








✖









Bosch MSM66020 Botmixer





4.6 pont 13 vásárlótól
Raktáron
Elektromárkabolt ár: 16 900 Ft
Kosárba
Súly: 130 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
MSM66020termékhez
MSM66020termékhez
Bosch MSM66020 Botmixer leírása:
Botmixer, ErgoMixx, 600 W, fehér, MSM66020
Le sem akarja majd tenni ezt a botmixert!
- Különösen nagy teljesítményű, 600 W–os motor: elég erőt biztosít a kihívást jelentő összetevők feldolgozásához és elég hajtóerőt a különböző tartozékokhoz.
- QuattroBlade négyszárnyú kés: rozsdamentes acélkés biztosítja a hatékony mixelést – AntiSplash funkcióval.
- Ergonomikus, kényelmes, puha tapintású markolat a biztonságos fogásért.
- Változtatható sebesség: 12 sebességfokozat plusz turbófunkció a tökéletes végeredmény eléréséhez.
- Aprítóval: zöldfűszereket, diókat, sajtokat és még sok minden mást apríthat gyorsan és könnyedén.
- 600 Watt
- Nagy teljesítményű botmixer
- Kíváló kezelhetőség a kényelmes, kézreálló formának és a nagy gomboknak köszönhetően
- Csendes, vibrációmentes motor
- 12 sebességfokozat
- Külön turbó gomb a maximális teljesítményért
- Hőálló műanyag mixerfej nemesacél késsel
- Új fejlesztésű, 4–szárnyú kés a tökéletes eredményekért
- Kioldógomb segítségével könnyen levehető mixerfej
- A keverőszár és minden tartozék (a meghajtóelemek és a motorrész kivételével) mosogatógépben tisztítható
- Átlátszó, mércés mixerkehely fedéllel
- Univerzális aprító 500 ml hasznos térfogattal fűszernövények, diófélék, hagyma, húsfélék és sajt gyors és egyenletes aprításához.
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Botmixer |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | MSM66020 |
| Típus | Botmixerek |
| Teljes név | Bosch MSM66020 Botmixer |
| Súly | 130 kg |
| Termék jellemzők | |
| Márka | Bosch |
| Terméknév/–család | Botmixer |
| Nemzetközi kereskedelmi név | MSM66020 |
| Cikkszám | 000000000000403254 |
| EAN–kód | 4242002681429 |
| Kezelőelemek | Nyomógomb |
| Készülékszín | Fehér |
| Teljesítményigény (W) | 600 TPU00037 |
| Feszültség (V) | 220–240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50/60 TPU00040 |
| Engedélyező okirat | CE, ROSTEST, SIQ |
| Mélység (mm) | 62 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 200 TPU00034 |
| Készülék magassága (mm) | 393 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 410 TPU00034 |
| Szélesség (mm) | 55 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 130 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 1.1 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 1.4 TPU00013 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 140.0 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | EU–csatl. föld. nélk., 2.5A |
| Levehető keverőszár | Igen |
| Zajszint (dB (A) re 1 pW) | 80 TPU00054 |
| Akasztószem | nem |
| Electrical speed control present | Igen |
| Max. forgási sebesség | 11200 TPU00036 |
| Kapcsolható fokozatok száma | 12–fokozatú |
| Beépített tartozék | 2 x Fedél, 1 x Turmix–/mérőkehely, 1 x Botmixer fej, műanyag, 1 x Univerzális aprító |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | MSZV6FS1 |
Bosch MSM66020 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch MSM66020 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch MSM66020 Botmixer
Raktáron
Elektromárkabolt ár:
16 900 Ft
16 900 Ft
Kosárba
Bosch MSM66020 Botmixer

16 900 Ft
Kosárba
string(4) "3318"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek











Használati
Adatlap

Szállítás
Fizetés




















