/
Háztartási nagygépek
/
Mosógépek
/
Szabadonálló mosógépek
/ Mosó-Szárítógépek / Hisense WD3S8043BB3





✖






Hisense WD3S8043BB3 mosó-szárítógép
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fekete
Kapacitás: 8 / 5 kg
Mélység: 52 cm
Inverter motor
Súly: 58 kg
Centrifuga: 1400 f/p
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Hisense WD3S8043BB3
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Hisense WD3S8043BB3 mosó-szárítógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Mosó-szárítógép |
| Márka | Hisense |
| Cikkszám | WD3S8043BB3 |
| Típus | Mosó-szárítógépek |
| Teljes név | Hisense WD3S8043BB3 mosó-szárítógép |
| Szín | Fekete |
| Kapacitás | 8 / 5 kg |
| Mélység | 52 cm |
| Inverter motor | Igen |
| Súly | 58 kg |
| Centrifuga | 1400 f/p |
| Termék jellemzők | |
| Bővebb technikai információk | |
| Töltetkapacitás: | 8 kg |
| Maximális ruhatöltet: | 5 kg |
| Centrifugálási sebesség 1/1: | 1400 rpm |
| Centrifugálási sebesség 1/2: | 1400 rpm |
| Centrifugálási sebesség 1/4: | 1400 rpm |
| Motor: | Durable Inverter |
| Dob térfogat: | 54 l |
| Program time (washing + drying): | 479 perc |
| Eco program időtartama: | 218 perc |
| Vízfogyasztás: | 36 l |
| Vízfogyasztás: | 80 l |
| Energia felhasználás - normál program: | 0.33 kWh |
| Energy consumption per 100 cycles (washing): | 33 kWh |
| Energy consumption per 100 cycles (washing + drying): | 266 kWh |
| Wi-Fi technológiával vezérelhető: | Igen, teljesen beépíthető |
| ConnectLife: | Igen |
| Kijelző: | LED kijelző |
| 24 órás késleltetés: | No delay options |
| End of cycle indicator: | Igen |
| Start gomb: | Indítás/szünet |
| Hátralevő programidő digitális kijelzése: | Igen |
| Programok száma: | 16 |
| Programok: | Pamut Szintetikus és színes ruhanemű Gyapjú program |
| Speciális programok: | Power 49' Remote control Wash&Dry ExtraHygiene program Eco 40–60 °C Quick Wash Auto Program Antiallergy Program |
| Extra mosóprogramok: | Öblítés Centrifugálás Drum Clean |
| Szárító programok: | Remote control Allergy Care Baby Care Synthetic/mix storage Pamut normál szárítási szint SteamRefresh gőzöléses frissítés |
| További funkciók: | Gyors szárítás Gyors program Hőmérséklet szabályozás Szivattyú stop Előmosás |
| Steam function: | Igen |
| Steam Mix: | Igen, fűtőszál az üstben |
| Hidegvizes mosás: | 15 °C |
| Adagoló edény: | 3 részes adagolóedény |
| Kétirányú dobmozgás: | Igen |
| Érzékelők: | Vízszint szabályozás |
| Auto Dosing: | Nem |
| Aqua Protect System: | Nem |
| Túlfolyás elleni védelem: | Igen |
| Gyerekzár: | Igen |
| A termék szélessége: | 595 mm |
| A termék magassága: | 845 mm |
| A termék mélysége: | 510 mm |
| A csomagolt termék szélessége: | 660 mm |
| A csomagolt termék magassága: | 890 mm |
| A csomagolt termék mélysége: | 575 mm |
| Bruttó tömeg: | 60 kg |
| Nettó tömeg: | 58 kg |
| Tápfeszültség: | 220-240 V |
| Csatlakoztatási teljesítmény: | 1600 W |
| Cikkszám: | 20014539 |
| EAN kód: | 6901101831262 |
| EPREL number: | 1887801 |
Hisense WD3S8043BB3 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Hisense WD3S8043BB3 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Hisense WD3S8043BB3 mosó-szárítógép
Rendelésre
Kosárba
Hisense WD3S8043BB3 mosó-szárítógép

169 900 Ft
Kosárba
string(4) "3118"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek










Szállítás
Fizetés




















