



✖




Bosch 0603947000 EasyPump 3,6V akkus sűrített levegőszivattyú, (pumpa)
Külső raktáron (1-3 nap)
Elektromárkabolt ár: 24 900 Ft
Kosárba
Súly: 0.4 kg
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
0603947000termékhez
0603947000termékhez
Bosch 0603947000 EasyPump 3,6V akkus sűrített levegőszivattyú, (pumpa) leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Easypump 3,6v akkus sűrített levegőszivattyú, (pumpa) |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 0603947000 |
| Típus | Egyéb szerszámok |
| Teljes név | Bosch 0603947000 EasyPump 3,6V akkus sűrített levegőszivattyú, (pumpa) |
| Súly | 0.4 kg |
| Termék jellemzők | |
| Kompakt és praktikus: kerékpárabroncs és labda felfújása otthon és útközben is. | |
|
|
| Lehelj bele életet: akkus sűrített levegős pumpa a szabad mindennapi feladatokhoz | |
| Kis méret, nagy teljesítmény: az EasyPump a Bosch felhasználóbarát pumpája különféle feladatokhoz max. 10,3 bar nyomásig. A termék valós idejű mérési funkciója és a gyári beállítások kényelmes és pontos felfújást biztosítanak. A pumpa könnyen használható felhasználói felülettel és nagy kijelzővel rendelkezik, amely nappali fényben is jól olvasható. Kompakt és könnyű kialakításának köszönhetően egyszerűen hordozható, ideális segítőtárs. A tárolórekeszben precízen elhelyezhető adaptereknek köszönhetően az EasyPump segítségével mindenféle abroncs (pl. autó, kerékpár), labda (pl. focilabda) vagy akár kisebb vízisport–eszközök is felfújhatók. Felfújás minden eddiginél egyszerűbben. | |
| Minden adat azonnal látható az autó abroncsainak felfújásakor | |
| Rugalmas megoldás kisebb tárgyak felfújásához | |
| A kerékpár leeresztett abroncsainak gyors felfújása | |
| Kisebb vízi játékokhoz is alkalmas | |
| Kis pumpa, nagy teljesítmény – mindig kéznél van | |
| A nyomás pontos növelése | |
| Pontos nyomásnövekedés: a pumpa lehetővé teszi a kívánt célnyomás előre történő beállítását. Az automatikus lekapcsolás éppen a célérték elérésekor állítja le a felfújási folyamatot. | |
| Tökéletes felkészültség bármilyen feladathoz | |
| A beépített tartozéktárolóban a leggyakrabban használt adapterek találhatók (szeleptű, franciaszelep–adapter, ballonadapter), rendezetten egyetlen rekeszben tárolva. | |
| Egyszerű leolvasás nappali fényben is | |
| A Bosch áttekinthető és erős fényű kijelzője egyszerűen leolvasható még nappali fényben is. Az aktuális és a célérték is folyamatosan látható a kijelzőn – így a felhasználók nyomon követhetik az adatokat. | |
| Megvilágítja a szelep környékét | |
| A tömlő felett található, erős fényű Bosch LED lámpa gondoskodik a szelep környékének folyamatos megvilágításáról. | |
| Prémium minőségű tömlő a biztonságért és kényelemért | |
| A prémium minőségű tömlő textilbevonattal és olyan menetes fémcsatlakozóval rendelkezik, amelynek kis mérete a szűk helyeken található szelepek elérését is lehetővé teszi. A csatlakoztatható, 24 cm–es tömlő 360°–ban elforgatható. | |
| Intuitív és kényelmes használ, ideális láthatóság | |
| Az intuitív vezérlőpanel biztosítja az azonnali használatot, és segítségével három mértékegység közül választhatunk. A szerszám 30°–os szögben hajlított kialakítása kényelmes leolvasást tesz lehetővé. | |
| Lenyűgöző tartósság, egyszerű töltés | |
| Univerzális töltés: otthon és útközben egyaránt. Az USB–C™ segítségével a töltés gyors és problémamentes. Az akkumulátor üzemideje tartós teljesítményt biztosít. | |
| Akkufeszültség | 3,6 V |
| Max. Ah | 3 Ah |
| Max. nyomás | 10,30 bar |
| Max. nyomás | 150 psi |
| Max. nyomás | 1.030 kPa |
| Max. anyagmennyiség | 10 l/perc |
| Tömlőhossz | 0,2 m |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 265 x 123 x 87 mm |
| Súly | 0,430 kg |
Bosch 0603947000 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 0603947000 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 0603947000 EasyPump 3,6V akkus sűrített levegőszivattyú, (pumpa)
Külső raktáron (1-3 nap)
Elektromárkabolt ár:
24 900 Ft
24 900 Ft
Kosárba
Bosch 0603947000 EasyPump 3,6V akkus sűrített levegőszivattyú, (pumpa)

24 900 Ft
Kosárba
string(4) "3301"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek




Használati

Szállítás
Fizetés




















