










✖











Gorenje BM201SG3DBG beépíthető mikrohullámú sütő
Külső raktáron (1-3 nap)
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fekete
Ajtónyitás: Balos
Űrtartalom: 20 l
Súly: 17 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
BM201SG3DBGtermékhez
BM201SG3DBGtermékhez
Gorenje BM201SG3DBG beépíthető mikrohullámú sütő leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető mikrohullámú sütő |
| Márka | Gorenje |
| Cikkszám | BM201SG3DBG |
| Típus | Beépíthető mikrohullámú sütő |
| Teljes név | Gorenje BM201SG3DBG beépíthető mikrohullámú sütő |
| Szín | Fekete |
| Ajtónyitás | Balos |
| Űrtartalom | 20 l |
| Súly | 17 kg |
| Termék jellemzők | |
| Programok olyan alkalmakra, amikor nem tudod hogyan fogj hozzá | |
| Az automatikus előbeállítások lehetővé teszik bizonyos ételek egyszerűbb elkészítését, mint például a pattogatott kukorica, csibefalatkák, pizza, tészta stb. Csak ki kell választani az étel típusát és megadni a súlyt, és a sütő automatikusan beállítja a főzési teljesítményt és időtartamot. | |
| Mindig biztonságos | |
| A sütő egyszerűen lezárható a véletlen használat elkerülése érdekében. | |
| Tökéletesen ropogós végeredmény, bármikor | |
| Most már könnyedén megpiríthatod kedvenc ételeid a tökéletes kéregért. A mikrohullámú sütővel kombinálva a grill extra gyorsan elvégzi a rábízott munkát . A főzési folyamat első fele után a sütő emlékeztet, hogy fordítsd meg az ételt az egyenletesebb főzés és a tökéletes ropogós élvezet érdekében. | |
| Rozadamentes acél design, hogy tökéletesen passzoljon a konyhádba | |
| A mikrohullámú sütő belseje rozsdamentes acélból készült, amely hozzájárul a kiváló főzési eredményekhez. A rozsdamentes acél javítja a mikrohullámú sütők keringését a sütőtérben, és sokkal könnyebbé teszi a tisztítást. | |
| Amikor a két funkció egyesül | |
| Kombináld a mikrohullámú sütő és a grill előnyeit, hogy megtapasztalhasd a főzés teljesen új dimenzióit. Le fog nyűgözni a kisebb húsdarabok, pizzák és egyéb ételek gyorsabb elkészítése, amelyeket tökéletesre kell főzni és ropogósra sütni. | |
| Mindig biztonságban | |
| A SafetySwitch biztonsági kapcsoló gondoskodik arról, hogy a mikrohullámú sütő teljesen biztonságos legyen. Automatikusan leállítja a program előrehaladását, ha működés közben kinyitják az ajtót. | |
| Általános | |
| Termékcsalád | Mikrohullámú sütő grill funkcióval |
| A készülék színe | Fekete |
| Sütőtér bevonata | Inox |
| Az előlap anyaga | Üveg |
| Ajtónyitás módja | Nyomógomb |
| Fűtőelem típusa | Kvarc grill |
| Hatékonyság | |
| Sütő űrtartalma | 20 l |
| Teljesítményfokozatok száma | 5 |
| Programszám | 8 |
| Mikrohullámú teljesítény | 800 W |
| Infra fűtőszál teljesítménye | 1000 W |
| Grill fűtőszálak száma | 1 |
| Forgótányér átmérője | 255 mm |
| Vezérlés | |
| Vezérlés | Érintésvezérlés |
| Működés típusa | Elektronikus |
| Idő kijelzés | Igen |
| Sütő funkciók | |
| Grill programok száma | 1 |
| Mikrohullám + grill kombinált programok száma | 2 |
| Kombinált melegítési-sütési mód | Mikrohullám + grill |
| Mikrohullám elosztási rendszer típusa | Forgótányér |
| Mikrohullám előállítási technológia | Standard technológia (HTV) |
| Termékjellemző | |
| Sütés több szinten | Igen |
| Automatikus menü | Igen |
| Súly vagy idő szerinti felovasztás | Súly vagy idő szerinti felolvasztás |
| Smart Display kijelző funkció | Igen |
| Felszerelés | |
| Grill rács | Magas |
| Forgótányér | Üveg forgótányér |
| Biztonság | |
| Gyerekzár | Kezelőpanel zár |
| Tisztítás | |
| AquaClean hidrolitikus öntisztítás funkció | Igen |
| Technikai adatok | |
| Zajszint | 63 dB(A) |
| Energiafogyasztás készenléti állapotban | 0.5 W |
| A termék szélessége | 594 mm |
| A termék magassága | 386 mm |
| A termék mélysége | 317 mm |
| Sütőkamra belső szélessége | 308 mm |
| Sütőkamra belső magassága | 208 mm |
| Sütőkamra belső mélysége | 298 mm |
| Beépítéshez szükséges maximális szélesség | 568 mm |
| A készülék telepítéséhez szükséges minimum szélesség | 560 mm |
| A készülék telepítéséhez maximum magasság | 382 mm |
| A készülék telepítéséhez minimum magasság | 362 mm |
| A készülék telepítéséhez szükséges minimum mélység | 300 mm |
| A csomagolt termék szélessége | 654 mm |
| A csomagolt termék magassága | 446 mm |
| A csomagolt termék mélysége | 387 mm |
| Bruttó tömeg | 18 kg |
| Nettó tömeg | 17 kg |
| Tápfeszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Cikkszám | 745281 |
| EAN kód | 3838782921988 |
Gorenje BM201SG3DBG termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje BM201SG3DBG termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje BM201SG3DBG beépíthető mikrohullámú sütő
Külső raktáron (1-3 nap)
Kosárba
Gorenje BM201SG3DBG beépíthető mikrohullámú sütő

94 900 Ft
Kosárba
string(4) "3083"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek















Szállítás
Fizetés




















