

✖


Bosch 06033B8000 PSM Primo Multicsiszoló
Utolsó darab
Elektromárkabolt ár: 21 400 Ft
Kosárba
Súly: 0.60 kg
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
06033B8000termékhez
06033B8000termékhez
Bosch 06033B8000 PSM Primo Multicsiszoló leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Psm primo multicsiszoló |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 06033B8000 |
| Típus | Multifunkciós szerszámok, gravírozók |
| Teljes név | Bosch 06033B8000 PSM Primo Multicsiszoló |
| Súly | 0.60 kg |
| Termék jellemzők | |
| Kompakt rezgőcsiszoló a gyors és egyszerű munkához a nehezen elérhető helyeken | |
|
|
| Ideális a pontos munkavégzéshez kisebb sík felületek, sarkok, szélek és problémás területek esetén | |
| Ez a kompakt multicsiszoló ideális választás – szűk helyeken végzett csiszolási feladatok és javítások egyszerűen. A PSM Primo szerszámot a nehezen elérhető helyeken, sarkokban, széleken és kisebb sík felületeken történő fáradságmentes munkavégzéshez tervezték. A csiszolópapír gyors és egyszerű cseréje a tépőzáras rögzítőrendszerrel. A mikroszűrős porgyűjtő doboz összegyűjti a port, így tisztább munkaterületet biztosít. Ez a multicsiszoló használható kemény– és puhafához, lakkozott és festett felületekhez – például a bútorokon, ajtókon, kereteken, polcokon és fajátékokon végzett kisebb munkáknál, javításoknál. | |
| Lakkozott dohányzóasztalok és székek csiszolása | |
| Ideális a szélek közelében végzett munkához | |
| Kiváló a nehezen hozzáférhető és szűk helyekhez | |
| Kisebb festett felületeken történő munkavégzés | |
| Gyorsan és egyszerűen cserélhető csiszolópapír | |
| A tépőzáras rögzítőrendszernek köszönhetően a csiszolópapír gyorsan és egyszerűen levehető és cserélhető. Egyszerűen vegye le a régi csiszolópapírt, majd nyomja az újat a csiszolótalpra. | |
| A minden irányba történő működésért | |
| A tenyérhez illeszkedő fogantyú kényelmes egykezes munkavégzést tesz lehetővé bármilyen irányban: vízszintesen, függőlegesen vagy akár a fej felett. Így a másik kéz felszabadul, és szükség esetén a megfelelő helyzetben tartható a munkadarab. | |
| Kevesebb por a tisztább munkaterületért | |
| Csiszoláskor a kivehető mikroszűrős porgyűjtő doboz automatikusan beszívja a port – az észrevehetően tisztább munkaterületért. A szerszám porszívóhoz is csatlakoztatható. | |
| Névleges teljesítményfelvétel | 50 W |
| Csiszolófelület | 93 cm² |
| Rezgésszám | 24.000 ford/perc |
| Bolygóátmérő | 1,4 mm |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 178 x 95 x 105 mm |
| Tömeg | 0,600 kg |
Bosch 06033B8000 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 06033B8000 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 06033B8000 PSM Primo Multicsiszoló
Utolsó darab
Elektromárkabolt ár:
21 400 Ft
21 400 Ft
Kosárba
Bosch 06033B8000 PSM Primo Multicsiszoló

21 400 Ft
Kosárba
string(4) "3306"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek


Használati

Szállítás
Fizetés




















