/
Háztartási nagygépek
/
Mosógépek
/
Szabadonálló mosógépek
/ Mosó-Szárítógépek / Beko BMM5DFO5741WPB







✖








Beko BMM5DFO5741WPB mosó-szárítógép
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fehér
Kapacitás: 7 / 5 kg
Mélység: 52 cm
Zajszint: 76 dB
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Beko BMM5DFO5741WPB
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Beko BMM5DFO5741WPB mosó-szárítógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Mosó-szárítógép |
| Márka | Beko |
| Cikkszám | BMM5DFO5741WPB |
| Típus | Mosó-szárítógépek |
| Teljes név | Beko BMM5DFO5741WPB mosó-szárítógép |
| Szín | Fehér |
| Kapacitás | 7 / 5 kg |
| Mélység | 52 cm |
| Inverter motor | Nem |
| Zajszint | 76 dB |
| Termék jellemzők | |
Nagy hatékonyság és tartósság kisebb zaj mellett |
|
A ruhák hullámszerű mozgatása a dobban a gyengédebb kezelésért |
|
| Ne aggódjon az áramszámla miatt, vagy legyen fejfájása minden alkalommal, amikor a ruháit mossa és szárítja. A szénkefe nélküli motornak köszönhetően a ProSmart™ energiahatékonyságot, alacsonyabb zajszintet és nagyobb tartósságot nyújt – mindezt egyetlen gépben. Mindezzel a legtöbbet hozhatja ki mosó-szárítógépéből anélkül, hogy az jelentősebben érintené a havi költségvetést vagy a lelki nyugalmát. | |
Elfelejtett szennyes hozzáadása a mosógép elindítása után |
|
| A mosás és a szárítás megterhelheti a ruháit. Ezt küszöbölik ki az AquaWave® rendszer hajlított ajtóüvege és speciális kialakítású lapátjai, amik a dobban hullámszerű mozgásra késztetve gyengédebben kezelik a ruhákat, emellett a mosási és a szárítási teljesítményt is javítják. Legközelebb, amikor valaki dicséri a ruháit, az Ön válasza – „Ó, ez csak az egyik régi rongyom” – akár igaz is lehet. | |
Beko BMM5DFO5741WPB termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko BMM5DFO5741WPB termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko BMM5DFO5741WPB mosó-szárítógép
Rendelésre
Kosárba
Beko BMM5DFO5741WPB mosó-szárítógép

174 900 Ft
Kosárba
string(4) "3118"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek












Szállítás
Fizetés
Beko BMM5DFO5741WPB használati útmutató letöltése PDF-ben
Beko BMM5DFO5741WPB energiahatékonyság (letölthető)




















