Háztartási nagygépek / Mosógépek / Szabadonálló mosógépek / Elöltöltős keskeny mosógépek / Beko B1WFM2741WBEE
Beko B1WFM2741WBEE elöltöltős keskeny mosógép
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fehér
Energiaosztály: A
Kapacitás: 7 kg
Mélység: 52 cm
Zajszint: 74 dB
Súly: 60 kg
Centrifuga: 1400 f/p
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
B1WFM2741WBEEtermékhez
B1WFM2741WBEEtermékhez
Beko B1WFM2741WBEE elöltöltős keskeny mosógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Elöltöltős keskeny mosógép |
| Márka | Beko |
| Cikkszám | B1WFM2741WBEE |
| Típus | Elöltöltős keskeny mosógépek |
| Teljes név | Beko B1WFM2741WBEE elöltöltős keskeny mosógép |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | A |
| Kapacitás | 7 kg |
| Mélység | 52 cm |
| Inverter motor | Nem |
| Zajszint | 74 dB |
| Súly | 60 kg |
| Centrifuga | 1400 f/p |
| Termék jellemzők | |
Környezet- és pénztárcabarát |
|
Intelligens érzékelők a gazdaságos mosás érdekében |
|
| A Beko mosógépeket a lehető legkevesebb energiafogyasztással tervezték. Így nemcsak pénzt takarítanak meg Önnek, de a környezetet is védik. | |
A gőz erejével a foltok ellen |
|
| Az OptiSense® szenzorok minden mosás során a ruhanemű mennyiségéhez és szennyezettségéhez igazítják a vízmennyiséget és az energiafogyasztást. Garantálva így a mosás minőségét, a lehető legkisebb fogyasztás mellett. | |
A mosógép hosszú élettartama érdekében |
|
| A SteamCure gőz technológia behatol a szövetek belsejébe, és folteltávolító és extra előmosás nélkül távolítja el a nem csak a makacs foltokat, de az allergének, baktériumok és vírusok akár 99,9%-át is. A centrifugálás során megakadályozza a gyűrődések kialakulását, ami megkönnyíti a vasalást, illetve mosás nélkül frissíti az egyébként tiszta ruhaneműt is. | |
Elfelejtett szennyes hozzáadása a mosógép elindítása után |
|
| A HiTech fűtőszál korrózió- és vízkővédelméről a nikkel bevonat gondoskodik, ennek köszönhetően élettartama akár 100-szor hosszabb, mint a hagyományos fűtőszálak élettartama. | |
Programok |
|
| Programok száma | 15 |
| 1 program | Pamut program |
| 2 program | Eco 40-60 °C-os program |
| 3 program | Szintetikus program |
| 4 program | Quick Mini |
| 5 program | Wool |
| 6 program | 20°C |
| 7 program | Vegyes program |
| 8 program | Rinse+Spin |
| 9 program | Centrifugálás program |
| 10 program | Dobtisztító program |
| 11 program | Tollkabát program |
| 12 program | Paplan program |
| 13 program | Baby Care |
| 14 program | Ing program |
| 15 program | Intensive |
Funkciók |
|
| 1. funkció | EasyStart |
| 2. funkció | Ending In |
| 3. funkció | Rinse |
| 4. funkció | Gőz |
| 5. funkció | Spin |
| 6 alfunkció | Steam |
Technológiák |
|
| Gőz technológia | SteamCure® |
| OptiSense® | |
Kivitel |
|
| XL méretű ajtó | BM Meiling XL |
| Kijelző típusa | Digitális kijelző |
| Szín | Fehér |
| Dob anyaga | Rozsdamentes acél |
Teljesítmény és fogyasztás |
|
| Mosási kapacitás | 7 kg |
| Energiaosztály | A |
| Maximális centrifugasebesség | 1400 rpm |
| Centrifugálás zajszintje | 74 dBA |
| Tápfeszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Vízfogyasztás (ciklus) | 43 L |
| Energiafogyasztás | 39 kWh |
| Centrifugálás zajosztálya | B |
Méret és súly |
|
| Magasság | 84.7 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 52 cm |
| Súly | 60 kg |
| Magasság csomagolva | 89 cm |
| Szélesség csomagolva | 67 cm |
| Mélység csomagolva | 57.3 cm |
| Súly, csomagolt állapotban | 65 kg |
| Vázmélység | 39 cm |
Biztonság |
|
| Gyermekzár | |
| Túlfolyás elleni védelem | |
| Kiegyensúlyozatlan töltet szabályozása | |
| Automatikus vízállítás | |
Beko B1WFM2741WBEE termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko B1WFM2741WBEE termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko B1WFM2741WBEE elöltöltős keskeny mosógép
Rendelésre
Kosárba
Beko B1WFM2741WBEE elöltöltős keskeny mosógép
134 900 Ft
Kosárba
string(4) "3134"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek


Szállítás
Fizetés






















