/
Háztartási nagygépek
/
Mosógépek
/
Szabadonálló mosógépek
/ Felültöltős mosógépek / Electrolux EW7TN3372










✖











Electrolux EW7TN3372 PerfectCare 700 Felültöltős mosógép





4.5 pont 14 vásárlótól
Utolsó darab
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Vélemény:
Nekünk már be vált a electrolux márka ezért is döntöttünk mellette, helytakarékosság miatt pedig mindenképp megfelelő döntés volt a felöltős mosógép.
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Electrolux EW7TN3372
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Electrolux EW7TN3372 PerfectCare 700 Felültöltős mosógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Perfectcare 700 felültöltős mosógép |
| Márka | Electrolux |
| Cikkszám | EW7TN3372 |
| Típus | Felültöltős mosógépek |
| Teljes név | Electrolux EW7TN3372 PerfectCare 700 Felültöltős mosógép |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | C |
| Kapacitás | 7 kg |
| Mélység | 60 cm |
| Szélesség | 40 cm |
| Inverter motor | Igen |
| Zajszint | 79 dB |
| Súly | 59 kg |
| Termék jellemzők | |
Jellemzők |
|
| Felültöltős mosógép | |
| Nagy LCD–kijelző | |
| Selyemprogram – gyengéd mosás és centrifugálás | |
| Mosási programok | Be/Ki, Eco 40–60, pamut, műszál, kímélő mosás, Gőzprogram, Kasmír gőzölés, centrifuga/szivattyúzás, öblítés, babaprogram, Gyorsmosás (14 perc), antiallergén program, kültéri ruházat, farmer, Gyapjú / selyem |
| Gőz program | |
| Automata dobpozícionálás – a program végén a dobajtó mindig felül van | |
| Görgők, lábak | 2 állítható + 2 fix láb |
| Vízelárasztás elleni védelem | |
Teljesítmény |
|
| Mosási kapacitás (kg) | 7 kg |
| Motor típus | ÖkoInverter |
| Szenzorok | Aqua control szenzor, átfolyásmérő |
Beépítés |
|
| Bejövő vízcső védelme | standard |
| Bejövő vízcső hossza (cm) | 130 |
| Készülék súlya kiegészítőkkel, csomagolás nélkül (kg) | 59 |
| Magasság (mm) | 890 |
| Szélesség (mm) | 400 |
| Mélység (mm) | 600 |
| Mélység (mm) | 600 |
Egyéb jellemzők |
|
| Termékkód (PNC) | 913 148 320 |
| Modellnév | EW7TN3372 |
| Kijelző típusa | nagy LCD |
| Programok | Be/Ki, Eco 40–60, pamut, műszál, kímélő mosás, Gőzprogram, Kasmír gőzölés, centrifuga/szivattyúzás, öblítés, babaprogram, Gyorsmosás (14 perc), antiallergén program, kültéri ruházat, farmer, Gyapjú / selyem |
| Woolmark minősítés | Woolmark Green |
| Dobpozícionálás | igen, elektronikus |
| Betöltő nyílás | lágyan nyíló ajtó |
| Kábelhossz (m) | 2.4 |
| Vízelárasztás elleni védelem | úszókapcsoló |
| Energiaosztály (mosás ciklus) | C |
| Súlyozott energiafogyasztás / 100 ciklus (kWh) | 59 |
| Súlyozott vízfogyasztás(l) | 45 |
| Eco 40–60 program időtartama | 3 |
| Súlyozott centrifuga (ford/perc) | 1251 |
| Centrifugálási hatékonysági osztály | B |
| Zajkibocsátási érték | C |
| Zajszint dB(A) | 79 |
| Súlyozott fennmaradó nedvességtartalom % | 53.6 |
| Fennmaradó nedvességtartalom névleges kapacitás mellett (%) | 53 |
| Fennmaradó nedvességtartalom névleges kapacitás fele mellett (%) | 53 |
| Fennmaradó nedvességtartalom névleges kapacitás negyede mellett (%) | 55 |
Termékjellemzők |
|
| Az új SteamCare rendszer gőz segítségével harmadára csökkenti a mosás során keletkező gyűrődéseket. A mosás végén gőzt adagolva a ruhák puhábbak és tovább újszerűek maradnak. | |
SteamCare – kevesebb gyűrődés |
|
| A gőz finom adagolásával jelentősen csökken a gyűrődések mennyisége, így a vasalási idő is csökken – vagy akár vasalásra sem lesz szükség | |
Rövidebb idő, kevesebb energia– és vízfelhasználás |
|
| A SensiCare rendszer a mosás első percében meghatározza a mosási időt, valamint az energia– és vízfelhasználást. A legkisebb töltet esetén is optimális lesz a fogyasztás, és ezzel a ruhákat is kíméli a készülék. | |
Spóroljon energiát az Eco TimeManager–rel |
|
| Az Eco TimeManager segítségével lerövidítheti a program hosszát. Idő és energia megtakarítása anélkül, hogy kompromisszumot kötne a tisztaság tekintetében. | |
Valódi tisztaság a gőz segítségével, allergiásoknak ajánlva |
|
| Az Antiallergén program a mosást gőzzel kombinálja, így az allergének és a baktériumok teljesen eltűnnek a ruhákból. | |
Regisztrálja termékét! |
|
| Miért érdemes regisztrálni? | |
Electrolux EW7TN3372 vélemények:
Anonim 2026-01-21




5/5Nekünk már be vált a electrolux márka ezért is döntöttünk mellette, helytakarékosság miatt pedig mindenképp megfelelő döntés volt a felöltős mosógép.
Helytelen vélemény jelentése!Anonim 2025-03-20




5/5Az elözö mosógép hibája miatt kellett újat vásárolnom.
Maximálisan elégedett vagyok a termékkel!
Helytelen vélemény jelentése!Anonim 2024-02-19




5/5A gép rendben működik. A kiszállításkor a kollegák modora hagy maga után némi kívánnivalót.
Helytelen vélemény jelentése!Anonim 2022-09-20




3/5Az előző mosógép már nem működött megfelelően.
Az AEG mosógépekhez hasonló tulajdonságokkal rendelkezik (pl. inverteres motor) , de valamivel olcsóbb.
A centrifuga kivételével csendesen működik.
Könnyen használható.
A régi, klasszikus "féladagos" töltet lehetősége hiányzik. Nem lehet észrevenni, hogy miután érzékelte a kevesebb ruhát, pl. kevesebb vizet használna.
A mosás végén a dob pozicionálása ritkán sikerül. Pedig ez már a korábbi mosógépnél is alap volt.
A centrifuga kicsit hangos.
Helytelen vélemény jelentése!Electrolux EW7TN3372 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Electrolux EW7TN3372 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Electrolux EW7TN3372 PerfectCare 700 Felültöltős mosógép
Utolsó darab
Kosárba
Electrolux EW7TN3372 PerfectCare 700 Felültöltős mosógép

209 900 Ft
Kosárba
string(4) "3098"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek

























Szállítás
Fizetés
Electrolux EW7TN3372 használati útmutató letöltése PDF-ben
Electrolux EW7TN3372 műszaki adatlap letöltése PDF-ben
Electrolux EW7TN3372 energiahatékonyság (letölthető)




















