/
Háztartási nagygépek
/
Mosógépek
/
Szabadonálló mosógépek
/ Elöltöltős keskeny mosógépek / Beko BM3WFSU37013WW








✖









Beko BM3WFSU37013WW elöltöltős keskeny mosógép
Raktáron (4 db)
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fehér
Energiaosztály: A
Kapacitás: 7 kg
Mélység: 50 cm
Zajszint: 74 dB
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Beko BM3WFSU37013WW
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Beko BM3WFSU37013WW elöltöltős keskeny mosógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Elöltöltős keskeny mosógép |
| Márka | Beko |
| Cikkszám | BM3WFSU37013WW |
| Típus | Elöltöltős keskeny mosógépek |
| Teljes név | Beko BM3WFSU37013WW elöltöltős keskeny mosógép |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | A |
| Kapacitás | 7 kg |
| Mélység | 50 cm |
| Inverter motor | Nem |
| Zajszint | 74 dB |
| Termék jellemzők | |
Revolúció az energiatakarékos mosás terén |
|
Környezet- és pénztárcabarát |
|
| A Beko EnergySpin mosógépek revolúciót hoznak az energiatakarékos mosás terén. Az A energiaosztálynak és az akár 35%-os energiamegtakarításnak köszönhetően lehetővé teszi a gazdaságos mosást a gyakrabban használt programokkal is, mint például a pamut, műszálas vagy gyorsmosás programok. Az innovatív dobmozgások minimalizálják az energiafogyasztást, és alapos mosási eredményt biztosítanak kompromisszumok nélkül. | |
Intelligens érzékelők a gazdaságos mosás érdekében |
|
| A Beko mosógépeket a lehető legkevesebb energiafogyasztással tervezték. Így nemcsak pénzt takarítanak meg Önnek, de a környezetet is védik. | |
A gőz erejével a foltok ellen |
|
| Az OptiSense® szenzorok minden mosás során a ruhanemű mennyiségéhez és szennyezettségéhez igazítják a vízmennyiséget és az energiafogyasztást. Garantálva így a mosás minőségét, a lehető legkisebb fogyasztás mellett. | |
Beko BM3WFSU37013WW termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko BM3WFSU37013WW termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko BM3WFSU37013WW elöltöltős keskeny mosógép
Raktáron (4 db)
Kosárba
Beko BM3WFSU37013WW elöltöltős keskeny mosógép

117 900 Ft
Kosárba
string(4) "3134"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek













Szállítás
Fizetés
Beko BM3WFSU37013WW használati útmutató letöltése PDF-ben
Beko BM3WFSU37013WW energiahatékonyság (letölthető)




















