





✖






Bosch MSM66110 Botmixer
Raktáron
Elektromárkabolt ár: 14 500 Ft
Kosárba
Súly: 1.0 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
MSM66110termékhez
MSM66110termékhez
Bosch MSM66110 Botmixer leírása:
Botmixer, ErgoMixx, 600 W, Fehér, , MSM66110
Le sem akarja majd tenni ezt a botmixert!
- Különösen nagy teljesítményű, 600 W–os motor: elég erőt biztosít a kihívást jelentő összetevők feldolgozásához és elég hajtóerőt a különböző tartozékokhoz.
- Ergonomikus, kényelmes, puha tapintású markolat a biztonságos fogásért.
- QuattroBlade négyszárnyú kés: rozsdamentes acélkés biztosítja a hatékony mixelést – AntiSplash funkcióval.
- Két sebesség: könnyű, egykezes sebességbeállítás.
- Keverő–/mérőpohár fedéllel: kis mennyiségek méréséhez, mixeléséhez és tárolásához.
- MSM66110
- 600 Watt
- Nagy teljesítményű botmixer
- Külön turbó gomb a maximális teljesítményért
- Új fejlesztésű, 4–szárnyú kés a tökéletes eredményekért
- Csendes, vibrációmentes motor
- Kíváló kezelhetőség a kényelmes, kézreálló formának és a nagy gomboknak köszönhetően
- Kioldógomb segítségével könnyen levehető mixerfej
- A keverőszár és minden tartozék (a meghajtóelemek és a motorrész kivételével) mosogatógépben tisztítható
- Biztonsági reteszelés a keverőszár hallható „Klikk" mechanizmusának köszönhetően.
- Minden műanyag alkatrész, amely az étellel érintkezik, BPA–mentes
- Nemesacél botmixerszár
- Átlátszó, mércés mixerkehely fedéllel
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | botmixer |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | MSM66110 |
| Típus | Botmixerek |
| Teljes név | Bosch MSM66110 Botmixer |
| Súly | 1.0 kg |
| Termék jellemzők | |
| Termékcsoport | Botmixer |
| Márka | Bosch |
| Terméknév/–család | Botmixer |
| Nemzetközi kereskedelmi név | MSM66110 |
| Cikkszám | 000000000000403255 |
| EAN–kód | 4242002678160 |
| Kezelőelemek | Nyomógomb |
| Készülékszín | Fehér |
| Teljesítményigény (W) | 600 TPU00037 |
| Feszültség (V) | 220–240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50/60 TPU00040 |
| Mélység (mm) | 62 TPU00034 |
| Készülék magassága (mm) | 393 TPU00034 |
| Szélesség (mm) | 55 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 1.0 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 1.1 TPU00013 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 140.0 TPU00006 |
| Kábeltartó | |
| Dugós csatlakozó típusa | EU–csatl. föld. nélk., 2.5A |
| Levehető keverőszár | Igen |
| Zajszint (dB (A) re 1 pW) | 80 TPU00054 |
| Mixerszár anyaga | Fém |
| Akasztószem | nem |
| Biztonsági zár | |
| Üzemmód | Rövid idejű üzem |
| Electrical speed control present | nem |
| Max. forgási sebesség | 11500 TPU00036 |
| Kapcsolható fokozatok száma | 2–fokozatú |
| Beépített tartozék | 1 x Fedél, 1 x Turmix–/mérőkehely, 1 x Botmixer fej, nemesacél |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | MSZV6FS1 |
Bosch MSM66110 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch MSM66110 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch MSM66110 Botmixer
Raktáron
Elektromárkabolt ár:
14 500 Ft
14 500 Ft
Kosárba
Bosch MSM66110 Botmixer

14 500 Ft
Kosárba
Megtekintett termékek
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
string(4) "3318"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek








Használati
Adatlap

Szállítás
Fizetés




















