

✖


Bosch 1600A031T4 Akkumulátor kezdőkészlet (1x 2,5 Ah + AL 18V-44)
Rendelésre
Elektromárkabolt ár: 26 900 Ft
Kosárba
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
1600A031T4termékhez
1600A031T4termékhez
Bosch 1600A031T4 Akkumulátor kezdőkészlet (1x 2,5 Ah + AL 18V-44) leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Akkumulátor kezdőkészlet (1x 2,5 ah + al 18v-44) |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | 1600A031T4 |
| Típus | Tartozékok |
| Teljes név | Bosch 1600A031T4 Akkumulátor kezdőkészlet (1x 2,5 Ah + AL 18V-44) |
| Termék jellemzők | |
| Kapcsold be és végezd el – rugalmasság a 18V POWER FOR ALL rendszeren belül | |
|
|
| Bosch POWER FOR ALL akkus rendszer | |
| Fúráshoz, takarításhoz és kertészkedéshez. Gyors és egyszerű váltás a különböző készülékek között a Bosch 18 V–os POWER FOR ALL akkumulátorával. A még nagyobb rugalmasságért az akkumulátor a POWER FOR ALL akkumulátort használó egyéb szerszámokhoz is használható. | |
| Akkufeszültség | 18,0 V |
| Akku–töltőfeszültség | 14,4 – 18 V |
| Töltőáram | 4,4 A |
| Töltési idő 2,0 Ah és 100% esetén, kb. | 34 perc |
| Töltési idő 2,5 Ah és 100% esetén kb. | 44 perc |
| Töltési idő 4,0 Ah és 100% esetén kb. | 59 perc |
| Töltési idő 6,0 Ah és 100% esetén kb. | 87 perc |
| Akku kompatibilitása | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| 1. akkumulátor méretei (szélesség x hosszúság x magasság) | 81 x 114 x 45 mm–ben |
| 1. akkumulátor kapacitása | 2,5 Ah |
| 1. akku tömege | 0 kg |
Bosch 1600A031T4 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 1600A031T4 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch 1600A031T4 Akkumulátor kezdőkészlet (1x 2,5 Ah + AL 18V-44)
Rendelésre
Elektromárkabolt ár:
26 900 Ft
26 900 Ft
Kosárba
Bosch 1600A031T4 Akkumulátor kezdőkészlet (1x 2,5 Ah + AL 18V-44)

26 900 Ft
Kosárba
string(4) "3293"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek


Használati

Szállítás
Fizetés




















