

✖


Bosch 1600A001YE Fűszerőrlő adapter
Rendelésre
Elektromárkabolt ár: 6 900 Ft
Kosárba
Súly: 0.1 kg
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
1600A001YEtermékhez
1600A001YEtermékhez
Bosch 1600A001YE Fűszerőrlő adapter leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Fűszerőrlő adapter |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 1600A001YE |
| Típus | Tartozékok |
| Teljes név | Bosch 1600A001YE Fűszerőrlő adapter |
| Súly | 0.1 kg |
| Termék jellemzők | |
| Kreatív fűszermalom a friss konyhai alapanyagokhoz | |
|
|
| IXO adapter a friss fűszerezésért | |
| Az IXO fűszermalom adapterrel az IXO a konyhában is teljesít. Fűszerőrlés tetszőleges szemcse vagy keverék esetén – utat nyit a kreatív főzéshez, a frissen őrölt fűszer egyedi aromájával gazdagítva az ételt. Elegáns megjelenésű, szálcsiszolt acélból készült, és akár manuális eszközként is használható. | |
| Fűszerek egyszerű kézi őrlése | |
| Fűszerek gyors őrlése a gyors ízesítésért | |
| Elegáns megjelenésű, szálcsiszolt acél | |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 183 x 75 x 75 mm |
| Súly | 0,100 kg |
Bosch 1600A001YE termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 1600A001YE termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 1600A001YE Fűszerőrlő adapter
Rendelésre
Elektromárkabolt ár:
6 900 Ft
6 900 Ft
Kosárba
Bosch 1600A001YE Fűszerőrlő adapter

6 900 Ft
Kosárba
Megtekintett termékek
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch
PSM Primo Multicsiszoló
06033B8000

Súly: 0.60 kg
21 400 Ft
Utolsó darab
Bosch
Grilladapter
1600A001YC

Súly: 0.180 kg
6 900 Ft
Rendelésre
string(4) "3293"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek


Használati

Szállítás
Fizetés



















