Háztartási nagygépek / Mosogatógépek / Szabadonálló mosogatógépek / Normál mosogatógépek / Bosch SMS2HVI06E















✖















Bosch SMS2HVI06E Szabadonálló mosogatógép
Utolsó darab
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Szürke
Teríték: 14 terítékes
Energiaosztály: C
Zajszint: 46 dB
Súly: 49 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Bosch SMS2HVI06E
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Bosch SMS2HVI06E Szabadonálló mosogatógép leírása:
Serie 2, Szabadonálló mosogatógép, 60 cm, Ujjlenyomatmentes, szálcsiszolt, SMS2HVI06E
Összekapcsolható mosogatógép a Home Connect Appból bármikor aktiválható zajcsökkentéssel.
- Extra szárítás: minden tökéletesen megszárad.
- VarioDrawer: extra rugalmasság a harmadik, evőeszköztartó kosárral.
- RackMatic: állítható magasságú kosár, amelybe minden belefér.
- RackMatic rendszer: A felső kosár kényelmes magasságállítási lehetősége.
- Csendes funkció egy gombnyomásra: akár 30 perc zajcsökkentés bármikor a Home Connect alkalmazáson keresztül.
Energiatakarékosság és teljesítmény
- Energiahatékonysági osztály¹: C
- Energia² / Víz³: 75 kWh / 9 liter
- Kapacitás: 14 teríték
- Program hossza⁴: 4:55 (óra:perc)
- Zajszint: 46 dB(A) re 1 pW
- A levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás osztálya: C
- 5 program: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzív 70 °C, Expressz 65 °C, Előmosogatás
- Kedvenc program
- 4 speciális opció: Távoli indítás, Extra szárítás, Féltöltet, VarioSpeed Plus
- Gépápolás program
- Kiegészítő funkciók a Home Connect alkalmazáson keresztül: HygienePlus, Silence opció
- Hőcserélő
- AquaSensor
- DosageAssist, mosogatószer adagoló
- EcoSilenceDrive, csendes BLDC motor
- Öntisztító szűrő 3 részes hullámos szűrőrendszerrel
- Belső tér anyaga: nemesacél/polinox
- Vario kosárrendszer
- VarioDrawer evőeszköztartó fiók a harmadik szinten
- Állítható magasságú felső kosár, 3 szintű "RackMatic" rendszerrel
- Könnyen gördülő kerekek az alsó kosárnál
- Ütköző az alsó kosár véletlen túlhúzása ellen
- 2 lehajtható rész az alsó kosárban
- 2 csészetartó a felső kosárban
- Home Connect képes WiFi-n.
- Kezelő felületen található feliratok nyelve: angol
- Elektronikus maradékidő kijelzés percben
- Időprogramozás 1-24 óra között
- Ujjlenyomat mentes borítás
- AquaStop, 24 órás elektronikus vízvédelmi rendszer*
- Elektronikus nyomógombzár
- AquaMix, üvegvédelmi rendszer
- Készülékméret (Ma x Sz x Mé): 84.5 cm x 60 cm x 60 cm
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Szabadonálló mosogatógép |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | SMS2HVI06E |
| Típus | Normál mosogatógépek |
| Teljes név | Bosch SMS2HVI06E Szabadonálló mosogatógép |
| Szín | Szürke |
| Melegvízre köthető | Nem |
| Teríték | 14 terítékes |
| Energiaosztály | C |
| Inverter motor | Nem |
| Zajszint | 46 dB |
| Súly | 49 kg |
| Termék jellemzők | |
| Termékcsoport | Mosogatógép |
| Márka | Bosch |
| Product series | Serie 2 |
| Nemzetközi kereskedelmi név | SMS2HVI06E |
| Cikkszám | SMS2HVI06E |
| EAN-kód | 4242005534159 |
| Oszlop telepítése | nem |
| Kezelőelemek | Alkalmazáson keresztül;Gomb |
| Levehető munkalap | Igen |
| Dekorálható kivitel | Nem lehetséges |
| Készülékszín | Ujjlenyomatmentes, szálcsiszolt |
| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Teljesítményigény (W) | 2400 W |
| Biztosíték | 10 |
| Feszültség (V) | 220-240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50; 60 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 175 cm |
| Dugós csatlakozó típusa | EU-csatlakozó, földelt |
| Bemeneti tömlő hossza (cm) | 165 cm |
| Kimeneti tömlő hossza (cm) | 190 cm |
| Állítható alapzat | nem |
| A levehető munkaasztal magassága (mm) | 30 mm |
| A lábak maximális állíthatósága | 20 mm |
| Készülék magassága (mm) | 845 mm |
| Szélesség (mm) | 600 mm |
| Mélység (mm) | 600 mm |
| Mélység 90 fokban nyitott ajtóval (mm) | 1155 mm |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 880 mm |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 660 mm |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 680 mm |
| Nettó súly (kg) | 48.9 kg |
| Bruttó súly (kg) | 50.5 kg |
| Referencia program | Eco |
| QR Code URL | HTTPS://EPREL.EC.EUROPA.EU/QR/2238046 |
| Adja meg a minimális mosási hőmérsékletet (°C) | 70 °C |
| Szárítási rendszer | Hőcserélő |
| Késleltetés indítási opciók | Folyamatos |
| Késleltetés leállítási vagy késleltetés indítási opció | Start |
| Késleltetési idő indítása max. (h) | 24 h |
| Egy kosaras mosás | Nem lehetséges |
| Vízvédelmi rendszer leírása | 3-szoros vízvédelem 24h |
| Digitális visszaszámlálás kijelző | Igen |
| Available manual languages | [DE, HU, PL] |
| Vízlágyító | Igen |
| Só jelzőfény | Igen |
| Különböző mosási hőmérsékletek száma | 4 |
| Maximális megengedett vízkeménység | 50°DH °dH |
| Öblítőszer jelzőfény | Igen |
| Adja meg a minimális mosási hőmérsékletet (°C) | 45 °C |
| Programok listája | Automata 45-65°C, eco, Egyedi program, Intenzív, Quick L |
| Betáplált víz maximális hőmérséklete (°C) | 60 °C |
| Programok száma | 5 |
| További működtetési opciók | Extra száraz, Féltöltet, Gép Ápolás program, Távoli indítás, VarioSpeed Plus |
| Automata programok | Igen |
| Biztonsági berendezés | ;Dupla falú tömlő;Úszó kapcsoló;Vízbevezetés biztonsági szelepe |
| Belső világítás | nem |
| Állítható felső kosár | RackMatic 3-fokozatú |
| Füles kosár | Felső kosár |
| Szoftver frissítés | Igen |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | SMZ5300 |
| Féltöltet elérhető | Igen |
| Belső világítás típusa | Nem |
| További kép 1 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/27061621_SMS2HVI06E_PGA1_def.jpg |
| További kép 2 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/27057814_SMS2HVI06E_PGA3_def.jpg |
| További kép 3 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/27191920_SMS2HVI06E_PGA12_def.jpg |
| További kép 4 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/19703979_UR4254_1_2PKL_PGA4_def.jpg |
| További kép 5 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/19710682_LR14A_2_PGA5_def.jpg |
| További kép 6 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/19714426_A01_CD10_PGA6_def.jpg |
| További kép 7 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/26974376_AP4302RM_1_FS_EDL_P_J_16_PGA2_def.jpg |
| Termék adatlapja | https://media3.bosch-home.com/Documents/eudatasheet/hu-HU/SMS2HVI06E.pdf |
| EPREL registration number | 2238046 |
Bosch SMS2HVI06E termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch SMS2HVI06E termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch SMS2HVI06E Szabadonálló mosogatógép
Utolsó darab
Kosárba
Bosch SMS2HVI06E Szabadonálló mosogatógép

182 900 Ft
Kosárba
string(4) "3092"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek























Szállítás
Fizetés
Bosch SMS2HVI06E használati útmutató letöltése PDF-ben
Bosch SMS2HVI06E műszaki adatlap letöltése PDF-ben




















