




✖





Bosch 0603968220 PTK 3,6 LI Akkus tűzőgép
Raktáron
Elektromárkabolt ár: 26 900 Ft
Kosárba
Súly: 0.8 kg
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
0603968220termékhez
0603968220termékhez
Bosch 0603968220 PTK 3,6 LI Akkus tűzőgép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Ptk 3,6 li akkus tűzőgép |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 0603968220 |
| Típus | Egyéb szerszámok |
| Teljes név | Bosch 0603968220 PTK 3,6 LI Akkus tűzőgép |
| Súly | 0.8 kg |
| Termék jellemzők | |
| Kis méretű, praktikus, akkus tűzőgép lítium–ion technológiával | |
|
|
| Kifejezetten könnyű, kompakt és egyszerűen használható, hosszú élettartamú akkumulátorral | |
| Ez a könnyű, akkus tűzőgép lítium–ion technológiát használ, és mind beltéri, mind kültéri használatra ideális. A töltési állapot kijelzésével elkerülhetők a töltés miatti késések. A PTK 3,6 LI a Push + Release rendszernek köszönhetően irányított munkát tesz lehetővé: egyszerűen nyomja a tűzőfejet a munkadarabra, majd nyomja meg a kapcsolót – így elkerülhető az önindítás veszélye. A töltöttségi szint kijelzése alapján könnyedén tájékozódhat arról, hogy mikor kell kapcsot betölteni. A PTK 3,6 LI beépített 3,6 V–os lítium–ion akkumulátorral rendelkezik, és ideális különböző anyagok – például textília és kartonpapír – puhafa felületre történő rögzítéséhez. | |
| Ideális a díszítő kárpitozási feladatokhoz | |
| Átfogó kreatív kézműves projektek teljesítése könnyedén | |
| Dekorálás a még emlékezetesebb eseményekért | |
| Vászon kifeszítéséhez és egyéb művészi feladatokhoz | |
| Táblák és poszterek gyors rögzítése az egyéni megoldásokért | |
| Egyszerű használat a biztonságos és irányított munkáért | |
| Az egyszerűen használható Push + Release rendszer kontrollált tűzést biztosít, és megakadályozza az önindítást. A kétszakaszos rendszernek köszönhetően csak akkor lehet kapcsot letűzni, ha a tűzőfejet a munkadarabnak nyomják – a fokozott biztonságért és az optimális eredményért. | |
| A kapcsok többé nem fogynak ki váratlanul | |
| Az alulról tölthető kapocstár praktikus betekintőnyílással rendelkezik, amelynél látható, hogy mennyi kapocs áll rendelkezésre. Nincs többé váratlan leállás munka közben a tár kiürülése miatt. | |
| Kiváló fogás a kényelemért és irányításért | |
| A gumiborítású Softgrip zóna kiváló fogást és felületet biztosít a szerszám biztos és kényelmes használatához – különösen hasznos jellemző a hosszabb használatot igénylő feladatoknál. | |
| Akkufeszültség | 3,6 V |
| Akkukapacitás | 1,5 Ah |
| Ütés | 30 ütés/perc |
| 11,4 kapocs | 4 – 10 mm |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 146 x 50 x 156 mm |
| Tömeg | 0,740 kg |
Bosch 0603968220 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 0603968220 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 0603968220 PTK 3,6 LI Akkus tűzőgép
Raktáron
Elektromárkabolt ár:
26 900 Ft
26 900 Ft
Kosárba
Bosch 0603968220 PTK 3,6 LI Akkus tűzőgép

26 900 Ft
Kosárba
Megtekintett termékek
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
string(4) "3301"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek





Használati

Szállítás
Fizetés




















