


✖



Bosch 06033E3000 EasySander 18V-8 akkus multicsiszoló
Raktáron (4 db)
Elektromárkabolt ár: 17 790 Ft
Kosárba
Súly: 0.8 kg
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
06033E3000termékhez
06033E3000termékhez
Bosch 06033E3000 EasySander 18V-8 akkus multicsiszoló leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Easysander 18v-8 akkus multicsiszoló |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 06033E3000 |
| Típus | Multifunkciós szerszámok, gravírozók |
| Teljes név | Bosch 06033E3000 EasySander 18V-8 akkus multicsiszoló |
| Súly | 0.8 kg |
| Termék jellemzők | |
| Erőteljes, kompakt, sokoldalú csiszoló vezeték nélküli szabadsággal | |
|
|
| Ideális a közepes sík felületek, valamint a sarkok és élek vezeték nélküli csiszolásához | |
| A nagy teljesítményű, akkumulátoros EasySander 18V–8 tökéletes egy sor projekthez. Multifunkcionális, a sarkokban, széleken és közepes sík felületeken akadálytalanul végzett munkákhoz tervezve. A csiszolópapír gyors és egyszerű cseréje a tépőzáras rögzítőrendszerrel. Ez a szerszám tökéletes keményfához, puhafához, fényezett és festett felületekhez, bútorok, ajtók stb. befejezéséhez. A könnyen levehető mikroszűrős porgyűjtődoboz csökkenti a por mennyiségét, így tisztább munkaterületet biztosít. A beépített Bosch Syneon technológia optimális teljesítményt biztosít maximális üzemidő mellett. Ez a szerszám a 18V POWER FOR ALL ALLIANCE rendszer része. Egyetlen akkumulátor minden 18V POWER FOR ALL szerszámhoz. | |
| Kiváló a sarkokon és éleken történő munkavégzéshez | |
| Ideális a közepes méretű felületekhez, szekrényekhez, padokhoz és székekhez | |
| Csiszolási munkák festett kereteken, korláton | |
| Kevesebb por a tisztább munkaterületért | |
| Csiszoláskor a kivehető mikroszűrős porgyűjtő doboz automatikusan beszívja a port – az észrevehetően tisztább munkaterületért. A szerszám porszívóhoz is csatlakoztatható. | |
| Gyorsan és egyszerűen cserélhető csiszolópapír | |
| A tépőzáras rögzítőrendszernek köszönhetően a csiszolópapír gyorsan és egyszerűen levehető és cserélhető. Egyszerűen vegye le a régi csiszolópapírt, majd nyomja az újat a csiszolótalpra. | |
| A csiszolótalp optimális alkalmazásához | |
| A kétrészes csiszolótalpnak köszönhetően a csiszolótalp egyenletes és optimális eredményt nyújt. A háromszög alakú hegy egyszerűen levehető és forgatható a csiszolótalp hosszabb élettartama érdekében. | |
| Állandóan tiszta a munkaterület | |
| A porszívó tartozék közvetlenül csatlakoztatható a szerszámhoz. A porszemcsék azonnali eltávolítása. | |
| Syneon technológia: hosszabb üzemidő | |
| A Syneon technológia optimális teljesítményt nyújt a nagy erőt igénylő feladatoknál, és maximális tartósságot biztosít a kevésbé intenzív feladatoknál. | |
| Bosch POWER FOR ALL akkus rendszer | |
| POWER FOR ALL: akkumulátor az otthoni barkácsoláshoz, valamint a háztartási és kerti feladatokhoz | |
| Akkufeszültség | 18,0 V |
| Akku kompatibilitása | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Ajánlott akku | >= 2,5 Ah |
| Rezgésszám | 22.000 ford/perc |
| Bolygóátmérő | 1,6 mm |
| Csiszolólap – delta | 149 x 101 mm–ben |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 284 x 105 x 134 mm |
| Tömeg | 1,200 kg |
| Súly akku nélkül | 0,8 kg |
Bosch 06033E3000 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 06033E3000 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 06033E3000 EasySander 18V-8 akkus multicsiszoló
Raktáron (4 db)
Elektromárkabolt ár:
17 790 Ft
17 790 Ft
Kosárba
Bosch 06033E3000 EasySander 18V-8 akkus multicsiszoló

17 790 Ft
Kosárba
string(4) "3306"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek



Használati

Szállítás
Fizetés




















