

✖


Gorenje BM235CLB beépíthető mikrohullámú sütő
Raktáron
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fekete
Ajtónyitás: Balos
Űrtartalom: 23 l
Súly: 16 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
BM235CLBtermékhez
BM235CLBtermékhez
Gorenje BM235CLB beépíthető mikrohullámú sütő leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető mikrohullámú sütő |
| Márka | Gorenje |
| Cikkszám | BM235CLB |
| Típus | Beépíthető mikrohullámú sütő |
| Teljes név | Gorenje BM235CLB beépíthető mikrohullámú sütő |
| Szín | Fekete |
| Ajtónyitás | Balos |
| Űrtartalom | 23 l |
| Súly | 16 kg |
| Termék jellemzők | |
| Általános | |
| Termékcsalád | Mikrohullámú sütő grill funkcióval |
| Designvonal | Classico |
| A készülék színe | Fekete |
| Sütőtér bevonata | Inox |
| Az előlap anyaga | Lakkozott előlap |
| Ajtónyitás módja | Fogantyú |
| Fűtőelem típusa | Kvarc grill |
| Hatékonyság | |
| Sütő űrtartalma | 23 l |
| Teljesítményfokozatok száma | 5 |
| Mikrohullámú teljesítény | 800 W |
| Infra fűtőszál teljesítménye | 1100 W |
| Grill fűtőszálak száma | 1 |
| Vezérlés | |
| Vezérlés | Gomb |
| Működés típusa | Mechanikus |
| Idő kijelzés | Nem |
| Sütő funkciók | |
| Grill programok száma | 1 |
| Mikrohullám + grill kombinált programok száma | 3 |
| Kombinált melegítési–sütési mód | Mikrohullám + grill |
| Mikrohullám elosztási rendszer típusa | Stirrer mikrohullám keverő technológia |
| Mikrohullám előállítási technológia | Standard technológia (HTV) |
| Termékjellemző | |
| Sütés több szinten | Nem |
| Automatikus menü | Nem |
| Időzíthető működés | Nem |
| Súly vagy idő szerinti felovasztás | Idő szerinti felolvasztás |
| Hangjelzés | Igen, nem kikapcsolható |
| Felszerelés | |
| Grill rács | Magas |
| Forgótányér | Nem |
| Tisztítás | |
| EasyClean könnyen tisztítható kerámia aljzat | Igen |
| Technikai adatok | |
| Zajszint | 58 dB(A) |
| A termék szélessége | 592 mm |
| A termék magassága | 390 mm |
| A termék mélysége | 336 mm |
| Sütőkamra belső szélessége | 330 mm |
| Sütőkamra belső magassága | 210 mm |
| Sütőkamra belső mélysége | 325 mm |
| Beépítéshez szükséges maximális szélesség | 566 mm |
| A készülék telepítéséhez szükséges minimum szélesség | 560 mm |
| A készülék telepítéséhez maximum magasság | 370 mm |
| A készülék telepítéséhez minimum magasság | 365 mm |
| A készülék telepítéséhez szükséges minimum mélység | 550 mm |
| A csomagolt termék szélessége | 670 mm |
| A csomagolt termék magassága | 469 mm |
| A csomagolt termék mélysége | 465 mm |
| Bruttó tömeg | 17 kg |
| Nettó tömeg | 15.5 kg |
| Tápfeszültség | 220–240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Cikkszám | 567145 |
| EAN kód | 3838942143397 |
Gorenje BM235CLB termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje BM235CLB termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje BM235CLB beépíthető mikrohullámú sütő
Raktáron
Kosárba
Gorenje BM235CLB beépíthető mikrohullámú sütő

94 900 Ft
Kosárba
string(4) "3083"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek




Használati

Szállítás
Fizetés




















