


















✖



















Hisense RQ600P7SKE MULTIDOOR HŰTŐ
Rendelésre
Elektromárkabolt ár: 739 900 Ft
Kosárba
Űrtartalom: 605 l
Súly: 150 kg
Magasság: 178 cm
Energiaosztály: E
Szín: Fekete
Szélesség: 91 cm
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Hisense RQ600P7SKE
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Hisense RQ600P7SKE MULTIDOOR HŰTŐ leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Multidoor hűtő |
| Márka | Hisense |
| Cikkszám | RQ600P7SKE |
| Típus | Multidoor hűtők |
| Teljes név | Hisense RQ600P7SKE MULTIDOOR HŰTŐ |
| Űrtartalom | 605 l |
| Súly | 150 kg |
| Magasság | 178 cm |
| Energiaosztály | E |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 91 cm |
| Termék jellemzők | |
| Bővebb technikai információk | |
| Teljes űrtartalom: | 615 l |
| Normáltér űrtartalma: | 349 l |
| 2-star compartment volume: | 129 l |
| Fagyasztó űrtartalma: | 121 l |
| Fagyasztási kapacitás (24 órás): | 6 kg |
| Max. tárolási idő áramszünet esetén (óra): | 15 óra |
| Becsült éves energiafogyasztás: | 344 kWh |
| Wi-Fi technológiával vezérelhető: | Igen, teljesen beépíthető |
| Kijelző: | LED kijelző |
| Működés típusa: | Elektronikus vezérlőpanel az ajtón |
| Hőmérséklet kijelzés: | Digitális hőmérő a normáltérhez és a fagyasztóhoz |
| Túl sokáig nyitva lévő ajtó: | Door Alarm |
| Túl magas hőmérséklet a fagyasztótérben: | Nem ad sem hang-, sem fényjelzést a készülék |
| Normáltér leolvasztási módja: | Automatikus |
| Fagyasztó leolvasztási módja: | Automatikus |
| Ajtózár: | Nem |
| Páratartalom-szabályozóval ellátott fiók: | Nem |
| No Frost: | Total No frost |
| 3D-s légkeringetés (ventilátor): | Multi Air Flow |
| Eco Mode: | Igen |
| Palacktartó polc: | Nem |
| Polcok a hűtőajtóban: | 6 door trays |
| Belső világítás: | LED csík a hűtőrész plafonján LED-csík világítás |
| Jégkocka készítő: | Víz- és jégadagoló |
| Áthelyezhető polcok száma: | 3 darab |
| Üvegpolcok: | 4 darab |
| Jégkockatartó: | Nem |
| Jégtálca: | Nem |
| Polcok a fagyasztó ajtaján: | 6 darab |
| Fagyasztórekesz: | 2 fiók 1 db polc |
| Fagyasztótér világítás: | LED világítás |
| Zajszint: | 37 dB(A) |
| Kompresszorok száma: | 1 inverteres kompresszor |
| Vízadagoló egység: | Vízadagoló csatlakozás |
| Hűtőfolyadék/gáz/: | R600A |
| Különálló hűtőrendszerek száma: | 2 |
| A termék szélessége: | 914 mm |
| A termék magassága: | 1790 mm |
| A termék mélysége: | 730 mm |
| Bruttó tömeg: | 161 kg |
| Nettó tömeg: | 150 kg |
| A csomagolt termék szélessége: | 968 mm |
| A csomagolt termék magassága: | 1896 mm |
| A csomagolt termék mélysége: | 778 mm |
| Tápfeszültség: | 220-240 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Csatlakoztatási teljesítmény: | 200 W |
| Cikkszám: | 20017916 |
| EAN kód: | 6979048650482 |
| EPREL number: | 2521732 |
Hisense RQ600P7SKE termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Hisense RQ600P7SKE termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Hisense RQ600P7SKE MULTIDOOR HŰTŐ
Rendelésre
Elektromárkabolt ár:
739 900 Ft
739 900 Ft
Kosárba
Hisense RQ600P7SKE MULTIDOOR HŰTŐ

739 900 Ft
Kosárba
string(4) "3296"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek























Szállítás
Fizetés
Hisense RQ600P7SKE használati útmutató letöltése PDF-ben




















