Háztartási nagygépek / Mosógépek / Szabadonálló mosógépek / Elöltöltős keskeny mosógépek / Gorenje W3NGPI61SAS









✖









Gorenje W3NGPI61SAS elöltöltős keskeny mosógép
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fehér
Energiaosztály: A
Kapacitás: 6 kg
Mélység: 46 cm
Zajszint: 72 dB
Súly: 51 kg
Centrifuga: 1000 f/p
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
W3NGPI61SAStermékhez
W3NGPI61SAStermékhez
Gorenje W3NGPI61SAS elöltöltős keskeny mosógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Elöltöltős keskeny mosógép |
| Márka | Gorenje |
| Cikkszám | W3NGPI61SAS |
| Típus | Elöltöltős keskeny mosógépek |
| Teljes név | Gorenje W3NGPI61SAS elöltöltős keskeny mosógép |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | A |
| Kapacitás | 6 kg |
| Mélység | 46 cm |
| Inverter motor | Nem |
| Zajszint | 72 dB |
| Súly | 51 kg |
| Centrifuga | 1000 f/p |
| Termék jellemzők | |
| Erőteljes, mégis csendes motor | |
| Ez a csendes, mégis nagyon hatékony motor a mosógép hosszú élettartamát biztosítja, és minden mosási ciklusnál energiát takarít meg. | |
| Kedvenc ruháid mindig készen állnak | |
| A gyors és intenzív mosási programnak köszönhetően ruháidat kevesebb mint egy óra alatt moshatod ki. A program fél töltethez alkalmas. | |
| Allergének és baktériumok eltávolítása | |
| A magas hőmérsékletű gőztechnológia mélyen behatol a szövet szálakba, hatékonyan eltávolítva az allergéneket, baktériumokat és vírusokat. Ez az erőteljes fertőtlenítő hatás biztosítja, hogy ruháid higiénikusan tiszták és irritáló anyagoktól mentesek legyenek, még a legkisebb nem kívánt szennyeződéseket is eltávolítva. | |
| A baktériumok 99,9 %-át eltávolítja a ruháidból | |
| Az Intertek által tesztelt és tanúsított ExtraHygiene gőzmosási program gőz és magas hőmérsékletű mosás segítségével eltávolítja a ruháiból a baktériumok és élesztők 99,9 %-át. A ruhák tökéletesen tiszták lesznek, és egyúttal a mosógép is hosszabb ideig marad tiszta, mikrobiális bevonatok és a hozzájuk kapcsolódó kellemetlen szagok nélkül. | |
| Mindig kellemes illatú ruhák | |
| Alacsonyabb hőmérsékleten a mosóporral történő mosás ideális feltételeket teremthet a baktériumok elszaporodásához, ami kellemetlen szagot okozhat a ruhákban. A DrumClean program eltávolítja a gép belsejében található baktériumokat, és biztosítja, hogy ruháid mindig friss illatúak legyenek. | |
| Biztonság a kíváncsi gyerekeknek felirat | |
| A mosás során az ajtó zárva marad, így még a legkíváncsibb gyerek sem tudja kinyitni. A további védelem érdekében a kezelőpanel egy speciális gombkombinációval zárható, így lehetetlen véletlenül megváltoztatni a beállításokat. | |
| Általános | |
| Termékcsalád | Szabadonálló automata mosógép |
| Energiaosztály A-tól (hatékony) G-ig (kevésbé hatékony) terjedő skálán | A |
| Centrifuga hatékonyság | C |
| Noise spinning class | B |
| Zajszint centrifuga közben dB(A) | 72 |
| A készülék színe | Fehér |
| Hatékonyság | |
| Töltetkapacitás | 6 kg |
| Dob térfogat | 38 l |
| Centrifugálási sebesség 1/1 | 1000 rpm |
| Centrifugálási sebesség 1/2 | 1000 rpm |
| Centrifugálási sebesség 1/4 | 1000 rpm |
| Dob típusa | Esőcsepp dob |
| Program time at Eco program 40–60 °C | 198 perc |
| Eco program időtartama | 198 perc |
| Vízfogyasztás | 37 l |
| Energia felhasználás - normál program | 0.421 kWh |
| Energy consumption per 100 cycles | 42 kWh |
| Vezérlés | |
| Késleltetés vége | Yes |
| Világítás | Nem |
| Start gomb | Indítás/szünet |
| Programok | |
| Programok száma | 15 |
| Programok | Pamut Szintetikus és színes ruhanemű Gyapjú program Sportprogram Vegyes-Mix Everyday wash Down |
| Speciális programok | Babaruha 15 perces gyorsmosás Eco 40–60 °C ExtraHygiene program Power 49' |
| Extra mosóprogramok | Centrifugálás Dobtisztító program Öblítés/centrifugálás |
| Funkciók | |
| További funkciók | Előmosás Szivattyú stop Kiegészítő öblítés End of washing setting |
| Steam function | Igen |
| Termékjellemző | |
| SteamTech gőzprogram | Igen, fűtőszál az üstben |
| Érzékelők | Vízszint szabályozás |
| Hidegvizes mosás | 15 °C |
| Biztonság | |
| Aqua STOP | Nem |
| Túlfolyás elleni védelem | Igen |
| Gyerekzár | Igen |
| Technikai adatok | |
| A termék szélessége | 595 mm |
| A termék magassága | 845 mm |
| A termék mélysége | 420 mm |
| A csomagolt termék szélessége | 625 mm |
| A csomagolt termék magassága | 880 mm |
| A csomagolt termék mélysége | 463 mm |
| Bruttó tömeg | 53 kg |
| Nettó tömeg | 51 kg |
| Tápfeszültség | 220-240 V |
| Csatlakoztatási teljesítmény | 1600 W |
| Cikkszám | 20015631 |
| EAN kód | 3838782952661 |
| EPREL number | 2387799 |
Gorenje W3NGPI61SAS termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje W3NGPI61SAS termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje W3NGPI61SAS elöltöltős keskeny mosógép
Rendelésre
Kosárba
Gorenje W3NGPI61SAS elöltöltős keskeny mosógép

119 900 Ft
Kosárba
string(4) "3134"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek











Adatlap
Energiacímke

Szállítás
Fizetés




















