


✖



Bosch 06008B1002 UniversalGardenTidy 2300 kerti lombszívó
Rendelésre
Elektromárkabolt ár: 38 900 Ft
Kosárba
Súly: 5 kg
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
06008B1002termékhez
06008B1002termékhez
Bosch 06008B1002 UniversalGardenTidy 2300 kerti lombszívó leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Universalgardentidy 2300 kerti lombszívó |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 06008B1002 |
| Típus | Egyéb kerti gépek |
| Teljes név | Bosch 06008B1002 UniversalGardenTidy 2300 kerti lombszívó |
| Súly | 5 kg |
| Termék jellemzők | |
| A kert csendes, egyszerű és rugalmas megtisztítása | |
|
|
| A kert megtisztítása sokoldalúan, a szomszédok zavarása nélkül | |
| A UniversalGardenTidy a 3 az 1–ben megoldás a kerti hulladék hatékony eltávolításához. A sokoldalú ProSilence kerti szerszám akár 75%–kal alacsonyabb hangteljesítményszintjének köszönhetően rendkívül alacsony, 99 dB(A) zajszintet biztosít. Lombfúvás, lombszívás, aprítás – gyors és egyszerű váltás az üzemmódok között. A gyűjtőzsákon a nedvességtaszító szennyeződésterelők biztosítják, hogy a víz és szennyeződés a talaj felé terelődjön. A fémventilátor hosszabb üzemidőn keresztül biztosít optimális működést, és nagyobb spirálján keresztül az eltömődések is könnyen és biztonságosan megszüntethetők. Élvezze a rugalmas és hatékony kerttisztítást állítható fúváserősséggel fúvó és lombszívó üzemmódban is. | |
| Könnyedén elbánik a lombbal és a kerti hulladékkal | |
| Szennyeződések eltávolítása könnyedén az egyenetlen felületekről és virágágyásokból | |
| A kerti hulladékot 12:1 aránnyal képes szecskázni | |
| A kerti hulladék komposztálható mulccsá alakítása, és a növények növekedésének elősegítése | |
| Rugalmas, 3 az 1–ben kerttisztítás | |
| Lombfúvás, lombszívás, aprítás – gyors és egyszerű váltás az üzemmódok között. | |
| Nedvességtaszító szennyeződésterelők | |
| Gyorskioldós gyűjtőzsák nedvességtaszító szennyeződésterelőkkel. | |
| Rugalmas, 3 az 1–ben kerttisztítás | |
| Tartós fém ventilátor/nagyméretű spirál a bedugult szennyeződés egyszerű eltávolításához | |
| Fokozatmentesen állítható sebesség | |
| A sebesség fokozatmentes szabályozása fúvás és lombszívás módban egyaránt | |
| Hihetetlenül nagy teljesítmény és halk hang | |
| A ProSilence kiváló teljesítményének köszönhetően 75%–kal csökkenti a zajhatást | |
| Motorteljesítmény | 1.600 – 2.300 W |
| Változtatható légsebesség | 165 – 285 km/h |
| Térfogatáram | 576 m³/h |
| Gyűjtőzsák | 45 l |
| Lombmennyiség csökkentése | 12:1 |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 670 x 230 x 1150 mm |
| Súly (szívó–fúvó berendezés) | 4,7 kg |
| Súly (lombfúvó) | 3,4 kg |
Bosch 06008B1002 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 06008B1002 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 06008B1002 UniversalGardenTidy 2300 kerti lombszívó
Rendelésre
Elektromárkabolt ár:
38 900 Ft
38 900 Ft
Kosárba
Bosch 06008B1002 UniversalGardenTidy 2300 kerti lombszívó

38 900 Ft
Kosárba
string(4) "3309"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek



Használati

Szállítás
Fizetés




















