



✖




Bosch 06019C3100 GAS 35 M AFC nedves/száraz porszívó
Rendelésre
Elektromárkabolt ár: 319 900 Ft
Kosárba
Súly: 12 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
06019C3100termékhez
06019C3100termékhez
Bosch 06019C3100 GAS 35 M AFC nedves/száraz porszívó leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Gas 35 m afc nedves/száraz porszívó |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 06019C3100 |
| Típus | Takarítógépek |
| Teljes név | Bosch 06019C3100 GAS 35 M AFC nedves/száraz porszívó |
| Súly | 12 kg |
| Termék jellemzők | |
| Sokoldalú nedves/száraz porszívó automata szűrőtisztítással | |
|
|
| További adatok | |
| Névleges felvett teljesítmény | 1 200 W |
| Súly* | 12,4 kg |
| Tartálytérfogat nettó | 23 l |
| Feszültség, elektromos | 230 V |
| Bruttó tartálytérfogat | 35 l |
| Porosztály, nedves/száraz porszívók | M |
| Porosztály | M |
| Szűrőfelület | 6 150 cm² |
| Légáramlási sebesség (turbina) | 74 l/s |
| Vákuumnyomás (turbina) | 254 mbar |
| Dugó típusa | F típus |
| Nettó víztartály-térfogat | 19,2 l |
Bosch 06019C3100 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 06019C3100 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 06019C3100 GAS 35 M AFC nedves/száraz porszívó
Rendelésre
Elektromárkabolt ár:
319 900 Ft
319 900 Ft
Kosárba
Bosch 06019C3100 GAS 35 M AFC nedves/száraz porszívó

319 900 Ft
Kosárba
string(4) "3214"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek







Használati

Szállítás
Fizetés




















