





✖






Bosch MSM6B100 Botmixer





4.5 pont 19 vásárlótól
Raktáron
Elektromárkabolt ár: 8 500 Ft
Kosárba
Súly: 0.6 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
MSM6B100termékhez
MSM6B100termékhez
Bosch MSM6B100 Botmixer leírása:
Botmixer, 280 W, fehér, Szürke, MSM6B100
Egyszerű botmixer igényes ügyfeleknek
- Nagy teljesítményű, 280 W–os motor: a gyors eredményekhez és a könnyű feldolgozáshoz.
- Négyszárnyú kés: rozsdamentes acélkés biztosítja a hatékony mixelést – AntiSplash funkcióval.
- Ergonomikus markolat: kényelmes fogás.
- Könnyen használható: egyetlen gombnyomással indíthatja a mixelést.
- Levehető mixerszár: egyetlen tekerő mozdulattal kioldható a könnyű tisztítás érdekében.
- 280 W–os motor – alacsony zajszint és vibráció
- Karcsú, kézreálló forma
- Ergonomikus kialakítás a tökéletes kezelhetőség érdekében
- Hőálló műanyagból készült, kivehető keverőszár
- A keverőszár könnyen leválasztható és tisztítható. Harang alakú szárvégződés a fröccsenésmentes működéshez.
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Botmixer |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | MSM6B100 |
| Típus | Botmixerek |
| Teljes név | Bosch MSM6B100 Botmixer |
| Súly | 0.6 kg |
| Termék jellemzők | |
| Márka | Bosch |
| Terméknév/–család | Botmixer |
| Nemzetközi kereskedelmi név | MSM6B100 |
| Cikkszám | 000000000000402298 |
| EAN–kód | 4242002420110 |
| Kezelőelemek | Nyomógomb |
| Készülékszín | Fehér |
| Teljesítményigény (W) | 280 TPU00037 |
| Feszültség (V) | 220–240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50/60 TPU00040 |
| Engedélyező okirat | CE, SIQ |
| Mélység (mm) | 61 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 80 TPU00034 |
| Készülék magassága (mm) | 374 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 390 TPU00034 |
| Szélesség (mm) | 61 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 70 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 0.6 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 0.7 TPU00013 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 150.0 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | EU–csatl. föld. nélk., 2.5A |
| Levehető keverőszár | Igen |
| Zajszint (dB (A) re 1 pW) | 70 TPU00054 |
| Akasztószem | nem |
| Electrical speed control present | nem |
| Max. forgási sebesség | 12500 TPU00036 |
| Kapcsolható fokozatok száma | 1–fokozatú |
| Beépített tartozék | 1 x Botmixer fej, műanyag |
| Különleges (megvásárolható) tartozék |
Bosch MSM6B100 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch MSM6B100 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch MSM6B100 Botmixer
Raktáron
Elektromárkabolt ár:
8 500 Ft
8 500 Ft
Kosárba
Bosch MSM6B100 Botmixer

8 500 Ft
Kosárba
string(4) "3318"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek








Használati
Adatlap

Szállítás
Fizetés




















