


✖



Bosch 1600A011T8 Akku PBA 18V 4,0Ah W-C
Raktáron
Elektromárkabolt ár: 27 900 Ft
Kosárba
Súly: 0.64 kg
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
1600A011T8termékhez
1600A011T8termékhez
Bosch 1600A011T8 Akku PBA 18V 4,0Ah W-C leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Akku pba 18v 4,0ah w-c |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 1600A011T8 |
| Típus | Tartozékok |
| Teljes név | Bosch 1600A011T8 Akku PBA 18V 4,0Ah W-C |
| Súly | 0.64 kg |
| Termék jellemzők | |
| Kiemelkedő üzemidő és teljesítmény otthonra és a kertbe 18V POWER FOR ALL rendszerben | |
|
|
| Tartós akkumulátor az összes POWER FOR ALL 18 V–os rendszert használó Home & Garden szerszámhoz | |
| A 18V POWER FOR ALL akkumulátor különböző méretekben és kapacitással kapható. Minden feladathoz megfelelő változat. Minden változat csereszabatos és ugyanazzal a csatlakozóval rendelkezik. | |
| Akkufeszültség | 18,0 V |
| Akku kompatibilitása | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 118 x 85 x 105 mm–ben |
| Tömeg | 0,640 kg |
Bosch 1600A011T8 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 1600A011T8 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 1600A011T8 Akku PBA 18V 4,0Ah W-C
Raktáron
Elektromárkabolt ár:
27 900 Ft
27 900 Ft
Kosárba
Bosch 1600A011T8 Akku PBA 18V 4,0Ah W-C

27 900 Ft
Kosárba
Megtekintett termékek
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
string(4) "3293"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek



Használati

Szállítás
Fizetés




















