











✖












Miele H 7240 BM H 7240 BM Mikrohullámú üzemmóddal kombinált sütő
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Nemesacél
Súly: 36 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
H 7240 BMtermékhez
H 7240 BMtermékhez
Miele H 7240 BM H 7240 BM Mikrohullámú üzemmóddal kombinált sütő leírása:
- Szöveges kijelző szenzoros kezeléssel – DirectSensor S
- Könnyű tisztítás – PerfectClean sütőtér strukturált felülettel
- Egyenletes és gyorsabb eredmények – Quick & Gentle
- Wi-Fi-hálózatba köthető készülék – Miele@home
- Csak egy gombnyomás a célig – Gyors MH és Popcorn-gomb
- MealSync . Minden étel egyidőben tökéletesre készítve . Szinkronizált készülékek a stresszmentes ételkészítésért.
- Quick&Gentle. Fokozatmentes teljesítményszabályozás. Tökéletes eredmények gyorsan: az invertertechnológiával a mikrohullám-teljesítmény fokozatmentesen szabályozható.
- Szabadalmaztatott strukturált nemesacél sütőtér. Speciális tapadásmentes bevonat . Könnyen tisztítható: a sütőtér különleges, strukturált és karcálló PerfectClean felülettel rendelkezik.
- Automatikus programok. Az ételkészítés kikapcsolódás. Finom fogások pillanatok alatt: legyen az akár kenyér, sütemény vagy hús – minden étel automatikusan készül.
- Domestic appliance networking with Miele@home . Okos hálózat. Tegye okossá életét: a Miele@home segítségével okosan hálózatba kapcsolhatja készülékeit – a több lehetőségért.
Mikrohullámú üzemmóddal kombinált sütő tökéletesen kombinálható design automatikus programokkal és kombi üzemmódokkal.
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | H 7240 bm mikrohullámú üzemmóddal kombinált sütő |
| Márka | Miele |
| Cikkszám | H 7240 BM |
| Típus | Kompakt sütők |
| Teljes név | Miele H 7240 BM H 7240 BM Mikrohullámú üzemmóddal kombinált sütő |
| Szín | Nemesacél |
| Kihúzható sütősín | Nem |
| Súly | 36 kg |
| Termék jellemzők | |
| Termékcsoport | Sütő |
| Készülékszín | Nemesacél/tiszta acél |
| Készülék magassága (mm) | 456 mm |
| Szélesség (mm) | 595 mm |
| Mélység (mm) | 563 mm |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 600 mm |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 675 mm |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 695 mm |
| Nettó súly (kg) | 36 kg |
| Bruttó súly (kg) | 44 kg |
| Nemzetközi kereskedelmi név | H 7240 BM |
| További kép 1 | https://media.miele.com/images/2000017/200001744/20000174408.png?impolicy=z-boxed&d=1400 |
| Terméknév/-család | H7000BM-60 |
| Márka | Miele |
| Cikkszám | 11104060 |
| EAN-kód | 4002516115397 |
| Ajtó színe / anyaga | Obsidianschwarz |
| Kiviteli forma | Beépített |
| Vezérlőegység kezelőpanelének anyaga | Üveg |
| Kezelőelemek | Alkalmazáson keresztül, Csúszka, Gomb, Távirányító, Érintővezérlés |
| Beépített főzőfelület-vezérlések | nem |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Működtető energiafajta | Elektromos |
| Teljesítményigény (W) | 2700 W |
| Biztosíték | 16 |
| Feszültség (V) | 220-240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 2 cm |
| Dugós csatlakozó típusa | Védőérintkezős földelt csatlakozó |
| Mélység 90 fokban nyitott ajtóval (mm) | 91 mm |
| Beépítéshez szükséges minimális magasság (mm) | 450 mm |
| Beépítéshez szükséges maximális magasság (mm) | 452 mm |
| Beépítéshez szükséges minimális szélesség (mm) | 560 mm |
| Beépítéshez szükséges maximális szélesség (mm) | 568 mm |
| Beépítéshez szükséges mélység (mm) | 550 mm |
| Működtető energiafajta: sütőtér 1 | Elektromos |
| Főzési eljárások | Auto roast, Automatikus programok, Felolvasztás, Grill, Gyors felfűtés, Hőlégkeverés plusz, Hőlégkeverés, sütőatomatika, légkeveréses grill, grill, mikrohullámú sütő, kombinált üzemmód, Kíméletes sütés, Légkeveréses grill, Mikrohullámú sütő, Mikrohullámú sütő + grill, Mikrohullámú sütő + hőlégkeverés plusz, Mikrohullámú sütő + légkeveréses grill |
| Információ a kezelőpanelról | Érzékelővezérlés négysoros szöveges kijelzővel |
| Elérhető nyelvek | bahasa malaysia, dansk, deutsch, english, español, français, hrvatski, italiano, magyar, nederlands, norsk, polski, português, pусский, română, slovenčina, slovenščina, srpski, suomi, svenska, türkçe, yкраїнська, čeština, ελληνιкά, العربية, 中文, 日本語, 繁體中文, 한국어 |
| Sütőtéri szonda | nem |
| Beépített tartozék | 1 sütőrács PerfectClean bevonattal, 1 üvegtál |
| Belső világítás | Igen |
| Gőzfejlesztőtér anyaga | Nemesacél |
| Integrált tisztítási rendszer | nem |
| Főzési fokozatok (db) | 3 |
| Sütőtepsik | 1 |
| Termék adatlapja | https://media.miele.com/downloads/u-/hu/FS_11104060_HUH_HU-hu.pdf |
| Mérési kép | https://media.miele.com/images/2000015/200001537/20000153708.png |
| Panel kép | https://media.miele.com/images/2000015/200001509/20000150989.png |
Miele H 7240 BM termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Miele H 7240 BM H 7240 BM Mikrohullámú üzemmóddal kombinált sütő
Rendelésre
Kosárba
Miele H 7240 BM H 7240 BM Mikrohullámú üzemmóddal kombinált sütő

849 900 Ft
Kosárba
string(4) "3267"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek














Adatlap

Szállítás
Fizetés













