos kondenzációs hatékonyság részleges terhelésnél | 88 % |
| Súlyozott kondenzáció hatékonyság | 88 % |
| Hermetikusan zárt berendezés | Igen |
| Elérhető nyelvek | Kelet-európai angol, Szimbólumok |
| Automata programok | Igen |
| Nedvesség ellenőrző rendszer | Automata, elektronikus nedvesség érzékelővel, Hőszivattyús légkondenzáció |
| Szárítási idő választógomb | nem |
| Állítható szárítási hőmérséklet | Igen |
| Fordított centrifugálási művelet | Igen |
| Belső világítás | nem |
| Ventilátor tömlő | nem |
| Késleltetés indítási opciók | Folyamatos |
| Előrehaladás kijelző | LED |
| Késleltetés leállítási vagy késleltetés indítási opció | Stop |
| Digitális visszaszámlálás kijelző | Igen |
| Késleltetési idő leállítása max. | 24 h |
| Eltömődött szűrő kijelző | Igen |
| Tele tartály jelzőfény | Igen |
| Kimeneti vízcső | Igen |
| Gyors szárítás | Nem |
| Programok listája | Szárítás kiegészítő program |
| További működtetési opciók | Gyapjú szárítás befejezése, Higiénia Plusz, Időzített program meleg, Ingek/blúzok, Kényes anyagok, Lepedők, Pamut, Pamut Eco, Sportruházat, Szintetikus, szuper 40 perc, Tolltöltetű ruhák, Törölközők, Vegyes |
| Available manual languages | [BG, CS, HR, HU, MK, RO, SK, SL, SQ, SR] |
| Finom (mosási) ciklus | Kímélő |
| Dob térfogata (l) | 112 l |
| Dob anyaga | Nemesacél |
| Szoftver frissítés | nem |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | WMZ20600, WTZ27400, WTZ27410 |
| További kép 1 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/25796899_WQG243DNBY_PGA1_def.jpg |
| További kép 2 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/25796826_WQG243DNBY_PGA3_def.jpg |
| További kép 3 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/25796827_WQG243DNBY_PGA4_def.jpg |
| További kép 4 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/25796831_WQG243DNBY_PGA12_def.jpg |
| További kép 5 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/21043058_Drum_D_STEEL_white_PGA8_def.jpg |
| További kép 6 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/22978621_Sidewall_D_L_fullsize_standard_white_PGA9_def.jpg |
| További kép 7 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/25176574_Filter-In_D_white_PGA5_def.jpg |
| Energiacímke | https://media3.bosch-home.com/Documents/energylabel/hu-HU/WQG243DNBY.pdf |
| Termék adatlapja | https://media3.bosch-home.com/Documents/eudatasheet/hu-HU/WQG243DNBY.pdf |
| EPREL Registration Number 2010 | 2225091 |
| Energy efficiency class in accordance with point A of Annex II of Regulation EU 2019/2017 | C |
| Energy efficiency index of refrigerating appliances shall be determined on the basis of the energy efficiency index (EEI) as set out in Table 1 of Annex II of Regulation EU 2019/2016 | 60.0 |
| Airborne acoustical noise emissions, expressed in dB(A) re 1 pW and rounded to the nearest integer. The airborne acoustical noise emission class, as set out in Annex II, Regulation supplementing (EU 2019/2016) | 63 dB re 1 pW |
| Airborne acoustic noise emission class, determined in accordance with Annex II supplementing Regulation EU 2019/2016 | B |
| Power consumption in delay start (Pds) (if applicable) rounded to two decimal places. "Delay start" means a condition where the user has selected a specified delay to the beginning of the cycle of the selected programme; in accordance with Annex VI of the Commission Delegated Regulation supplementing Regulation EU 2019/2017 | 4.00 W |
| Power consumption in off-mode (Po) rounded to two decimal places, expressed in W. In accordance with Annex IV of Commission Delegated Regulation supplementing Regulation EU 2019/2017 | 0.30 W |
| QR Code URL | HTTPS://EPREL.EC.EUROPA.EU/QR/2274370 |
| Maximum capacity in kilogram stated by the supplier at 0,5 kg intervals of dry textiles of a particular type, which can be treated in one washing cycle of a household washing machine on the selected programme, when loaded in accordance with the supplier's instructions, in accordance with Annex 1 of supplementing Regulation EU 2019/2017 | 9.0 kg |
| EPREL registration number | 2274370 |
| Condensation efficiency in accordance with Annex II of the Commission Delegated Regulation supplementing EU2023/2534. | 88 % |
| Condensation Efficiency Class in accordance with Annex II of the Commission Delegated Regulation supplementing EU2023/2534. | B |
| Programme duration at rated capacity in accordance with Annex V of the Commission Delegated Regulation supplementing EU2023/2534. | 3:00 |
| Weblink to indicative pre-tax prices in accordance with Annex V of the Commission Delegated Regulation supplementing EU2023/2534. | https://bsh.group/Spare_part_prices |
| Weblink to repair instructions for end-users in accordance with Annex V of the Commission Delegated Regulation supplementing EU2023/2534. | www.bosch-home.com/service |
| Weblink to information on spare parts availability for professional repairers and end users in accordance with Annex V of the Commission Delegated Regulation supplementing EU2023/2534. | www.bosch-home.com/service |
| Weighted energy consumption in kWh per 100 cycles in accordance with Annex IV of the Commission Delegated Regulation supplementing EU2023/2534. Actual energy consumption will depend on how the appliance is used. | 110 kWh/100 ciklus |
| Weighted energy consumption in kWh per cycle in accordance with Annex V of the Commission Delegated Regulation supplementing EU2023/2534. Actual energy consumption will depend on how the appliance is used. | 1.10 kWh/ciklus |
Bosch WQG243DNBY termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch WQG243DNBY termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch WQG243DNBY hőszivattyús szárítógép
Alacsony készlet (2 db)
Kosárba
Bosch WQG243DNBY hőszivattyús szárítógép

279 900 Ft
Kosárba
string(4) "3104"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek























Használati
Adatlap
Energiacímke

Szállítás
Fizetés




















