







✖








Bosch MFQ2420B Kézi mixer





4.1 pont 7 vásárlótól
Raktáron
Elektromárkabolt ár: 13 500 Ft
Kosárba
Súly: 1.0 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
MFQ2420Btermékhez
MFQ2420Btermékhez
Bosch MFQ2420B Kézi mixer leírása:
Kézi mixer, CleverMixx, 400 W, fekete, Csiszolt rozsdamentes acél, MFQ2420B
CleverMixx: A sokoldalú kézi mixer, friss designnal a szórakoztatóbb ételelőkészítésért.
- Nagy teljesítményű, 400 W–os motor: kiváló eredmények
- Rozsdamentes acél turbó habverők és dagasztószár: keverés, habverés és dagasztás könnyedén.
- Könnyű készüléház: könnyű kezelhetőség
- 4 sebesség plusz turbófunkció: szabályozható sebesség bármilyen recepthez.
- Kioldógomb: egy gombnyomással kioldhatók a keverőszárak
Kiváló eredmények
- Teljesítmény: 400 W
- Jóváhagyott Bosch technológia és modern motor: erős, ugyanakkor könnyű és csendes.
- Új motor technológia: erős, ugyanakkor könnyű és rendkívül csendes
- Pillanatkapcsoló / Turbó fokozat
- 4 sebességfokozat az egyéni használathoz
- Ergonómikusan kialakított készülékház a könnyű kezelhetőségért. Jobb– és balkezeseknek egyaránt.
- A kézimixer és a tartozékok könnyen tisztíthatóak. Minden tartozék – a habverő és a dagasztószár – mosogatógépben mosogatható.
- Külön kioldógomb a keverővilla és dagasztóvilla számára
- Kábelfeltekerés
- Minden, az étellel érintkező műanyag rész BPA mentes
- 2 nagy hatékonyságú turbo keverőbetét az optimális hab– és keverési eredményhez
- Két, nagy teherbírású, rozsdamentes acél dagasztószár a stresszmentes dagasztásért
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Kézi mixer |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | MFQ2420B |
| Típus | Robotgépek |
| Teljes név | Bosch MFQ2420B Kézi mixer |
| Súly | 1.0 kg |
| Termék jellemzők | |
| Termékcsoport | Kézi mixer |
| Márka | Bosch |
| Terméknév/–család | Habverő |
| Nemzetközi kereskedelmi név | MFQ2420B |
| Cikkszám | 000000000000406059 |
| EAN–kód | 4242002945132 |
| Kezelőelemek | Tolókapcsoló |
| Készülékszín | Piano black |
| Teljesítményigény (W) | 400 TPU00037 |
| Feszültség (V) | 220–240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50/60 TPU00040 |
| Engedélyező okirat | CE, Eurázsiai, Morocco, SIQ, Ukraine |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 140.0 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | EU–csatl. föld. nélk., 2.5A |
| Készülék magassága (mm) | 153 TPU00034 |
| Szélesség (mm) | 200 TPU00034 |
| Mélység (mm) | 73 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 230 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 105 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 230 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 1.0 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 1.1 TPU00013 |
| Zajszint (dB (A) re 1 pW) | 75 TPU00054 |
| Kapcsolható fokozatok száma | 4–fokozatú |
| Max. forgási sebesség | 1050 TPU00036 |
| Electrical speed control present | Igen |
| Keverőtálba tehető maximális súly, liszt esetében | 0.6 TPU00013 |
| A keverőedény max. tésztabefogadó–képessége | 1.0 TPU00013 |
| Habverő/dgasztószár kioldó gomb | Igen |
| Gyors keverőszár–csatlakozás van | nem |
| Beépített tartozék | 2 x Turbo habverő |
| Különleges (megvásárolható) tartozék |
Bosch MFQ2420B termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch MFQ2420B termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch MFQ2420B Kézi mixer
Raktáron
Elektromárkabolt ár:
13 500 Ft
13 500 Ft
Kosárba
Bosch MFQ2420B Kézi mixer

13 500 Ft
Kosárba
string(4) "3316"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek










Használati
Adatlap

Szállítás
Fizetés




















