
✖

Bosch 06008B7000 GlassVac ablaktisztító
Raktáron (2 db)
Elektromárkabolt ár: 27 900 Ft
Kosárba
Súly: 0.7 kg
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
06008B7000termékhez
06008B7000termékhez
Bosch 06008B7000 GlassVac ablaktisztító leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Glassvac ablaktisztító |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 06008B7000 |
| Típus | Egyéb szerszámok |
| Teljes név | Bosch 06008B7000 GlassVac ablaktisztító |
| Súly | 0.7 kg |
| Termék jellemzők | |
| Makulátlan ház a Bosch otthoni ablakmosójával | |
|
|
| A koszos üvegtől a lecsapódó páráig – a GlassVAC még több feladatra használható | |
| Élvezze a Bosch otthoni ablakmosójával elérhető eredményt. Ez az akkus ablakmosó a Bosch autóipari szakértelméből született. A szabadalmaztatott „power protection plus” gumibevonat csíkmentes eredményt és gyorsabb tisztítást nyújt – a zavaró csikorgó hangok nélkül. Kompakt kialakítása révén egyszerűbben kezelhető – még a szűk helyeken is. Az otthoni és az autóablakok, tükrök, csempék, páralecsapódás, zuhanyzók és kiömlött folyadékok takarításához. A GlassVAC akkumulátorának üzemideje 30 perc – ez rengeteg idő, mely alatt akár 35 ablak vagy 105 m² felület megtisztítható. | |
| Csillogó tükrök | |
| Nincs többé a napsütésben feltűnő csík vagy folt | |
| Kis szívófej (opcionális): ideális a szűk helyekhez | |
| A kiömlött folyadék gyors és egyszerű felszívása | |
| Páralecsapódás felszívása a kevesebb vízkőért | |
| A csempe egyszerű tisztítása a fürdőben és a konyhában | |
| Az autó ablakainak tisztítása egyszerűen | |
| Ideális ablakok tisztítására bel– és kültéren | |
| Élvezze a halk és csíkmentes ablaktisztítást bárhol | |
| Karcmentes eredmény | |
| Gördülékeny csúszás a gyors eredményért – a Bosch Automotive szabadalmaztatott gumibevonata a Bosch autóipari szakértelméből született: csökkenti a tisztítás közbeni súrlódást, így megszünteti a csíkokat és a zavaró csikorgó hangokat. | |
| Kompakt kialakítás az egyszerűbb használatért | |
| A kompakt kialakítás és a mindössze 22 cm–es magasság révén az ablakmosó a szűk helyeken is használható, valamint használat után kényelmesen elfér kisebb tárolóhelyen is. | |
| Akkufeszültség | 3,6 V |
| Akkukapacitás | 2,0 Ah |
| Üzemidő | 30 perc |
| Tisztítási kapacitás akkutöltésenként | 105 m² |
| Töltési idő | 130 perc |
| Szennyvíztartály térfogata | 100 ml |
| Gép magassága | 222 mm |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 162 x 96 x 222 mm |
| Tömeg | 0,700 kg |
Bosch 06008B7000 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 06008B7000 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 06008B7000 GlassVac ablaktisztító
Raktáron (2 db)
Elektromárkabolt ár:
27 900 Ft
27 900 Ft
Kosárba
Bosch 06008B7000 GlassVac ablaktisztító

27 900 Ft
Kosárba
string(4) "3301"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek

Használati

Szállítás
Fizetés




















