














✖















Gorenje BM235G1SYB beépíthető mikrohullámú sütő
Utolsó darab
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fekete
Ajtónyitás: Balos
Űrtartalom: 23 l
Súly: 18 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
BM235G1SYBtermékhez
BM235G1SYBtermékhez
Gorenje BM235G1SYB beépíthető mikrohullámú sütő leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető mikrohullámú sütő |
| Márka | Gorenje |
| Cikkszám | BM235G1SYB |
| Típus | Beépíthető mikrohullámú sütő |
| Teljes név | Gorenje BM235G1SYB beépíthető mikrohullámú sütő |
| Szín | Fekete |
| Ajtónyitás | Balos |
| Űrtartalom | 23 l |
| Súly | 18 kg |
| Termék jellemzők | |
| Általános | |
| Termékcsalád | Mikrohullámú sütő grill funkcióval |
| Designvonal | Gorenje Simplicity Collection 2.2 |
| A készülék színe | Fekete |
| Sütőtér bevonata | Inox |
| Az előlap anyaga | Üveg |
| Ajtónyitás módja | Nyomógomb |
| Fűtőelem típusa | Kvarc grill |
| Hatékonyság | |
| Sütő űrtartalma | 23 l |
| Teljesítményfokozatok száma | 5 |
| Programszám | 9 |
| Mikrohullámú teljesítény | 900 W |
| Infra fűtőszál teljesítménye | 1200 W |
| Forgótányér átmérője | 315 mm |
| Vezérlés | |
| Vezérlés | Érintésvezérlés |
| Működés típusa | Elektronikus |
| Idő kijelzés | Igen |
| Sütő funkciók | |
| Grill programok száma | 1 |
| Mikrohullám + grill kombinált programok száma | 3 |
| Kombinált melegítési–sütési mód | Mikrohullám + grill |
| Mikrohullám elosztási rendszer típusa | Forgótányér |
| Mikrohullám előállítási technológia | Standard technológia (HTV) |
| Termékjellemző | |
| Sütés több szinten | Nem |
| Automatikus menü | Igen |
| SmartControl vezérlés | Igen |
| Időzíthető működés | Nem |
| Súly vagy idő szerinti felovasztás | Súly szerinti kiolvasztás |
| Smart Display kijelző funkció | Igen |
| Logikus választás | Igen |
| Hangjelzés | Igen, nem kikapcsolható |
| Felszerelés | |
| Grill rács | Magas |
| Forgótányér | Üveg forgótányér |
| Biztonság | |
| Gyerekzár | Kezelőpanel zár |
| Tisztítás | |
| AquaClean hidrolitikus öntisztítás funkció | Igen |
| Technikai adatok | |
| Zajszint | 58 dB(A) |
| A termék szélessége | 595 mm |
| A termék magassága | 390 mm |
| A termék mélysége | 351 mm |
| Sütőkamra belső szélessége | 348 mm |
| Sütőkamra belső magassága | 213 mm |
| Sütőkamra belső mélysége | 334 mm |
| Beépítéshez szükséges maximális szélesség | 566 mm |
| A készülék telepítéséhez szükséges minimum szélesség | 560 mm |
| A készülék telepítéséhez maximum magasság | 380 mm |
| A készülék telepítéséhez minimum magasság | 365 mm |
| A készülék telepítéséhez szükséges minimum mélység | 550 mm |
| A csomagolt termék szélessége | 657 mm |
| A csomagolt termék magassága | 462 mm |
| A csomagolt termék mélysége | 442 mm |
| Bruttó tömeg | 19.9 kg |
| Nettó tömeg | 18 kg |
| Tápfeszültség | 220–240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Cikkszám | 741150 |
| EAN kód | 3838782648267 |
Gorenje BM235G1SYB termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje BM235G1SYB termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje BM235G1SYB beépíthető mikrohullámú sütő
Utolsó darab
Kosárba
Gorenje BM235G1SYB beépíthető mikrohullámú sütő

95 900 Ft
Kosárba
string(4) "3083"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek



















Szállítás
Fizetés




















