






✖







AEG LTR8E363E Felültöltős mosógép, gőzfunkció, ÖKOInverter motor





5 pont 3 vásárlótól
Raktáron
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Vélemény:
Korábban is ilyen márkájú mosógépem volt.
Minden előnyös funkcióval bír, amit egy modern, korszerű mosógépnek tudnia kell.
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Aeg LTR8E363E
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Aeg LTR8E363E Felültöltős mosógép, gőzfunkció, ÖKOInverter motor leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Felültöltős mosógép, gőzfunkció, ökoinverter motor |
| Márka | Aeg |
| Cikkszám | LTR8E363E |
| Típus | Felültöltős mosógépek |
| Teljes név | Aeg LTR8E363E Felültöltős mosógép, gőzfunkció, ÖKOInverter motor |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | A |
| Kapacitás | 6 kg |
| Mélység | 60 cm |
| Szélesség | 40 cm |
| Inverter motor | Igen |
| Zajszint | 79 dB |
| Súly | 60 kg |
| Termék jellemzők | |
| Modellnév | LTR8E363E |
| Mosási kapacitás | 6 kg |
| Kijelző típusa | közepes LCD |
| Motor | ÖkoInverter |
| Programok | Eco 40–60, pamut, műszál, kímélő mosás, Gyapjú / selyem, Gőzprogram, ÖKO Power , 20 perc 3 kg, kültéri ruházat, takaró, Antiallergén |
| Woolmark minősítés | Woolmark Green + Ariel tanúsítvány |
| Szenzorok | Aqua control szenzor, átfolyásmérő, ProSense |
| Dobpozícionálás | igen, elektronikus |
Termékjellemzők |
|
| A ProSteam® technológia lehetővé teszi, hogy a mosást egy rövid gőzciklussal egészítse ki, mely kisimítja a gyűrődések jelentős részét. De választhat önálló gőzprogramot is a ruhák felfrissítéséhez. Így ruhái minden nap kifogástalanul néznek ki. | |
Óvja a ruhákat. Víz– és energiatakarékos. |
|
| A ProSense® technológia mindig az aktuális töltet súlyához igazítja a mosóprogramot. A gép a lehető legrövidebb idő alatt mossa tökéletesen tisztára a ruhákat, így a gyakran hordott darabok is megőrzik színüket ezért nem lesznek viseltesek. | |
ÖKOInverter, a legalacsonyabb energiafogyasztás |
|
| Az ÖKOInverter motornak köszönhetően a mosógép hosszú ideig, a lehető leghatékonyabban dolgozik, a legalacsonyabb energiafogyasztás mellett. | |
Jellemzők |
|
| Felültöltős mosógép | |
| Nagy LCD–kijelző | |
| Selyemprogram – gyengéd mosás és centrifugálás | |
| Mosási programok: Eco 40–60, pamut, műszál, kímélő mosás, Gyapjú / selyem, Gőzprogram, ÖKO Power , 20 perc 3 kg, kültéri ruházat, takaró, Antiallergén | |
| Késleltetett indítás opció | |
| Automata dobpozícionálás – a program végén a dobajtó mindig felül van | |
| Görgők, lábak: 2 állítható láb + 2 görgő | |
| Extra görgők – a könnyű mozgatáshoz | |
| Vízelárasztás elleni védelem | |
Teljesítmény |
|
| Mosási kapacitás: 6 kg | |
| Motor: ÖkoInverter | |
| Szenzorok: Aqua control szenzor, átfolyásmérő, ProSense | |
| Eco 40–60 program időtartama: 3:17 | |
Beépítés |
|
| Bejövő vízcső védelme: Aqua Stop | |
| Bejövő vízcső hossza (cm): 150 | |
| Nettó súly (kg): 60 | |
| Magasság (mm) : 890 | |
| Szélesség (mm) : 400 | |
| Mélység (mm) : 600 | |
| Max. mélység (mm): 600 | |
| Súlyozott fennmaradó nedvességtartalom %: 53.9 | |
Energia |
|
| Energiaosztály: A | |
| Súlyozott energiafogyasztás / 100 ciklus (kWh): 42 | |
| Súlyozott vízfogyasztás(l): 43 | |
| Súlyozott centrifuga (ford/perc): 1251 | |
| Centrifugálási hatékonysági osztály: B | |
| Zajkibocsátási érték: C | |
| Zajszint dB(A): 79 | |
| Fennmaradó nedvességtartalom névleges kapacitás mellett (%): 0 | |
| Fennmaradó nedvességtartalom névleges kapacitás fele mellett (%): 0 | |
| Fennmaradó nedvességtartalom névleges kapacitás negyede mellett (%): 0 | |
Egyéb jellemzők |
|
| Termékkód (PNC): 913 143 758 | |
| Modellnév: LTR8E363E | |
| Kijelző típusa: közepes LCD | |
| Programok: Eco 40–60, pamut, műszál, kímélő mosás, Gyapjú / selyem, Gőzprogram, ÖKO Power , 20 perc 3 kg, kültéri ruházat, takaró, Antiallergén | |
| Woolmark minősítés : Woolmark Green + Ariel tanúsítvány | |
| Dobpozícionálás: igen, elektronikus | |
| Betöltő nyílás: lágyan nyíló ajtó | |
| Hálózati csatlakozó kábel hossza (m): 2.36 | |
| Vízelárasztás elleni védelem: úszókapcsoló | |
Aeg LTR8E363E vélemények:
Anonim 2026-01-07




5/5Korábban is ilyen márkájú mosógépem volt.
Minden előnyös funkcióval bír, amit egy modern, korszerű mosógépnek tudnia kell.
Nincs
Helytelen vélemény jelentése!Aeg LTR8E363E termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Aeg LTR8E363E termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
AEG LTR8E363E Felültöltős mosógép, gőzfunkció, ÖKOInverter motor
Raktáron
Kosárba
Aeg LTR8E363E Felültöltős mosógép, gőzfunkció, ÖKOInverter motor

244 900 Ft
Kosárba
string(4) "3098"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek




















Szállítás
Fizetés
Aeg LTR8E363E használati útmutató letöltése PDF-ben
Aeg LTR8E363E műszaki adatlap letöltése PDF-ben
Aeg LTR8E363E energiahatékonyság (letölthető)




















