



✖




Bosch 0603947400 PAO 18V akkus légkompresszor (akku és töltő nélkül)
Raktáron
Elektromárkabolt ár: 29 900 Ft
Kosárba
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
0603947400termékhez
0603947400termékhez
Bosch 0603947400 PAO 18V akkus légkompresszor (akku és töltő nélkül) leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Pao 18v akkus légkompresszor (akku és töltő nélkül) |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 0603947400 |
| Típus | Egyéb szerszámok |
| Teljes név | Bosch 0603947400 PAO 18V akkus légkompresszor (akku és töltő nélkül) |
| Termék jellemzők | |
| Nagy teljesítményű, akkus légkompresszor gumiabroncsokhoz és nagy méretű felfújható tárgyakhoz | |
|
|
| Sokoldalú kompresszor: akkus teljesítmény, nagy nyomás, intelligens vezérlés | |
| A PAO 18V sokoldalú, kétfunkciós akkus kompresszor ideális a barkácsolók számára. A nagy (akár 10,3 bar) nyomásnak köszönhetően könnyedén megbirkózik a nehéz feladatokkal is. Tartós és hatékony, így tökéletes a különféle gumiabroncsok felfújásához. Az olyan intelligens funkciók, mint a beállítható nyomás révén a felhasználó kezében az irányítás, a memória funkcióval pedig akár 3 gyakran használt beállítás menthető. Az adott térfogatra történő gyors felfújás/leeresztés a 400 l/perc légáramnak és a hosszú tömlőnek köszönhetően. A digitális LED-kijelzőről könnyedén leolvasható az összes lényeges információ. A nagynyomású adapterekhez tervezett beépített tárolóhely révén minden rendezetten és könnyen hozzáférhetően tárolható. Kompatibilis a Bosch 18V POWER FOR ALL akkuval. | |
| Nagy térfogatú alkalmazás | |
| Az erőteljes, nagy térfogatú (400 l/perc) légáram biztosítja a felfújható tárgyak gyors és hatékony felfújását és leeresztését. | |
| Beállítható nyomásérték és automatikus leállítás funkció | |
| Az intelligens vezérlés révén a kívánt nyomásérték előre beállítható, míg az automatikus leállítás funkció gondoskodik a kényelmes automatikus kikapcsolásról. | |
| Három menthető érték | |
| A memória funkcióval akár három érték menthető a hatékony és pontos használat érdekében. | |
| Azonnal leolvasható lényeges információk | |
| A praktikus LED-kijelzőről könnyedén leolvasható az összes lényeges információ a hatékony használat érdekében. | |
| A munkaterület megvilágítása | |
| A beépített Power LED lámpa megvilágítja a munkaterületet. | |
| Akkufeszültség | 18,0 V |
| Akku kompatibilitása | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Ajánlott akku | >= 1,5 Ah |
| Max. nyomás | 10,30 bar |
| Max. nyomás | 150 psi |
| Max. nyomás | 1.030 kPa |
| Max. anyagmennyiség | 30 l/perc |
| Tömlőhossz | 0,7 m |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 284 x 133 x 205 mm |
| Súly | 2,000 kg |
| Súly akku nélkül | 2,00 kg |
Bosch 0603947400 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 0603947400 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 0603947400 PAO 18V akkus légkompresszor (akku és töltő nélkül)
Raktáron
Elektromárkabolt ár:
29 900 Ft
29 900 Ft
Kosárba
Bosch 0603947400 PAO 18V akkus légkompresszor (akku és töltő nélkül)

29 900 Ft
Kosárba
string(4) "3301"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek




Használati

Szállítás
Fizetés




















