





✖






Bosch 0601B23600 GCM 12 GDL leszabó- és gérvágó fűrész
Rendelésre
Elektromárkabolt ár: 469 900 Ft
Kosárba
Súly: 29 kg
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
0601B23600termékhez
0601B23600termékhez
Bosch 0601B23600 GCM 12 GDL leszabó- és gérvágó fűrész leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Gcm 12 gdl leszabó- és gérvágó fűrész |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 0601B23600 |
| Típus | Fűrészek |
| Teljes név | Bosch 0601B23600 GCM 12 GDL leszabó- és gérvágó fűrész |
| Súly | 29 kg |
| Termék jellemzők | |
| Páratlanul egyenletes vágás és tartós precizitás | |
|
|
| További adatok | |
| Névleges felvett teljesítmény | 2 000 W |
| Fűrészlap-átmérő | 305 mm |
| Gérszög vágás | 52 ° B / 60 ° J |
| Dőlésszög | 47 ° B / 47 ° J |
| Fűrészlap furat-Ø | 30 mm |
| Vágási kapacitás 0° | 104 x 341 mm |
| Vágási kapacitás 45° gérszög | 104 x 240 mm |
| Vágási kapacitás 45° dőlésszög | 51 x 341 mm |
| Az elektromos kéziszerszám méretei (hosszúság x szélesség x magasság) | 670 x1100 x740 mm |
| Üresjárati fordulatszám* | 4.000 ford./perc |
| Súly* | 29,4 kg |
Bosch 0601B23600 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 0601B23600 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 0601B23600 GCM 12 GDL leszabó- és gérvágó fűrész
Rendelésre
Elektromárkabolt ár:
469 900 Ft
469 900 Ft
Kosárba
Bosch 0601B23600 GCM 12 GDL leszabó- és gérvágó fűrész

469 900 Ft
Kosárba
string(4) "3303"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek






Használati

Szállítás
Fizetés




















