Háztartási nagygépek / Mosogatógépek / Szabadonálló mosogatógépek / Normál mosogatógépek / Bosch SMS46KW02E











✖











Bosch SMS46KW02E Szabadonálló mosogatógép
Raktáron
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fehér
Teríték: 13 terítékes
Energiaosztály: E
Inverter motor
Zajszint: 46 dB
Súly: 53 kg
Szélesség: 60 cm
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Bosch SMS46KW02E
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Bosch SMS46KW02E Szabadonálló mosogatógép leírása:
Serie 4, Szabadonálló mosogatógép, 60 cm, Fehér, SMS46KW02E
Véd a vízkár ellen. Garantáltan és egy életen át. Aqua Stop.
- Extra szárítás: minden tökéletesen megszárad.
- VarioFlex kosarak és VarioDrawer fiók: továbbfejlesztett belső rugalmasság és több hely, minden szinten.
- VarioDrawer: extra rugalmasság a harmadik, evőeszköz tartó kosárral.
- RackMatic rendszer: A felső kosár kényelmes magasságállítási lehetősége.
- EmotionLightPro: emelje ki mosogatógépét akár 256 különböző színnel.
Energiatakarékosság és teljesítmény
- Energiahatékonysági osztály¹: E
- Energia² / Víz³: 94 kWh / 9.5 liter
- Kapacitás: 13 teríték
- Program hossza⁴: 3:30 (óra:perc)
- Zajszint: 46 dB(A) re 1 pW
- A levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás osztálya: C
- 6 program: Intenzív 70 °C, Auto 45-65 °C, Eco 50 °C, Üveg 40 °C, 1h 65 °C, Előöblítés
- 3 speciális opció: VarioSpeed Plus, Higiénia Plus, Extra szárítás
- Gép ápolás program
- Hőcserélő
- AquaSensor
- DosageAssist, mosogatószer adagoló
- EcoSilenceDrive, csendes BLDC motor
- auto 3in1 funkció: 3in1 tabletta alkalmazásakor a program automatikusan ehhez igazodik
- Öntisztító szűrő 3 részes hullámos szűrőrendszerrel
- Belső tér anyaga: nemesacél/polinox
- VarioFlex kosárrendszer
- VarioDrawer evőeszköztartó fiók a harmadik szinten
- Állítható magasságú felső kosár, 3 szintű "RackMatic" rendszerrel
- Könnyen gördülő kerekek az alsó kosárnál
- Ütköző az alsó kosár véletlen túlhúzása ellen
- 2 lehajtható rész a tányéroknak a felső kosárban
- 4 lehajtható elem tányérokhoz az alsó kosárban.
- 2 csészetartó a felső kosárban
- Elektronikus maradékidő kijelzés percben
- Időprogramozás 1-24 óra között
- AquaStop, 24 órás elektronikus vízvédelmi rendszer*
- Elektronikus nyomógombzár
- AquaMix, üvegvédelmi rendszer
- Készülékméret (Ma x Sz x Mé): 84.5 cm x 60 cm x 60 cm
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | szabadonálló mosogatógép |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | SMS46KW02E |
| Típus | Normál mosogatógépek |
| Teljes név | Bosch SMS46KW02E Szabadonálló mosogatógép |
| Szín | Fehér |
| Melegvízre köthető | Nem |
| Teríték | 13 terítékes |
| Energiaosztály | E |
| Inverter motor | Igen |
| Zajszint | 46 dB |
| Súly | 53 kg |
| Szélesség | 60 cm |
| Termék jellemzők | |
| Márka | Bosch |
| Product series | Serie 4 |
| Nemzetközi kereskedelmi név | SMS46KW02E |
| Cikkszám | SMS46KW02E |
| EAN-kód | 4242005512249 |
| Oszlop telepítése | nem |
| Kezelőelemek | Érintőgombok;Nyomógomb |
| Levehető munkalap | Igen |
| Dekorálható kivitel | Nem lehetséges |
| Készülékszín | Fehér |
| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Teljesítményigény (W) | 2400 TPU00037 |
| Biztosíték | 10 |
| Feszültség (V) | 220-240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50; 60 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 175.0 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | EU-csatlakozó, földelt |
| Bemeneti tömlő hossza (cm) | 165 TPU00006 |
| Kimeneti tömlő hossza (cm) | 190 TPU00006 |
| A levehető munkaasztal magassága (mm) | 30 TPU00034 |
| Állítható lábak | Igen - mind |
| A lábak maximális állíthatósága | 20 TPU00034 |
| Készülék magassága (mm) | 845 TPU00034 |
| Szélesség (mm) | 600 TPU00034 |
| Mélység (mm) | 600 TPU00034 |
| Mélység 90 fokban nyitott ajtóval (mm) | 1155 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 880 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 660 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 680 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 52.7 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 54.0 TPU00013 |
| Referencia program | Eco |
| Adja meg a minimális mosási hőmérsékletet (°C) | 70 TPU00002 |
| Szárítási rendszer | Hőcserélő |
| Késleltetés leállítási vagy késleltetés indítási opció | Start |
| Késleltetési idő indítása max. (h) | 24 TPU00012 |
| Egy kosaras mosás | Nem lehetséges |
| Előrehaladás kijelző | Hátralévő idő kijelzője elöl, Vízcsatlakozás |
| Vízvédelmi rendszer leírása | 3-szoros vízvédelem 24h |
| Digitális visszaszámlálás kijelző | Igen |
| Vízlágyító | Igen |
| Só jelzőfény | Igen |
| Különböző mosási hőmérsékletek száma | 5 |
| Maximális megengedett vízkeménység | [50°DH] TPU00047 |
| Öblítőszer jelzőfény | Igen |
| Adja meg a minimális mosási hőmérsékletet (°C) | 40 TPU00002 |
| Programok listája | Automata 45-65°C, eco, Előöblítés, Gyors mosás, Intenzív, Üvegvédelem |
| Betáplált víz maximális hőmérséklete (°C) | 60 TPU00002 |
| Programok száma | 6 |
| További működtetési opciók | Extra száraz, Gép Ápolás program, Higiénia Plus, VarioSpeedPlus |
| Automata programok | Igen |
| Biztonsági berendezés | 3-szoros vízvédelem 24h;Gombfelfüggesztés |
| Belső világítás | nem |
| Állítható felső kosár | RackMatic 3-fokozatú |
| Füles kosár | Alsó kosár, Felső kosár |
| Szoftver frissítés | nem |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | |
| Féltöltet elérhető | nem |
| EPREL registration number | 2088103 |
Bosch SMS46KW02E termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch SMS46KW02E termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch SMS46KW02E Szabadonálló mosogatógép
Raktáron
Kosárba
Bosch SMS46KW02E Szabadonálló mosogatógép

174 900 Ft
Kosárba
string(4) "3092"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek




















Szállítás
Fizetés
Használati
Bosch SMS46KW02E műszaki adatlap letöltése PDF-ben
Bosch SMS46KW02E energiahatékonyság (letölthető)




















