


✖



Bosch 1600A00DD7 Akku PBA 18 V 6,0Ah W-C
Rendelésre
Elektromárkabolt ár: 38 900 Ft
Kosárba
Súly: 0.667 kg
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
1600A00DD7termékhez
1600A00DD7termékhez
Bosch 1600A00DD7 Akku PBA 18 V 6,0Ah W-C leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Akku pba 18 v 6,0ah w-c |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 1600A00DD7 |
| Típus | Tartozékok |
| Teljes név | Bosch 1600A00DD7 Akku PBA 18 V 6,0Ah W-C |
| Súly | 0.667 kg |
| Termék jellemzők | |
| Kiemelkedő üzemidő és teljesítmény otthonra és a kertbe 18V POWER FOR ALL rendszerben | |
|
|
| Tartós akkumulátor az összes POWER FOR ALL 18 V-os rendszert használó Home & Garden szerszámhoz | |
| A 18V POWER FOR ALL akkumulátor különböző méretekben és kapacitással kapható. Minden feladathoz megfelelő változat. Minden változat csereszabatos és ugyanazzal a csatlakozóval rendelkezik. | |
| Akkufeszültség | 18,0 V |
| Akku kompatibilitása | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 118 x 85 x 105 mm-ben |
| Tömeg | 0,667 kg |
Bosch 1600A00DD7 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 1600A00DD7 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 1600A00DD7 Akku PBA 18 V 6,0Ah W-C
Rendelésre
Elektromárkabolt ár:
38 900 Ft
38 900 Ft
Kosárba
Bosch 1600A00DD7 Akku PBA 18 V 6,0Ah W-C

38 900 Ft
Kosárba
Megtekintett termékek
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
string(4) "3293"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek



Használati

Szállítás
Fizetés





















