/
Háztartási nagygépek
/
Mosógépek
/
Szabadonálló mosógépek
/ Elöltöltős keskeny mosógépek / Gorenje WG2PS72A12












✖













Gorenje WG2PS72A12 elöltöltős keskeny mosógép
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fehér
Energiaosztály: A
Kapacitás: 7 kg
Mélység: 44 cm
Zajszint: 72 dB
Súly: 58 kg
Centrifuga: 1200 f/p
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Gorenje WG2PS72A12
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Gorenje WG2PS72A12 elöltöltős keskeny mosógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Elöltöltős keskeny mosógép |
| Márka | Gorenje |
| Cikkszám | WG2PS72A12 |
| Típus | Elöltöltős keskeny mosógépek |
| Teljes név | Gorenje WG2PS72A12 elöltöltős keskeny mosógép |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | A |
| Kapacitás | 7 kg |
| Mélység | 44 cm |
| Inverter motor | Nem |
| Zajszint | 72 dB |
| Súly | 58 kg |
| Centrifuga | 1200 f/p |
| Termék jellemzők | |
| Egyenletes mosószerkeverés a makulátlanul tiszta ruhákért. | |
| Az okos görgő hatékonyabban keveri össze a mosószert és a vizet, így a mosószer már a program elején egyenletesen oldódik fel. Ennek köszönhetően a tisztítóoldat jobban átjárja a szöveteket, és alaposabb mosási eredményt biztosít. | |
| Friss ruhák rekordidő alatt | |
| Válassz rövid programot, például a Power 49'-et a mindennapi adagokhoz, hogy tartani tudd a napirendedet. A QuickWash funkcióval a normál programok is lerövidíthetők - ideális rohanós reggeleken, hirtelen programok előtt vagy gyors felfrissítéshez. | |
| Akár a baktériumok 99,9%-át is eltávolítja a ruhákról | |
| Az SGS által tesztelt és tanúsított ExtraHygiene gőzprogram akár a baktériumok és élesztőgombák 99,9%-át* is eltávolítja, így minden mosásnál plusz biztonságot nyújt. A gőz és a magas hőmérséklet higiénikusan tiszta ruhát eredményez, és segít hosszabb távon tisztábban tartani a mosógépet is.*Az SGS laboratórium vizsgálati eredményei alapján, jelentésszám: SHES210500924674. Az ExtraHygiene technológia akár 99,9%-os baktériumcsökkentést biztosíthat. Az egyedi eredmények eltérhetnek. | |
| 10%-kal jobb az A energiahatékonysági kategória minimális követelményénél. | |
| Az A energiaosztállyal nemcsak tiszta ruhát kapsz, hanem valódi megtakarítást is. Ezek a készülékek akár 10%*-kal kevesebb energiát fogyasztanak, mint amit a legszigorúbb előírások megkövetelnek, így alacsonyabb rezsiköltséget és kisebb környezeti terhelést biztosítanak. Ez neked és a bolygónak is nyereség.*Belső tesztek alapján az érintett, jobb mosási paraméterekkel rendelkező modellek akár 10%-kal hatékonyabbak lehetnek annál, mint ami az A energiahatékonysági osztály határértékének teljesítéséhez szükséges az (EU) 2019/2014 rendelet szerint. | |
| Compact design for a comfortable lifestyle. | |
| Designed for modern living, space-saving washing machine brings full-size performance into compact spaces. With a narrower design and practical functionality, it fits effortlessly into your home - perfect for making the most of every square meter. | |
| Compact design for a comfortable lifestyle. | |
| Designed for modern living, space-saving washing machine brings full-size performance into compact spaces. With a narrower design and practical functionality, it fits effortlessly into your home - perfect for making the most of every square meter. | |
| Általános | |
| Termékcsalád | Szabadonálló automata mosógép |
| Energiaosztály A-tól (hatékony) G-ig (kevésbé hatékony) terjedő skálán | A |
| Centrifuga hatékonyság | B |
| Noise spinning class | A |
| Zajszint centrifuga közben dB(A) | 72 |
| A készülék színe | Fehér |
| Hatékonyság | |
| Töltetkapacitás | 7 kg |
| Dob térfogat | 43 l |
| Centrifugálási sebesség 1/1 | 1200 rpm |
| Centrifugálási sebesség 1/2 | 1200 rpm |
| Centrifugálási sebesség 1/4 | 1200 rpm |
| Dob típusa | Hópehely dob |
| Program time at Eco program 40–60 °C | 208 perc |
| Eco program időtartama | 208 perc |
| Vízfogyasztás | 42 l |
| Energia felhasználás - normál program | 0.403 kWh |
| Energy consumption per 100 cycles | 40 kWh |
| Vezérlés | |
| Késleltetés vége | Yes |
| Világítás | Nem |
| Start gomb | Indítás/szünet |
| Programok | |
| Programok száma | 15 |
| Programok | Pamut Szintetikus és színes ruhanemű Gyapjú program Down |
| Speciális programok | AllergyCare Babaruha Automata program 15 perces gyorsmosás Ing program Tollpehely program Ágynemű program Eco 40–60 °C Power 49' |
| Extra mosóprogramok | Centrifugálás Dobtisztító program Öblítés/centrifugálás |
| Funkciók | |
| További funkciók | End of washing setting Szünet Kiegészítő öblítés Hőmérséklet szabályozás Előmosás |
| Steam function | Igen |
| Termékjellemző | |
| SteamTech gőzprogram | Igen, fűtőszál az üstben |
| Érzékelők | Vízszint szabályozás |
| Hidegvizes mosás | 15 °C |
| PowerJet | Jet Assist |
| Biztonság | |
| Túlfolyás elleni védelem | Igen |
| Gyerekzár | Igen |
| Technikai adatok | |
| A termék szélessége | 595 mm |
| A termék magassága | 845 mm |
| A termék mélysége | 435 mm |
| A csomagolt termék szélessége | 650 mm |
| A csomagolt termék magassága | 880 mm |
| A csomagolt termék mélysége | 495 mm |
| Bruttó tömeg | 60 kg |
| Nettó tömeg | 58 kg |
| Tápfeszültség | 220-240 V |
| Csatlakoztatási teljesítmény | 1650 W |
| Cikkszám | 20017825 |
| EAN kód | 3838783100092 |
| EPREL number | 2621803 |
Gorenje WG2PS72A12 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje WG2PS72A12 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje WG2PS72A12 elöltöltős keskeny mosógép
Rendelésre
Kosárba
Gorenje WG2PS72A12 elöltöltős keskeny mosógép

129 900 Ft
Kosárba
string(4) "3134"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek

















Szállítás
Fizetés
Gorenje WG2PS72A12 energiahatékonyság (letölthető)




















