






✖







Bosch MFQ36440 Kézi mixer





4.5 pont 21 vásárlótól
Raktáron
Elektromárkabolt ár: 19 900 Ft
Kosárba
Súly: 0.5 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
MFQ36440termékhez
MFQ36440termékhez
Bosch MFQ36440 Kézi mixer leírása:
Kézi mixer, ErgoMixx, 450 W, fehér, MFQ36440
Ez a készi mixer tökéletesen kézreáll – hála a praktikus kiegészítőknek.
- Nagy teljesítményű, 450 W–os motor: kiváló eredmények
- Ergonómikus, puha tapintású fogantyú: bármilyen kézhez tökéletesen illeszkedik a kényelmes és biztonságos keverés érdekében.
- 4 sebesség plusz turbófunkció: pontos sebességszabályozás bármilyen recepthez.
- Mixerszárral: öntetek, gyümölcspürék, krémlevesek és még sok egyéb készítéséhez.
- Kioldógomb: egy gombnyomással kioldhatók a keverőszárak
Kiváló eredmények
- 450 Watt
- Új motor technológia: erős, ugyanakkor könnyű és rendkívül csendes
- Kíváló kezelhetőség a kényelmes, kézreálló formának és a nagy gomboknak köszönhetően
- 5 sebességi fokozat
- Pillanatkapcsoló / Turbó fokozat
- Külön kioldógomb a keverővilla és dagasztóvilla számára
- 2 nagy hatékonyságú turbo keverőbetét az optimális hab– és keverési eredményhez
- 2 stabil dagasztóbetét
- Kábelfeltekerési lehetőség
- Hőálló műanyag mixerfej nemesacél késsel
- Skálázott mixerkehely, fedéllel
- A szabadalmaztatott BOSCH click rendszernek köszönhetően a keverőszár pillanatok alatt csatlakoztatható és leválasztható.
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Kézi mixer |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | MFQ36440 |
| Típus | Robotgépek |
| Teljes név | Bosch MFQ36440 Kézi mixer |
| Súly | 0.5 kg |
| Termék jellemzők | |
| Termékcsoport | Kézi mixer |
| Márka | Bosch |
| Terméknév/–család | Habverő |
| Nemzetközi kereskedelmi név | MFQ36440 |
| Cikkszám | 000000000000403399 |
| EAN–kód | 4242002723044 |
| Kezelőelemek | Tolókapcsoló |
| Készülékszín | Fehér |
| Teljesítményigény (W) | 450 TPU00037 |
| Feszültség (V) | 220–240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50/60 TPU00040 |
| Engedélyező okirat | CE, VDE |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 130.0 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | EU–csatl. föld. nélk., 2.5A |
| Készülék magassága (mm) | 154 TPU00034 |
| Szélesség (mm) | 208 TPU00034 |
| Mélység (mm) | 74 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 190 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 205 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 235 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 1.3 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 1.6 TPU00013 |
| Zajszint (dB (A) re 1 pW) | 74 TPU00054 |
| Kapcsolható fokozatok száma | 5–fokozatú |
| Max. forgási sebesség | 1000 TPU00036 |
| Electrical speed control present | nem |
| Keverőtálba tehető maximális súly, liszt esetében | 0.5 TPU00013 |
| A keverőedény max. tésztabefogadó–képessége | 1.0 TPU00013 |
| Habverő/dgasztószár kioldó gomb | Igen |
| Gyors keverőszár–csatlakozás van | Igen |
| Beépített tartozék | 1 x Fedél, 1 x Turmix–/mérőkehely, 1 x Botmixer fej, műanyag, 2 x Turbo habverő |
| Különleges (megvásárolható) tartozék |
Bosch MFQ36440 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch MFQ36440 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch MFQ36440 Kézi mixer
Raktáron
Elektromárkabolt ár:
19 900 Ft
19 900 Ft
Kosárba
Bosch MFQ36440 Kézi mixer

19 900 Ft
Kosárba
string(4) "3316"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek









Használati
Adatlap

Szállítás
Fizetés




















