Háztartási nagygépek / Mosogatógépek / Szabadonálló mosogatógépek / Normál mosogatógépek / Bosch SMS26AI01F















✖















Bosch SMS26AI01F Szabadonálló mosogatógép
Raktáron
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Inox
Teríték: 12 terítékes
Energiaosztály: E
Súly: 49 kg
Szélesség: 60 cm
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Bosch SMS26AI01F
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Bosch SMS26AI01F Szabadonálló mosogatógép leírása:
Serie 2, Szabadonálló mosogatógép, 60 cm, Ujjlenyomatmentes, szálcsiszolt, SMS26AI01F
Véd a vízkár ellen. Garantáltan és egy életen át. AquaStop.
- Extra szárítás: minden tökéletesen megszárad.
- RackMatic: állítható magasságú kosár, amelybe minden belefér.
- RackMatic rendszer: A felső kosár kényelmes magasságállítási lehetősége.
- EmotionLightPro: emelje ki mosogatógépét akár 256 különböző színnel.
- Nagyméretű digitális kijelző: mutatja a hátralévő időt, de a normál információkat is, mint például az utántöltés szükségességét.
Energiatakarékosság és teljesítmény
- Energiahatékonysági osztály¹: E
- Energia² / Víz³: 92 kWh / 9.5 liter
- Kapacitás: 12 teríték
- Program hossza⁴: 3:30 (óra:perc)
- Zajszint: 48 dB(A) re 1 pW
- A levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás osztálya: C
- 6 program: Intenzív 70 °C, Auto 45-65 °C, Eco 50 °C, Üveg 40 °C, 1h 65 °C, Előöblítés
- 3 speciális opció: VarioSpeed Plus, Higiénia Plus, Extra szárítás
- Machine Care - gépápolás
- Hőcserélő
- AquaSensor
- DosageAssist, mosogatószer adagoló
- EcoSilenceDrive, csendes BLDC motor
- Auto 3in1 funkció: 3in1 tabletta alkalmazásakor a program automatikusan ehhez igazodik
- Öntisztító szűrő 3 részes hullámos szűrőrendszerrel
- Belső tér anyaga: nemesacél/polinox
- Vario kosárrendszer
- Állítható magasságú felső kosár, 3 szintű "RackMatic" rendszerrel
- Könnyen gördülő kerekek az alsó kosárnál
- Ütköző az alsó kosár véletlen túlhúzása ellen
- 2 lehajtható rész az alsó kosárban
- Evőeszköz tartó az alsó kosárban
- Csészetartó a felső kosárban
- Kezelő felületen található feliratok nyelve: angol
- Elektronikus maradékidő kijelzés percben
- Időprogramozás 1-24 óra között
- Ujjlenyomat mentes borítás
- AquaStop, 24 órás elektronikus vízvédelmi rendszer*
- Elektronikus nyomógombzár
- AquaMix, üvegvédelmi rendszer
- Készülékméret (Ma x Sz x Mé): 84.5 cm x 60 cm x 60 cm
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | szabadonálló mosogatógép |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | SMS26AI01F |
| Típus | Normál mosogatógépek |
| Teljes név | Bosch SMS26AI01F Szabadonálló mosogatógép |
| Szín | Inox |
| Melegvízre köthető | Nem |
| Teríték | 12 terítékes |
| Energiaosztály | E |
| Súly | 49 kg |
| Szélesség | 60 cm |
| Termék jellemzők | |
| Termékcsoport | Mosogatógép |
| Márka | Bosch |
| Product series | Serie 2 |
| Nemzetközi kereskedelmi név | SMS26AI01F |
| Cikkszám | SMS26AI01F |
| EAN-kód | 4242005484331 |
| Oszlop telepítése | nem |
| Kezelőelemek | Gomb |
| Levehető munkalap | Igen |
| Dekorálható kivitel | Nem lehetséges |
| Készülékszín | Ujjlenyomatmentes, szálcsiszolt |
| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Teljesítményigény (W) | 2400 W |
| Biztosíték | 10 |
| Feszültség (V) | 220-240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50; 60 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 175 cm |
| Dugós csatlakozó típusa | EU-csatlakozó, földelt |
| Bemeneti tömlő hossza (cm) | 165 cm |
| Kimeneti tömlő hossza (cm) | 190 cm |
| Állítható alapzat | nem |
| A levehető munkaasztal magassága (mm) | 30 mm |
| A lábak maximális állíthatósága | 20 mm |
| Készülék magassága (mm) | 845 mm |
| Szélesség (mm) | 600 mm |
| Mélység (mm) | 600 mm |
| Mélység 90 fokban nyitott ajtóval (mm) | 1155 mm |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 865 mm |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 660 mm |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 670 mm |
| Nettó súly (kg) | 49.4 kg |
| Bruttó súly (kg) | 50.6 kg |
| Referencia program | Eco |
| QR Code URL | HTTPS://EPREL.EC.EUROPA.EU/QR/1961918 |
| Adja meg a minimális mosási hőmérsékletet (°C) | 70 °C |
| Szárítási rendszer | Hőcserélő |
| Késleltetés indítási opciók | Folyamatos |
| Késleltetés leállítási vagy késleltetés indítási opció | Start |
| Késleltetési idő indítása max. (h) | 24 h |
| Egy kosaras mosás | Nem lehetséges |
| Vízvédelmi rendszer leírása | 3-szoros vízvédelem 24h |
| Digitális visszaszámlálás kijelző | Igen |
| Available manual languages | [FR, NL] |
| Vízlágyító | Igen |
| Só jelzőfény | Igen |
| Különböző mosási hőmérsékletek száma | 5 |
| Maximális megengedett vízkeménység | 50°DH °dH |
| Öblítőszer jelzőfény | Igen |
| Adja meg a minimális mosási hőmérsékletet (°C) | 40 °C |
| Programok listája | Automata 45-65°C, eco, Előöblítés, Gyors mosás 65ºC, Intenzív, Üvegvédelem |
| Betáplált víz maximális hőmérséklete (°C) | 60 °C |
| Programok száma | 6 |
| További működtetési opciók | Extra száraz, Gép Ápolás program, Higiénia Plus, VarioSpeedPlus |
| Automata programok | Igen |
| Biztonsági berendezés | Ajtózár;Dupla falú tömlő;Úszó kapcsoló;Vízbevezetés biztonsági szelepe |
| Belső világítás | nem |
| Állítható felső kosár | RackMatic 3-fokozatú |
| Füles kosár | Felső kosár |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | SMZ5300 |
| Féltöltet elérhető | nem |
| Belső világítás típusa | Nem |
| További kép 1 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/25214333_SMS26AI01F_PGA1_def.jpg |
| További kép 2 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/25243409_SMS26AI01F_PGA3_def.jpg |
| További kép 3 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/25914378_SMS26AI01F_PGA12_def.jpg |
| További kép 4 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/25428799_AP4264BO_FS_EDL_P_14_PGA2_def.jpg |
| További kép 5 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/25833216_UR4254_1_AUF_SI_O_2EKL_3RM_PGA4_def.jpg |
| További kép 6 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/19816286_LR37A_2_14_PGA5_def.jpg |
| További kép 7 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/20747749_dispenser_SM_PGA9_def.jpg |
| Energiacímke | https://media3.bosch-home.com/Documents/energylabel/hu-HU/SMS26AI01F.pdf |
| Termék adatlapja | https://media3.bosch-home.com/Documents/eudatasheet/hu-HU/SMS26AI01F.pdf |
| EPREL registration number | 1961918 |
Bosch SMS26AI01F termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch SMS26AI01F termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch SMS26AI01F Szabadonálló mosogatógép
Raktáron
Kosárba
Bosch SMS26AI01F Szabadonálló mosogatógép

169 900 Ft
Kosárba
string(4) "3092"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek
























Szállítás
Fizetés
Bosch SMS26AI01F használati útmutató letöltése PDF-ben
Bosch SMS26AI01F műszaki adatlap letöltése PDF-ben
Bosch SMS26AI01F energiahatékonyság (letölthető)




















