


✖



Bosch MFQ3010 Kézi mixer





4.3 pont 23 vásárlótól
Raktáron
Elektromárkabolt ár: 10 900 Ft
Kosárba
Súly: 0.9 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
MFQ3010termékhez
MFQ3010termékhez
Bosch MFQ3010 Kézi mixer leírása:
Kézi mixer, CleverMixx, 300 W, fehér, Piros, MFQ3010
A megbízható kézi mixer azoknak, akik ragaszkodnak a magas minőséghez.
- Nagy teljesítményű, 300 W–os motor: kiváló eredmények
- Rozsdamentes acél habverők és dagasztószár: keverés, habverés és dagasztás könnyedén.
- Könnyű készüléház: könnyű kezelhetőség
- 2 sebesség plusz turbófunkció: egyszerű sebességbeállítás.
- Kioldógomb: egy gombnyomással kioldhatók a keverőszárak
Kiváló eredmények
- Teljesítmény: 300 W
- 2 sebességi fokozat
- Pillanatkapcsoló / Turbó fokozat
- Új motor technológia: erős, ugyanakkor könnyű és rendkívül csendes
- Ergonomikusan kialakított készülékház ütésálló műanyagból
- Külön kioldógomb a keverővilla és dagasztóvilla számára
- 2 nagy hatékonyságú turbo keverőbetét az optimális hab– és keverési eredményhez
- 2 stabil dagasztóbetét
- 2 keverőbetét a kiváló habverő– és keverési eredmény eléréséhez
- Kábelfeltekerés
- Bal és jobbkezesek egyaránt használhatják
- Minden, az étellel érintkező műanyag rész BPA mentes
- Könnyű tisztítás: a mérő / keverőpohár és a rozsdamentes, kiváló minőségű inox keverőszár mind mosogatógépben tisztítható, így biztosítva a nagyon kényelmes tisztítást.
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Kézi mixer |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | MFQ3010 |
| Típus | Robotgépek |
| Teljes név | Bosch MFQ3010 Kézi mixer |
| Súly | 0.9 kg |
| Termék jellemzők | |
| Termékcsoport | Kézi mixer |
| Márka | Bosch |
| Terméknév/–család | Habverő |
| Nemzetközi kereskedelmi név | MFQ3010 |
| Cikkszám | 000000000000402369 |
| EAN–kód | 4242002439808 |
| Kezelőelemek | Tolókapcsoló |
| Készülékszín | Fehér |
| Teljesítményigény (W) | 300 TPU00037 |
| Feszültség (V) | 220–240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50/60 TPU00040 |
| Engedélyező okirat | Morocco |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 140.0 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | EU–csatl. föld. nélk., 2.5A |
| Készülék magassága (mm) | 140 TPU00034 |
| Szélesség (mm) | 184 TPU00034 |
| Mélység (mm) | 70 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 160 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 100 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 225 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 0.9 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 1.0 TPU00013 |
| Zajszint (dB (A) re 1 pW) | 75 TPU00054 |
| Kapcsolható fokozatok száma | 2–fokozatú |
| Max. forgási sebesség | 1050 TPU00036 |
| Electrical speed control present | Igen |
| Keverőtálba tehető maximális súly, liszt esetében | 0.5 TPU00013 |
| A keverőedény max. tésztabefogadó–képessége | 1.0 TPU00013 |
| Habverő/dgasztószár kioldó gomb | Igen |
| Gyors keverőszár–csatlakozás van | nem |
| Beépített tartozék | 2 x Keverőbetét |
| Különleges (megvásárolható) tartozék |
Bosch MFQ3010 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch MFQ3010 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch MFQ3010 Kézi mixer
Raktáron
Elektromárkabolt ár:
10 900 Ft
10 900 Ft
Kosárba
Bosch MFQ3010 Kézi mixer

10 900 Ft
Kosárba
Megtekintett termékek
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
string(4) "3316"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek





Használati
Adatlap

Szállítás
Fizetés





















