
















✖

















Bosch WQJ24201BY Hőszivattyús szárítógép
Raktáron
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmazza. A beüzemelés mosógépet nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fehér
Kapacitás: 9 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
WQJ24201BYtermékhez
WQJ24201BYtermékhez
Bosch WQJ24201BY Hőszivattyús szárítógép leírása:
Serie 6, Hőszivattyús szárítógép, 9 kg, WQJ24201BY
A szárító az EasyClean Filternek köszönhetően könnyen karbantartható, az AutoDry funkciónak pedig tökéletes eredményeket biztosít.
- EasyClean Filter: hatékony szárítás és könnyű karbantartás.
- AutoDry: automatikusan az Ön által kiválasztott szárazsági szintig szárítja ruháit.
- SmartDry: a csatlakoztatott szárítógép és mosógép a megfelelő szárítóprogramot ajánlja.
- Home Connect: okos otthoni eszközök a könnyebb mindennapokért.
- Home Connect: Enenrgiafelhasználás igény szerint
Energiatakarékosság és teljesítmény
- Energiahatékonysági osztály¹: D
- Energiafogyasztás²: 128 kWh
- Töltetsúly³: 9 kg
- Program hossza³: 3:50 h:min
- Zajkibocsátási osztály: B (A-tól D-ig)
- Zajszint³: 62 dB (A) re 1 pW
- Kondenzációhatékonysági osztály: C (A-tól D-ig)
- Kondenzációhatékonyság³: 83%
- Alapprogramok: pamut, kímélő
- További programok az alkalmazásban: Wool in the basket, gyapjú
- Speciális programok: pamut, ing/blúz, Pamut Eco, tolltöltetű anyagok, finom/selyem, törölköző, mix, szuper 40 perc, sportruha szárítás, paplan, szintetikus anyagok, időprogram (hideg), meleg időprogram, alkalmazásban elérhető programok
- Home Connect: Távfelügyelet és vezérlés, energiagazdálkodás, távdiagnosztika, SmartDry, további programok letöltéssel. Mindig tartsa naprakészen készülékét firmware frissítéssel.
- SmartDry: Tökéletes szárítási program az utolsó mosási ciklus alapján
- Féltöltet opció: optimalizálja a szárítást kisebb terhelés esetén
- Max. 120 perc vasaláskönnyítés a program végén
- TouchControl gombok: időzítés, gyűrődésmentesítő program, távindítás, kímélő, indítás / utántöltés / szünet, szárítási fokozatok, alapbeállítások, SmartDry, féltöltet, 24 órás időzítés
- EasyClean szűrő
- Elegáns és ergonomikusan döntött kezelőpanel a könnyű használatért
- Nagy LED kijelző a hátralévő idő és az akár 24 órás késleltetett indítás kijelzésére, a programfutás jelzésére és a speciális funkcióknak.
- Töltetsúly-ajánlás
- Utántöltés jelzése
- Standard
- AutoDry szárítás vezérlés
- Ciklus-számláló: számolja az elvégzett programokat
- Jog dial
- Sensitive Drying System: nagyméretű, nemesacélból készült dob textilkímélő kialakítással és emelőlapátokkal.
- AntiVibrációs oldalfalak: nagyobb stabilitás és kiegyenlítettebb dobmozgások
- Gyapjúszárító kosár: nincs
- Belső dobvilágítás: nincs
- Kondenzvíz-kivezető szett
- Hangjelzés a program végén
- Üvegablak, az ajtó színe: fekete-antracit szürke
- Ajtónyitás iránya: jobbra nyíló
- Fém ajtózáró kar
- Gyermekzár
- 85 cm-es pult alá csúsztatható
- Méretek (magasság x szélesség): 842 mm x 598 mm
- Készülék mélység: 613 mm
- Készülékmélység ajtóval együtt: 648 mm
- Készülékmélység nyitott ajtóval: 1096 mm
- Hőszivattyús technológia környezetbarát R290-es hűtőközeggel.
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | hőszivattyús szárítógép |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | WQJ24201BY |
| Típus | Hőszivattyús kondenzációs szárítógépek |
| Teljes név | Bosch WQJ24201BY Hőszivattyús szárítógép |
| Szín | Fehér |
| Kapacitás | 9 kg |
| Termék jellemzők | |
| Termékcsoport | Szárítógép |
| Márka | Bosch |
| Product series | Serie 6 |
| Nemzetközi kereskedelmi név | WQJ24201BY |
| Cikkszám | WQJ24201BY |
| EAN-kód | 4242005564590 |
| Kezelőelemek | Alkalmazáson keresztül;Érintővezérlés;Forgató vezérlés |
| Levehető munkalap | nem |
| Betekintő ablak | Üvegablak |
| Ajtó típus | N/A |
| Készülékszín | Fehér |
| Fűtés típus | Elektromos |
| Teljesítményigény (W) | 600 W |
| Biztosíték | 10 |
| Feszültség (V) | 220-240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 145 cm |
| Dugós csatlakozó típusa | EU-csatlakozó, földelt |
| A lábak maximális állíthatósága | 15 mm |
| Készülék magassága (mm) | 842 mm |
| Szélesség (mm) | 598 mm |
| Mélység (mm) | 613 mm |
| Mélység 90 fokban nyitott ajtóval (mm) | 1096 mm |
| Total depth of the product | 648 mm |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 890 mm |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 630 mm |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 670 mm |
| Nettó súly (kg) | 48.5 kg |
| Bruttó súly (kg) | 49.4 kg |
| Energiafogyasztás elektromos szárító, teljes töltet - ÚJ (2010/30/EU) | 1.96 kWh |
| Energiafogyasztás elektromos szárító, részleges töltet - ÚJ (2010/30/EU) | 1.07 kWh |
| Kondenzáció hatékonysági osztály - ÚJ (2010/30/EU) | C |
| Súlyozott éves energiafogyasztás, elektromos szárító - ÚJ (2010/30/EU) | 235.0 kWh/év |
| Pamut kapacitás (kg) - ÚJ (2010/30/EU) | 9.0 kg |
| Energiafogyasztás bekapcsolt üzemmódban - ÚJ (2010/30/EU) | 0.50 W |
| A bekapcsolt üzemmód időtartama - ÚJ (2010/30/EU) | 15 min |
| Villamosenergia-fogyasztás kikapcsolt üzemmódban (W) | 0.30 W |
| Zajszint (dB (A) re 1 pW) | 65 dB re 1 pW |
| Standard pamut program | Pamut Eco |
| Standard pamut programidő teljes töltetnél | 230 min |
| Standard pamut programidő részleges töltetnél | 132 min |
| Súlyozott programidő | 174 min |
| Átlagos kondenzációs hatékonyság teljes terhelésnél | 83 % |
| Átlagos kondenzációs hatékonyság részleges terhelésnél | 83 % |
| Súlyozott kondenzáció hatékonyság | 83 % |
| Hermetikusan zárt berendezés | Igen |
| Elérhető nyelvek | Kelet-európai angol, Szimbólumok |
| Automata programok | Igen |
| Nedvesség ellenőrző rendszer | Automata, elektronikus nedvesség érzékelővel, Hőszivattyús légkondenzáció |
| Szárítási idő választógomb | nem |
| Állítható szárítási hőmérséklet | Igen |
| Fordított centrifugálási művelet | nem |
| Belső világítás | nem |
| Ventilátor tömlő | nem |
| Késleltetés indítási opciók | Folyamatos |
| Előrehaladás kijelző | LED |
| Késleltetés leállítási vagy késleltetés indítási opció | Stop |
| Digitális visszaszámlálás kijelző | Igen |
| Késleltetési idő leállítása max. | 24 h |
| Eltömődött szűrő kijelző | Igen |
| Tele tartály jelzőfény | Igen |
| Kimeneti vízcső | Igen |
| Gyors szárítás | Nem |
| Programok listája | Szárítás kiegészítő program |
| További működtetési opciók | Időzített program hideg, Időzített program meleg, ing/blúz, Kényes anyagok, Pamut, Pamut Eco, Paplan, Sportruházat, Szintetikus, szuper 40 perc, Tolltöltetű ruhák, Törölközők, Vegyes |
| Available manual languages | [BG, CS, HU, RO, SK] |
| Finom (mosási) ciklus | Kímélő |
| Dob térfogata (l) | 112 l |
| Dob anyaga | Nemesacél |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | WMZ20600, WTZ27400, WTZ27410 |
| További kép 1 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/27963814_WQJ24201BY_PGA1_def.jpg |
| További kép 2 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/27963724_WQJ24201BY_PGA2_def.jpg |
| További kép 3 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/27963954_WQJ24201BY_PGA4_def.jpg |
| További kép 4 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/27963955_WQJ24201BY_PGA12_def.jpg |
| További kép 5 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/21043058_Drum_D_STEEL_white_PGA8_def.jpg |
| További kép 6 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/22978621_Sidewall_D_L_fullsize_standard_white_PGA9_def.jpg |
| További kép 7 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/25176574_Filter-In_D_white_PGA5_def.jpg |
| Energiacímke | https://media3.bosch-home.com/Documents/energylabel/hu-HU/WQJ24201BY.pdf |
| Termék adatlapja | https://media3.bosch-home.com/Documents/eudatasheet/hu-HU/WQJ24201BY.pdf |
| Energy efficiency class in accordance with point A of Annex II of Regulation EU 2019/2017 | D |
| Energy efficiency index of refrigerating appliances shall be determined on the basis of the energy efficiency index (EEI) as set out in Table 1 of Annex II of Regulation EU 2019/2016 | 70.0 |
| Airborne acoustical noise emissions, expressed in dB(A) re 1 pW and rounded to the nearest integer. The airborne acoustical noise emission class, as set out in Annex II, Regulation supplementing (EU 2019/2016) | 62 dB re 1 pW |
| Airborne acoustic noise emission class, determined in accordance with Annex II supplementing Regulation EU 2019/2016 | B |
| Power consumption in delay start (Pds) (if applicable) rounded to two decimal places. "Delay start" means a condition where the user has selected a specified delay to the beginning of the cycle of the selected programme; in accordance with Annex VI of the Commission Delegated Regulation supplementing Regulation EU 2019/2017 | 4.00 W |
| Power consumption in standby mode (Psm) in condition of networked standby (if applicable), rounded to two decimal places, in accordance with Annex VI of the Commission Delegated Regulation supplementing Regulation EU 2019/2017 | 2.00 W |
| Power consumption in off-mode (Po) rounded to two decimal places, expressed in W. In accordance with Annex IV of Commission Delegated Regulation supplementing Regulation EU 2019/2017 | 0.30 W |
| QR Code URL | HTTPS://EPREL.EC.EUROPA.EU/QR/2424862 |
| Maximum capacity in kilogram stated by the supplier at 0,5 kg intervals of dry textiles of a particular type, which can be treated in one washing cycle of a household washing machine on the selected programme, when loaded in accordance with the supplier's instructions, in accordance with Annex 1 of supplementing Regulation EU 2019/2017 | 9.0 kg |
| EPREL registration number | 2424862 |
| Condensation efficiency in accordance with Annex II of the Commission Delegated Regulation supplementing EU2023/2534. | 83 % |
| Condensation Efficiency Class in accordance with Annex II of the Commission Delegated Regulation supplementing EU2023/2534. | C |
| Programme duration at rated capacity in accordance with Annex V of the Commission Delegated Regulation supplementing EU2023/2534. | 3:50 |
| Weblink to indicative pre-tax prices in accordance with Annex V of the Commission Delegated Regulation supplementing EU2023/2534. | https://bsh.group/Spare_part_prices |
| Weblink to repair instructions for end-users in accordance with Annex V of the Commission Delegated Regulation supplementing EU2023/2534. | www.bosch-home.com/service |
| Weblink to information on spare parts availability for professional repairers and end users in accordance with Annex V of the Commission Delegated Regulation supplementing EU2023/2534. | www.bosch-home.com/service |
| Weighted energy consumption in kWh per 100 cycles in accordance with Annex IV of the Commission Delegated Regulation supplementing EU2023/2534. Actual energy consumption will depend on how the appliance is used. | 128 kWh/100 ciklus |
| Weighted energy consumption in kWh per cycle in accordance with Annex V of the Commission Delegated Regulation supplementing EU2023/2534. Actual energy consumption will depend on how the appliance is used. | 1.28 kWh/ciklus |
Bosch WQJ24201BY termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch WQJ24201BY termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch WQJ24201BY Hőszivattyús szárítógép
Raktáron
Kosárba
Bosch WQJ24201BY Hőszivattyús szárítógép

274 900 Ft
Kosárba
string(4) "3104"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek






















Használati
Adatlap
Energiacímke

Szállítás
Fizetés




















