








✖









Miele H 2467 B ACTIVE beépíthető önálló sütő
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Öntisztítás: Nincs
Energiaosztály: A+
Szín: Fekete
Súly: 42 kg
Űrtartalom: 76 l
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
H 2467 B ACTIVEtermékhez
H 2467 B ACTIVEtermékhez
Miele H 2467 B ACTIVE beépíthető önálló sütő leírása:
- Szöveges kijelző vezérlőgombokkal – EasyControl Plus
- Rendkívül könnyű tisztítás – PerfectClean felszereltség
- Wi-Fi-hálózatba köthető készülék – Miele@home
- Egyszerűen a tökéletes eredményért – Automatikus programok
- Mindenhez, aminek ropogósra kell sülnie – AirFry üzemmód
- MealSync . Minden étel egyidőben tökéletesre készítve . Szinkronizált készülékek a stresszmentes ételkészítésért.
- Con@ctivity Plus . Sütőtisztítás és főzéskellemetlen szag nélkül. Automatikus szabályozású páraelszívók.
- Automatikus programok. Sütés a biztos siker tudatában . Finom ételek egy szempillantás alatt: sütemény, hal vagy hús – minden teljesen automatikusan elkészül.
- Domestic appliance networking with Miele@home . Okos hálózat. Tegye okossá életét: a Miele@home segítségével okosan hálózatba kapcsolhatja készülékeit – a több lehetőségért.
Sütő – modern design, hálózatba kapcsolás, PerfectClean és FlexiClip kihúzható sín.
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető önálló sütő |
| Márka | Miele |
| Cikkszám | H 2467 B ACTIVE |
| Típus | Beépíthető sütők |
| Teljes név | Miele H 2467 B ACTIVE beépíthető önálló sütő |
| Öntisztítás | Nincs |
| Kihúzható sütősín | Igen |
| Energiaosztály | A+ |
| Szín | Fekete |
| Súly | 42 kg |
| Űrtartalom | 76 l |
| Termék jellemzők | |
| Termékcsoport | Sütő |
| Készülékszín | Obszidiánfekete, nemesacél hatású |
| Készülék magassága (mm) | 596 mm |
| Szélesség (mm) | 595 mm |
| Mélység (mm) | 568 mm |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 747 mm |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 671 mm |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 689 mm |
| Nettó súly (kg) | 42 kg |
| Bruttó súly (kg) | 49 kg |
| Nemzetközi kereskedelmi név | H 2467 B |
| További kép 1 | https://media.miele.com/images/2000020/200002061/20000206146.png?impolicy=z-boxed&d=1400 |
| Terméknév/-család | H7000B-60 |
| Márka | Miele |
| Cikkszám | 12144230 |
| EAN-kód | 4002516622017 |
| Ajtó színe / anyaga | Obsidianschwarz |
| Kiviteli forma | Beépített |
| Vezérlőegység kezelőpanelének anyaga | Üveg |
| Kezelőelemek | Alkalmazáson keresztül, Forgatható tárcsa, Forgató vezérlés, Gomb, Távirányító |
| Beépített főzőfelület-vezérlések | nem |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Működtető energiafajta | Elektromos |
| Teljesítményigény (W) | 3500 W |
| Biztosíték | 16 |
| Feszültség (V) | 220-240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 1,5 cm |
| Dugós csatlakozó típusa | Védőérintkezős földelt csatlakozó |
| Mélység 90 fokban nyitott ajtóval (mm) | 102 mm |
| EPREL Registration Number 2010 | 1250702 |
| Beépítéshez szükséges minimális magasság (mm) | 590 mm |
| Beépítéshez szükséges maximális magasság (mm) | 595 mm |
| Beépítéshez szükséges minimális szélesség (mm) | 560 mm |
| Beépítéshez szükséges maximális szélesség (mm) | 568 mm |
| Beépítéshez szükséges mélység (mm) | 550 mm |
| Működtető energiafajta: sütőtér 1 | Elektromos |
| Főzési eljárások | AirFry, Alsó sütés, Alsó-felső sütés, Automatikus programok, Grill, Gyors felfűtés, Hőlégkeverés plusz, Intenzív sütés, Kíméletes sütés, Légkeveréses grill |
| Sütőterek száma | 1 |
| Energiahatékonysági osztály (2010/30/EC) | A+ |
| Energiafelhasználás, ciklusonként, normál üzemmódban (2010/30/EC) | 1,05 kWh/ciklus |
| Energiafelhasználás, ciklusonként, légkeveréses üzemmódban (2010/30/EC) | 0,71 kWh/ciklus |
| Energiahatékonysági mutató | 81,7 % |
| Sütőtér nettó térfogata | 76 l |
| Információ a kezelőpanelról | Gombos vezérlés egysoros szöveges kijelzővel |
| Elérhető nyelvek | bahasa malaysia, dansk, deutsch, english, español, français, hrvatski, italiano, magyar, nederlands, norsk, polski, português, pусский, română, slovenčina, slovenščina, srpski, suomi, svenska, türkçe, yкраїнська, čeština, ελληνιкά, العربية, 中文, 日本語, 繁體中文, 한국어 |
| Sütőtéri szonda | nem |
| Beépített tartozék | 1 FlexiClip teljesen kihúzható sín, 1 sütőrács, 1 sütőtepsi PerfectClean bevonattal, 1 univerzális tepsi PerfectClean bevonattal, Kivehető tartórácsok |
| Belső világítás | Igen |
| Gőzfejlesztőtér anyaga | Zománcozott acél |
| Integrált tisztítási rendszer | Könnyen tisztítható zománc |
| Főzési fokozatok (db) | 5 |
| Sütőtepsik | 3 |
| Termék adatlapja | https://media.miele.com/downloads/u-/hu/FS_12144230_HUH_HU-hu.pdf |
| Mérési kép | https://media.miele.com/images/2000015/200001537/20000153706.png |
| Panel kép | https://media.miele.com/images/2000018/200001824/20000182433.png |
| Energiacímke | https://media.miele.com/downloads/1a/18/03_C7F138384D9C1FD0A3D5C1EBAFFA1A18.pdf |
Miele H 2467 B ACTIVE termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Miele H 2467 B ACTIVE beépíthető önálló sütő
Rendelésre
Kosárba
Miele H 2467 B ACTIVE beépíthető önálló sütő

399 900 Ft
Kosárba
string(4) "3106"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek











Adatlap
Energiacímke

Szállítás
Fizetés



















