



✖




Bosch 0601B28000 GCD 12 JL fémvágó fűrész
Rendelésre
Elektromárkabolt ár: 304 900 Ft
Kosárba
Súly: 20 kg
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
0601B28000termékhez
0601B28000termékhez
Bosch 0601B28000 GCD 12 JL fémvágó fűrész leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Gcd 12 jl fémvágó fűrész |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 0601B28000 |
| Típus | Fűrészek |
| Teljes név | Bosch 0601B28000 GCD 12 JL fémvágó fűrész |
| Súly | 20 kg |
| Termék jellemzők | |
| Precíz eredmények, kevesebb utómunka és akár 100%-ban szikramentes | |
|
|
| További adatok | |
| Névleges felvett teljesítmény | 2 000 W |
| Üresjárati fordulatszám* | 1 500 ford./perc |
| Feszültség | 240 V |
| Vágási kapacitás, derékszög, 0º | 158 x 80 mm |
| Vágási kapacitás, négyszög, 0º | 100 x 100 mm |
| Vágási kapacitás, L-profil, 0º | 110 x 110 mm |
| Vágási kapacitás, derékszög, 45º-os sarokillesztés | 85 x 85 mm |
| Vágási kapacitás, négyszög, 45º-os sarokillesztés | 85 x 85 mm |
| Vágási kapacitás, L-profil, 45º-os sarokillesztés | 85 x 85 mm |
| Az elektromos kéziszerszám méretei (hosszúság x szélesség x magasság) | 517 x 327 x 383 mm |
| Súly* | 20 kg |
Bosch 0601B28000 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 0601B28000 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 0601B28000 GCD 12 JL fémvágó fűrész
Rendelésre
Elektromárkabolt ár:
304 900 Ft
304 900 Ft
Kosárba
Bosch 0601B28000 GCD 12 JL fémvágó fűrész

304 900 Ft
Kosárba
string(4) "3303"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek




Használati

Szállítás
Fizetés




















