
✖

Bosch PNH6B6K40 Beépíthető Gázfőzőlap
Raktáron
Elektromárkabolt ár: 114 900 Ft
Kosárba
Szín: Fekete
Rács: Öntöttvas
Szélesség: 60 cm
Felület: Edzett üveg
Súly: 16 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
PNH6B6K40termékhez
PNH6B6K40termékhez
Bosch PNH6B6K40 Beépíthető Gázfőzőlap leírása:
Serie 4, Gáz főzőlap, 60 cm, Edzett üveg, Fekete, PNH6B6K40
Gázfőzőlap mosogatógépben tisztítható öntöttvas edénytartó ráccsal.
- Mosogatógépben elmosható rácsok: még könnyebbé teszik főzőlapja tisztítását.
- Részlegesen egybefüggő edénytartó: még kisebb a könnyű tisztítás és az akadálymentes főzés érdekében.
- Biztonsági gázelzárás: a biztonság érdekében a láng kialvásakor azonnal elzárja a gázt.
- Wok-égő: gyors forralás vagy precíz pirítás.
- Ergonomikus gombok: biztosabb fogás és könnyebb vezérlés.
Design
- Edzett üveg felület, fekete
- Egyedi öntöttvas edénytartó
- Tekerőgomb, elülső: könnyen elérhető gombok elöl, stabil markolattal a könnyű tekeréshez.
- Egykezes gyújtás: csak nyomja meg és forgassa el a gombot, hogy meggyújtsa a lángot.
- 4 gázégő
- Bal első: normál égő akár 1.75 kW (a gáz típusától függően)
- Bal hátsó: normál égőfej akár 1.75 kW (a gáz típusától függően)
- Jobb hátsó: Wok-égő akár 3.3 kW (gáztípustól függően)
- Jobb első: takarék égő akár 1 kW (gáztípustól függően)
- Mosogatógépben mosható edénytartórács az egyszerű takarítás érdekében.
- Egyedi öntöttvas edénytartó: könnyű és kompakt kialakítás és mégis megbízható stabilitást nyújt az egyenletes felületnek köszönhetően.
- Termoelektromos égésbiztosító: megakadályozza a nem kívánt gázáramlást, amikor a láng kialszik.
- Használható: földgáz L/LL G25/20mbar (DE)
- földgáz H/E 20mbar,E+ 20/25mba földgáz H 25 mbar (HU) földgáz L 25 mbar (NL) cseppfolyós gáz 28-30/37mbar cseppfolyós gáz G30 37 mbar PL cseppfolyós gáz 50 mbar
- Gyárilag földgázra beállítva (20 mbar)
- Gázfúvóka: PB-gáz fúvókák mellékelve (28-30/37 mbar). A főzőlapot kizárólag gázszerelő szakember helyezheti üzembe, aki a megfelelő fúvókát beszereli a készülékbe!
- A termék méretei (Ma x Szé x Mé mm): 57.4 x 590 x 520
- A beépítéshez szükséges résméret (Ma x Szé x Mé mm) : 45 x 560 x (480 - 490)
- Minimális munkalap vastagság: 20 mm
- Csatlakozókábel: 1 m , dugvilla nélkül
- Maximális teljesítmény: 7.8 kW
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető gázfőzőlap |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | PNH6B6K40 |
| Típus | Gáz főzőlapok |
| Teljes név | Bosch PNH6B6K40 Beépíthető Gázfőzőlap |
| Szín | Fekete |
| Rács | Öntöttvas |
| Szélesség | 60 cm |
| Felület | Edzett üveg |
| Súly | 16 kg |
| Termék jellemzők | |
| Termékcsoport | Főzőlapok |
| Márka | Bosch |
| Terméknév/-család | Gázfőzőlap, beépített kapcsolóval |
| Product series | Serie 4 |
| Nemzetközi kereskedelmi név | PNH6B6K40 |
| Cikkszám | PNH6B6K40 |
| EAN-kód | 4242005496174 |
| Vezérlési mód | Mechanikus |
| Kezelőelemek | Elöl;Kardalakú fogantyú |
| Működtető energiafajta | Gáz |
| Egyidejűleg használható főzőfelületek száma | 4 |
| Gázégők száma | 4 |
| Elektromos főzőzónák száma | 0 |
| Elektromos főzőlapok száma | 0 |
| Infrasugárzós főzőzónák száma | 0 |
| Halogén főzőzónák száma | 0 |
| Indukciós főzőzónák száma | 0 |
| Elektromos melegentartó zónák száma | 0 |
| Gáz típusa | Földgáz H/E/(L) 20 (25) mbar |
| Alternatív gázfajta | Cseppfolyós gáz G30,31 28-30/37 mbar |
| Alapfelület anyaga | Edzett üveg |
| Készülékszín | Fekete |
| Keret kivitele | Teljesen sík kivitelű design |
| Keret színe | Fekete |
| Gázcsatlakozási érték (W) | 7800 TPU00037 |
| Biztosíték | 3 |
| Teljesítményigény (W) | 1 TPU00037 |
| Feszültség (V) | 220-240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50; 60 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 100.0 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | Nincs csatlakozó (elektromos bekötés szakember által) |
| Gázcsatlakozás | Hátsó, Jobb |
| Szélesség (mm) | 590 TPU00034 |
| Készülék magassága (mm) | 45 TPU00034 |
| Mélység (mm) | 520 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 141 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 578 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 651 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges minimális magasság (mm) | 480 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges maximális magasság (mm) | 490 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges minimális szélesség (mm) | 560 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges maximális szélesség (mm) | 560 TPU00034 |
| Beépítéshez szükséges mélység (mm) | 45 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 16.0 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 17.2 TPU00013 |
| 1. fűtőelem hatékonysága (%) - gázégő | 57.0 TPU00001 |
| 3. fűtőelem hatékonysága (%) - gázégő | 57.0 TPU00001 |
| 5. fűtőelem hatékonysága (%) - gázégő | 57.0 TPU00001 |
| Automata programok | nem |
| 1. főzőzóna helye | Elöl baloldalt |
| 2. főzőzóna helye | Középen baloldalt |
| 3. főzőzóna helye | Hátul baloldalt |
| 4. főzőzóna helye | Hátul középen |
| 5. főzőzóna helye | Hátul jobboldalt |
| 6. főzőzóna helye | Középen jobbra |
| 7. fozozóna helye | Elöl jobboldalt |
| 8. főzőzóna helye | Elöl középen |
| 9. főzőzóna helye | Középső |
| Főzőzóna fajtája | Gáz |
| 3. főzőzóna fajtája | Gáz |
| 5. főzőzóna fajtája | Gáz |
| 7. főzőzóna fajtája | Gáz |
| Főzőzóna teljesítménye (kW) | 1.75 TPU00037 |
| 3. főzőzóna teljesítménye (kW) | 1.75 TPU00037 |
| 5. főzőzóna teljesítménye (kW) | 3.3 TPU00037 |
| 7. főzőzóna teljesítménye (kW) | 1 TPU00037 |
| Működésjelző lámpa | nem |
| Főzőfelület-ellenőrzőlámpa | 0 |
| Szikragyújtás | Igen |
| Főkapcsoló | nem |
| Biztonsági berendezés | Termoelektromos égésbiztosító |
| Időzítő | nem |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | HEZ32WA00, HEZ9SE040, HEZ9SE060 |
| A főzési zónák/főzési területek kombinálási lehetősége | nem |
| További kép 1 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/25836529_PNH6B6K40_PGA1_def.jpg |
| További kép 2 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/25836528_PNH6B6K40_PGA2_def.jpg |
| További kép 3 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/25836540_PNH6B6K40_PGA3_def.jpg |
| További kép 4 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/25836541_PNH6B6K40_PGA4_def.jpg |
| Főzőlap típusa | Gáz |
| Prevent boiling over with cooking sensor | nem |
| Flexible induction technology supported | nem |
| Hob with booster function | nem |
| Temperature control for perfect frying results | nem |
| Cord included | Igen |
| Wok burner supported | Igen |
Bosch PNH6B6K40 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch PNH6B6K40 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch PNH6B6K40 Beépíthető Gázfőzőlap
Raktáron
Elektromárkabolt ár:
114 900 Ft
114 900 Ft
Kosárba
Bosch PNH6B6K40 Beépíthető Gázfőzőlap

114 900 Ft
Kosárba
Megtekintett termékek
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch
beépíthető gázfőzőlap
PGH6B5K60

Szín: Nemesacél
Rács: Öntöttvas
Szélesség: 60 cm
Felület: Nemesacél
Súly: 8 kg
91 900 Ft
Raktáron
Bosch
Beépíthető Gázfőzőlap
PBP6B5K80H

Szín: Nemesacél
Rács: Zománcozott
Szélesség: 60 cm
Felület: Nemesacél
Súly: 6 kg
69 900 Ft
Raktáron
string(4) "3049"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek






Használati

Szállítás
Fizetés




















