







✖








Gorenje NRM819E61BX side by side
Rendelésre
Elektromárkabolt ár: 239 900 Ft
Kosárba
Szélesség: 79 cm
Szín: Fekete
No frost
Magasság: 190 cm
Energiaosztály: E
Súly: 83 kg
Űrtartalom: 24 l
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Gorenje NRM819E61BX
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Gorenje NRM819E61BX side by side leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Side by side |
| Márka | Gorenje |
| Cikkszám | NRM819E61BX |
| Típus | Side by side hűtők |
| Teljes név | Gorenje NRM819E61BX side by side |
| Szélesség | 79 cm |
| Szín | Fekete |
| No frost | Igen |
| Magasság | 190 cm |
| Energiaosztály | E |
| Súly | 83 kg |
| Űrtartalom | 24 l |
| Termék jellemzők | |
| Nincs több fárasztó leolvasztás | |
| A fagyasztótérbe telepített, piacvezető hűtőrendszer megakadályozza a jég és a pára felhalmozódását. Ennek eredményeként nem kell leolvasztanod a fagyasztót, és a tárolókapacitását hatékonyabban használhatod. A fagyasztott ételek csomagjai vagy darabjai nem tapadnak össze, így a fagyasztótér rendezett és tiszta marad. | |
| Stabil, csendes és tartós | |
| Az inverter kompresszorok csendesebbek, tartósabbak és kevesebb energiát fogyasztanak, mint a hagyományos kompresszorok. Jobban és gyorsabban alkalmazkodnak a hűtő belsejében lévő hőmérséklet-változásokhoz (például ajtónyitáskor), ami kevesebb hőmérséklet-ingadozást és jobb tárolási körülményeket jelent az ételeidnek. | |
| 0 | |
| A MultiFlow 360° szellőzőrendszer egyenletesen osztja el a levegőt a hűtőtérben. Ez biztosítja az optimális légkeringést és a legjobb tárolási körülményeket az ételeidnek. | |
| Akárcsak a kertből szedve | |
| A CrispZone HumidityControl-lal az egyik legtágasabb gyümölcs- és zöldségtartó rekesz a piacon. Úgy terveztük, hogy alacsony hőmérsékleten és az állítható páratartalom révén frissen tartsa az élelmiszereidet. | |
| Villámgyors fagyasztás | |
| Nagy mennyiségű ételt fagyasztanál? A FastFreeze funkció -24 °C-on fagyasztja le az élelmiszereket, hogy megőrizze a bennük lévő ásványi anyagokat, és megtartsa a minőségüket. Körülbelül 26 óra elteltével a funkció automatikusan kikapcsol, és a fagyasztótér hőmérséklete visszaáll az eredeti beállításra. | |
| Általános | |
| Beépíthetőség szerinti kivitel | Szabadonálló készülék |
| Energiaosztály A-tól (hatékony) G-ig (kevésbé hatékony) terjedő skálán | E |
| Noise class | C |
| Fagyasztó helye | Alulfagyasztós kivitel |
| Szín | Fekete |
| Készülék színe | Fekete |
| Ajtó anyaga | Inox-fekete |
| Alapzat típusa | 2 kerék / 2 állítható láb |
| Fagyasztási hőmérséklet intervallum jelzés ("csillagszám") | Friss étel Chilling 4 csillag |
| Klimaosztály | Szubnormál Normál Szubtrópusi Trópusi |
| Hatékonyság | |
| Teljes űrtartalom | 460 l |
| Normáltér űrtartalma | 286 l |
| Szabályozható frissen tartó rekesz | 25 l |
| Fagyasztó űrtartalma | 149 l |
| Fagyasztási kapacitás (24 órás) | 5.5 kg |
| Max. tárolási idő áramszünet esetén (óra) | 10 óra |
| Becsült éves energiafogyasztás | 300 kWh |
| Vezérlés | |
| Kijelző | LED kijelző |
| Működés típusa | Elektronikus vezérlőpanel az ajtón |
| Túl sokáig nyitva lévő ajtó | Hangjelzést ad a készülék |
| Szabályozható hőmérséklet | Igen |
| Normáltér leolvasztási módja | Automatikus |
| Fagyasztó leolvasztási módja | Automatikus |
| Termékjellemző | |
| Páratartalom-szabályozóval ellátott fiók | CrispZone zöldségtartó rekesz páratartalom szabályozással |
| Gyorsfagyasztás kapcsoló | Igen |
| NoFrost | NoFrost Plus |
| 3D-s légkeringetés (ventilátor) | MultiFlow ventiláció a normáltérben |
| EcoMode energiatakarékos üzemmód | Igen |
| Hűtőtér felszereltsége | |
| Hidegvíz adagoló | Nem |
| Vaj és sajttartó száma | 1 db MultiBox többfunkciós tárolódoboz |
| Palacktartó az ajtóban | 2 single containers with sliding stopper |
| Polcok a hűtőajtóban | 4 ajtópolc |
| Belső világítás | LED izzó |
| Áthelyezhető polcok száma | 3 darab |
| Üvegpolcok | 4 darab |
| Tojástartó | 2/6 |
| Pince (0 fokos rekesz) | Convert ZeroZone |
| Fagyasztórész felszereltsége | |
| Jégkockatartó | Tray with container |
| Fagyasztórekesz | 4 fagyasztófiók 2 trays |
| Fagyasztótér világítás | Világítás nélküli kivitel |
| Technikai adatok | |
| Zajszint | 37 dB(A) |
| Kompresszorok száma | 1 inverteres kompresszor |
| Hűtőfolyadék/gáz/ | R600A |
| Különálló hűtőrendszerek száma | 1 |
| A termék szélessége | 794 mm |
| A termék magassága | 1900 mm |
| A termék mélysége | 650 mm |
| Bruttó tömeg | 92 kg |
| Nettó tömeg | 83 kg |
| A csomagolt termék szélessége | 840 mm |
| A csomagolt termék magassága | 1978 mm |
| A csomagolt termék mélysége | 691 mm |
| Tápfeszültség | 220-240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Csatlakoztatási teljesítmény | 200 W |
| Cikkszám | 20017039 |
| EAN kód | 3838783043474 |
Gorenje NRM819E61BX termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje NRM819E61BX termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje NRM819E61BX side by side
Rendelésre
Elektromárkabolt ár:
239 900 Ft
239 900 Ft
Kosárba
Gorenje NRM819E61BX side by side

239 900 Ft
Kosárba
string(4) "3152"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek












Szállítás
Fizetés
Gorenje NRM819E61BX használati útmutató letöltése PDF-ben
Gorenje NRM819E61BX műszaki adatlap letöltése PDF-ben
Gorenje NRM819E61BX energiahatékonyság (letölthető)




















