

✖


Bosch 1600A001YC Grilladapter
Rendelésre
Elektromárkabolt ár: 6 900 Ft
Kosárba
Súly: 0.180 kg
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
1600A001YCtermékhez
1600A001YCtermékhez
Bosch 1600A001YC Grilladapter leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Grilladapter |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 1600A001YC |
| Típus | Tartozékok |
| Teljes név | Bosch 1600A001YC Grilladapter |
| Súly | 0.180 kg |
| Termék jellemzők | |
| Ideális segítő a gyors és egyszerű grillezéshez | |
|
|
| Tökéletes adapter kandallókhoz és grillezőkhöz | |
| Az IXO grillgyújtó adapterrel az egyszerű csavarbehajtó tökéletes eszközzé válik a szén– és tűzgyújtáshoz. Otthon és a kertben – az akkus IXO grillgyújtó adapterrel gyorsan és egyszerűen elérhető az ideális grillezési hőmérséklet és a tökéletesen otthonos tűz a kandallóban. Anyaga tűzálló, és kiegészítő biztonsági pánttal rendelkezik a nyílt láng közelében történő biztonságos használathoz. | |
| Begyújtja a grillszenet a tökéletes grillezési hőmérséklethez | |
| A tökéletes grillezéshez és tűzhöz – bárhol | |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 76 x 76 x 245 mm |
| Súly | 0,180 kg |
Bosch 1600A001YC termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 1600A001YC termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 1600A001YC Grilladapter
Rendelésre
Elektromárkabolt ár:
6 900 Ft
6 900 Ft
Kosárba
Bosch 1600A001YC Grilladapter

6 900 Ft
Kosárba
Megtekintett termékek
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
string(4) "3293"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek


Használati

Szállítás
Fizetés





















