








✖









Bosch MSM24100 Botmixer





5 pont 1 vásárlótól
Raktáron
Elektromárkabolt ár: 11 900 Ft
Kosárba
Súly: 0.8 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
MSM24100termékhez
MSM24100termékhez
Bosch MSM24100 Botmixer leírása:
Botmixer, CleverMixx, 400 W, fehér, deep red, MSM24100
A Bosch CleverMixx: A teljes körű segítség a még szórakoztatóbb konyhai munkáért.
- Ergonomikus markolat: kényelmes fogás.
- Könnyen használható: egyetlen gombnyomással indíthatja a mixelést.
- Praktikus keverő–/mérőpohár: kis mennyiségek egyszerű méréséhez és mixeléséhez.
- Levehető mixerszár: egyetlen tekerő mozdulattal kioldható a könnyű tisztítás érdekében.
Kiváló eredmények
- 400 W–os motor – alacsony zajszint, könnyű és gyors működtetés
- Innovatív, éles, négyszárnyú QuattroBlade penge – megkönnyíti a pürésítés, keverés és aprítás folyamatát.
- Pürésítés, keverés és pépesítés: könnyű, ergonomikus markolattal rendelkező Clever Mixx tökéletesen kézbe illik, ami könnyűvé és egyszerűvé teszi a munkát.
- Kifröccsenésmentes üzem, hála az új, innovatív botmixerszárnak.
- A magas minőségű rozsdamentes acél mixerszár élelmiszerbiztonsági szempontból megfelelő, ízsemleges, és nem színetődik el. Ideális forró levesek, mint a sárgarépa– vagy paradicsomleves készítéséhez.
- Könnyű tisztítás: a mérő / keverőpohár és a rozsdamentes, kiváló minőségű inox keverőszár mind mosogatógépben tisztítható, így biztosítva a nagyon kényelmes tisztítást.
- Minden műanyag alkatrész, amely az étellel érintkezik, BPA–mentes
- Biztonsági zár: bayonettzár a gép és a botmixerszár között
- Levehető nemesacél keverőszár
- Átlátszó, mércés keverő / mérőpohár
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | botmixer |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | MSM24100 |
| Típus | Botmixerek |
| Teljes név | Bosch MSM24100 Botmixer |
| Súly | 0.8 kg |
| Termék jellemzők | |
| Márka | Bosch |
| Terméknév/–család | Botmixer |
| Nemzetközi kereskedelmi név | MSM24100 |
| Cikkszám | 000000000000405970 |
| EAN–kód | 4242002941554 |
| Kezelőelemek | Nyomógomb |
| Készülékszín | Fehér |
| Teljesítményigény (W) | 400 TPU00037 |
| Feszültség (V) | 220–240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50/60 TPU00040 |
| Engedélyező okirat | CE, Eurázsiai, Morocco, SIQ |
| Mélység (mm) | 60 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 110 TPU00034 |
| Készülék magassága (mm) | 375 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 430 TPU00034 |
| Szélesség (mm) | 60 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 110 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 0.8 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 1.0 TPU00013 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 120.0 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | EU–csatl. föld. nélk., 2.5A |
| Levehető keverőszár | Igen |
| Zajszint (dB (A) re 1 pW) | 70 TPU00054 |
| Akasztószem | nem |
| Electrical speed control present | nem |
| Max. forgási sebesség | 13000 TPU00036 |
| Kapcsolható fokozatok száma | 1–fokozatú |
| Beépített tartozék | 1 x Turmix–/mérőkehely, 1 x Botmixer fej, nemesacél |
| Különleges (megvásárolható) tartozék |
Bosch MSM24100 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch MSM24100 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch MSM24100 Botmixer
Raktáron
Elektromárkabolt ár:
11 900 Ft
11 900 Ft
Kosárba
Bosch MSM24100 Botmixer

11 900 Ft
Kosárba
string(4) "3318"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek











Használati
Adatlap

Szállítás
Fizetés




















